بوک مارک ها
ﯼﮋﺗﺍﺮﺘﺳﺍ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ

ﯼﮋﺗﺍﺮﺘﺳﺍ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ

بازی استراتژی آنلاین کردن & ndash؛ ستون محبوب ترین. در اینجا عشق رایگان بازی است، دختران و پسران، پدر و مادر نیز مخالف به ارتش مبارزه مجازی، منعکس کننده دشمن. علاوه بر شبیه سازی کلاسیک، محصولات بر اساس فلش لذت بردن از توجه. عمل بلافاصله پس از تنظیمات جزئی آغاز می شود، و حوادث بلافاصله شتاب گرفتن است. ترتیب ربات در ساختمان ها، بستن دشمن راه به هدف اصلی، از بین بردن همه نوع از هیولا ها و بیگانگان، اما گزینه های مسالمت آمیز را ایجاد می کنید، کنترل لوازم خانگی، ساختمان، مردم کردن & ndash؛ در اینجا، بیش از حد، ما نیاز به یک استراتژی.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

بهترین ﯼﮋﺗﺍﺮﺘﺳﺍ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ

" "

بازی استراتژی آنلاین جالب و هیجان انگیز است

بازی استراتژی آنلاین به صورت رایگان به تمام

ﯼﮋﺗﺍﺮﺘﺳﺍ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ ﯼﮋﺗﺍﺮﺘﺳﺍ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ از آنجا که یک چیز خاص، همیشه یک طرح دارند، چگونه به شروع و چه آمده است. در غیر این صورت، به هیچ وجه، به دلیل پس از آن شروع به هرج و مرج، و هیچ چیز نمی تواند آزاد شود. گسترش بازی های استراتژی به صورت رایگان، به فرایند برنامه ریزی صریح تر، و نمونه ای از یک بازی به یاد بگیرند که برای کنترل اوضاع، درخواست جهت خود او.
ما شبیه سازی عالی از مناطق مختلف به تهیه کردن به دختران و پسران در همه سنین. و آنها خود را در استراتژی تقسیم

  • استراتژی نظامی
  • استراتژی اقتصادی

تئاتر نظامی قرار می دهد نمایشنامه های او

جنگ فقط یک تیرانداز و ساز و پیچیده است، که تبدیل به یک مکانیک شما نیست. جنگ نیروهای نظامی و ارتش لازم برای آموزش، تجهیز، لباس، خوراک و تسلیم می جنگیدند. اما محصولات نهایی، لباس می پوشند، سلاح پایین می رود. بنابراین شما نیاز به دسترسی مداوم به تمام عناصر به حفظ توانایی مبارزه با سربازان. چگونه آن را انجام؟ بازی استراتژی آنلاین، و یاد بگیرند.


ﯼﮋﺗﺍﺮﺘﺳﺍ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ ﯼﮋﺗﺍﺮﺘﺳﺍ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ پایگاه یک پایگاه نظامی، آموزش سربازان در سواحل اشغالی، Naladte معدن، باز کردن تولید سلاح، دوستان با همسایه ها. روابط با همسایگان کردن & ndash؛ آن را یک عنصر مهم برای موفقیت است. با آنها شما فروش یا تبادل چیز، اما حمله دشمن، شما می توانید به کمک متحدان حساب کند. شما همچنین می توانید دیگران را استخدام به زمین یک سرباز در ارتش خود را، و اگر سطح اقتصاد خود را به اندازه کافی به آنها علاقه مند خواهد بود، آنها از شما خواهد خواست.
همیشه باید سرمایه باشد، اما باید آن را افزایش می دهد برای بالا بردن سطح از سلاح و دارای تاثیر بر روی کشورهای همسایه کردن & ndash؛ که دارای بیش مالیه توپ، قوانین.


با شروع از اقدامات ساده و در دسترس، به درستی تخصیص منابع، شما می خواهید نتایج بزرگ در آینده دست یابد. نکته اصلی این است که از طریق حرکت خود را، به خصوص اولین فکر می کنم، به دلیل تاثیر آن چگونه به خوبی شما همه چیز را خواهد داشت. تبدیل شدن به یک آریا قدرتمند شما برنده خواهد شد دشمنان و وصل آنها را به زمین های خود را دوباره به کار در مورد چگونگی تقویت مرز و برای اطمینان از رفاه از جمعیت.
استراتژی نظامی می تواند بدون رنگ اقتصادی است. پس از آن وظیفه شما این است برای دفاع از شهرستان یا سازه ها. شما باید برای قرار دادن سربازان در نقاط که دشمن همواره تحت رگبار گلوله از آتش خود را می گیرند.

هیچ چیز اضافی وجود دارد، تنها منطق و کسب و کار

ﯼﮋﺗﺍﺮﺘﺳﺍ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ

صلح استراتژی آنلاین با هدف ساخت و ساز و توسعه کسب و کار و یا منطقی است. این ممکن است شامل:

  • هتل ها
  • رستوران ها
  • فروشگاه
  • بیمارستان و nbsp؛
  • مزارع
  • شهر

برای این اسباب بازی شما می توانید تمام روز نشستن. هر سطح باعث می شود ایجاد و یا ساخت و ساز از شرکت های لوکس است. در مزرعه ابزار جدید مفید و ساختمان در شهرستان از خانه های کوچک توسط کلبه جایگزین، و پس از آن قصرها و قلعه وجود دارد. رستوران ها شروع به خدمت انواع غذاهای مدرن و فن آوری شتاب. فروشگاه های جذاب تر به خریداران داخلی و مرتب می شوند، و ساکنان هتل لذت بردن از خدمات افزایش یافته است.


با این حال، برای خرید یک آیتم اضافی، لازم است به کار خوب است: برداشت، خدمت به مشتریان، به درمان بیمار. مزایای به تدریج به دست آورد، و کسی که می داند، شاید شما را تبدیل به صاحب شبکه شرکت و سود شما خواهد بود واقعا قابل توجه است. سعی کنید خود را در مناطق مختلف، زیرا شما می توانید با هر چیزی برخورد: ماهی، حفاری برای طلا، جمع آوری عسل، پر کردن دستگاه به طبخ همبرگر، برای ساخت جاده از رم. استراتژی را می توان در جدول بازی، مانند جنگ دریایی، چکرز، شطرنج، تیک تاک پا استفاده می شود.