11x11

نام های جایگزین: فوتبال

11x11 بازی آنلاین - آن است که یک مدیر فوتبال بسیار محبوب است، که در آن شما خواهد بود سرمربی تیم فوتبال خود است. تاریخ در بازی 11x11 است به شرح زیر است: شما انتخاب کنید پارتیشن به "بازی"، و به 11x11 صفحه ثبت نام. در این صفحه، به بازی بازی 11x11 آنلاین، شما باید نام کاربری، آدرس ایمیل، رمز عبور، انتخاب سرور، جنس، زبان، کشور محل اقامت و فرمان و بر روی "ثبت نام" را وارد کنید

قبل از اینکه شما این بازی را بازی آنلاین 11x11، مهم است که بدانید که بازیکنان تیم فوتبال دارای مجموعه ای از ویژگی های است که نتیجه بازی را تحت تاثیر قرار:

در 40 سال، متوقف به شرکت در مسابقات فوتبال.

11x11 بازی آنلاین همچنین به اعضای تیم ملی فوتبال تا مهارت های خاص

11x11 مدیر فوتبال آنلاین دارای مزایای قابل توجهی بیش از دیگر بازی های مشابه. اول، آنلاین 11x11 مدیریت فوتبال بازی بسیار ساده در قوانین آن است را می توان طبقه بندی شده اند به سرعت، صرف فقط چند دقیقه. و در مرحله دوم، برای تمام سادگی آن، 11x11 آنلاین شما را غرق در این بازی سرگرم کننده فوتبال بازی 11x11 آنلاین نمی خواهد اجازه دهید کامپیوتر شما، همین دلیل است که آن را در میان کاربران اینترنت بسیار محبوب تبدیل شده است را ترک کنند.

ثبت نام 11x11 شما اجازه می دهد برای ایجاد یک تیم فوتبال از 18 بازیکن. شما باید به منظور توسعه یک استراتژی ها و تاکتیک های ارتقاء، به عنوان تیم به طور کلی، و به ویژه به این بازیکن فردی است. آنلاین 11x11 بازی قرار می دهد که شما هدف را به نفع خود به عنوان بسیاری از مسابقات، با شکست دادن رقیب. 11x11 بازی با موفقیت، شما نیاز به ساخت ورزشگاه و ارائه انتقال، ارائه می دهد آموزش، دوستانه و نقطه اوج بازی - مسابقات جایزه.

شما بی پروا، عاطفی و آماده برای رهبری تیم فوتبال خود را به پیروزی هستند؟ شروع بازی 11x11 در حال حاضر!

 

بازی همچنین