منطقه آسیب دیده

نام های جایگزین: منطقه آسیب دیده

مبتلا منطقه آنلاین - بازی چند نفره فوق العاده با مشتری رایگان است که حمل و نقل کاربران به آینده است. علاوه بر این، شما خود را نه تنها در سال 2025 پیدا، که حیاتی برای بشریت به علت کمبود شدید انرژی تبدیل شد، اما همچنین می تواند یک محقق موازی جهان دنیوی است. شما یک نیروی مزدور فرمان کنید و سعی کنید به تسخیر این جهان. به نام جهان منطقه دارای یک ارزش بزرگ - کریستال آبی رنگ است. در اختیار داشتن خواص فوق العاده ای از کریستال برای حل مشکل انرژی است که بسیاری از روح شجاع جرات را به تلاش برای به منطقه را دریافت کنید، با استفاده از پورتال از نیکولا تسلا مهم است. اما اگر همه چیز بود برای پیدا کردن یک راه برای به جهان های موازی را دریافت کنید، پس نیز باید برای از بین بردن مخالفان، ظاهر می شود در جاده ها و گرسنه مثل شما را برای اولین بار در این مورد. به علاوه یک هیولا جهش یافته و پس از رسیدن به مداخله مورد نظر. شما باید در مبارزه شرکت کنند و راه خود را بارها و بارها. از بازی منطقه تحت تاثیر، شما را به جهان است، که در آن ظلم و ستم - این طبیعی است و هیچ جایی برای سازش وجود دارد. جمع آوری تمام شجاعت خود را و تسخیر جهان های موازی!

توجه داشته باشید که برای گیم پلی نیاز به برخی از پارامترهایی که باید توسط کامپیوتر شما می شود ملاقات کرد. حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی: پردازنده Intel Core نسل سوم I3 (1. 33Ggts) یا معادل آن AMD، گرافیک اینتل HD گرافیک یا 4000 انویدیا جیفورس GT یا 440 AMD کارت گرافیک Radeon HD 4000 و 3 گیگابایت RAM. آیا می توانم مشتری در اسرع وقت به شما منتقل منطقه بررسی تحت تاثیر نصب کنید. شما باید یک درخواست به شرکت در بازی را، اطلاع رسانی آدرس ایمیل خود را. داشتن حساب خود، اقدام به زمان فرخنده به عنوان ایجاد شخصیت. شما انتخاب می کنید راه فرمانده، و به شما امکان بازی کردن منطقه تحت تاثیر. جنسیت، بدن، رنگ پوست، سن و صورت ویژگی های - تمام مشخصات سفارشی. یک گزینه و انتخاب اتوماتیک وجود دارد، اما به احتمال زیاد، شما را خوشحال به ایجاد قهرمان خود را دارند. علاوه بر پارامترهای فوق، شما یک نام مشخص و شرح حال را انتخاب کنید. به هر حال، باید بلافاصله می گویند که شما یک فرصت برای پیوستن به یکی از چهار شرکت های بزرگ موجود است. بیایید در آنها را از نزدیک تر نگاه کنید.

کماندوهای (تخصص - تیرانداز از خفا کشتی مین جمع کن و دیده بان) - پیشاهنگان عالی، واکنش سریع و تحرک متفاوت است. برای مبارزه با آنها را در فاصله یک مشکل نیست - آنها بی بدیل در جنگ چنین است. سلاح حمله کماندو و تک تیرانداز تفنگ اصلی، نارنجک و معادن. علاوه بر این، آنها به طرز ماهرانه ای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین نظامی و بدانید که چگونه برای آموزش سگ برای اکتشاف.

پشتیبانی آتش (تخصص - نصب شده نارنجک انداز، سیستم های موشکی، مسلسل) مانند شرکت های قبلی در مبارزه در فاصله رشد. مزایای آنها - قدرت و توانایی انجام بیشترین آسیب را. کلاس های درمانی می باشد متحدان خوب است، را نمی توان به برگزاری چنین قوی خود را به عنوان رفقای. سلاح های آتش پشتیبانی استفاده - نصب شده نارنجک انداز، مسلسل و سیستم های موشکی.

پیاده نظام سنگین (تخصص - مسلسل سنگین، flamethrowers و نارنجک پرتاب طبل) در حمله به مواضع دشمن موثر است. آنها کمی کند هستند، اما زره قدرتمند و سلاح های سنگین برای نقص های جزئی را جبران کند. به عنوان تلاش برای شکستن و برای دفاع از زمینه های کلیدی از پیاده نظام سنگین - بزرگ است. سلاح های خود را - تفنگ ساچمه ای، مسلسل سنگین، flamethrowers و نارنجک انداز درام.

پیاده نظام حمله (تخصص - تفنگ، تفنگ، نارنجک دستی) - جنگنده همه کاره. آنها پشتیبانی عالی برای بقیه از نیروی حمله، به عنوان فعال و در دفاع، و در طول حمله. تسلیحات مطابق با تخصص.

شما می توانید هر یک از کلاس های عضویت و یا ایجاد قدرت خود را. تحت تاثیر بازی منطقه و اجازه می دهد تا برای یک رویا به شور و شوق و حتی بیشتر برای مبارزه با حوزه های کلیدی را بر روی نقشه استراتژیک جهان است. تا آنجا که به سلاح های که استفاده می شود، باید تاکید کرد که همه آن را منوط به تجدید نظر. به این معنا که با استفاده از ماژول های مختلف شما را حتی به طور موثرتری لباس خود را.

بخشی از یک ارتش بزرگ شما نباید فراموش کنید که مراقبت از نه تنها از منافع عمومی، اما در درجه اول در توسعه آن است. شما شخصیت خود را پمپ، افزایش پارامترهای از قبیل قدرت، سلامت، دقت، محدوده، استقامت، هوش، و دیگران است. به هر حال، تمام اطلاعات لازم در مورد یک شخصیت در فایل های شخصی نمایش داده می شود. علاوه بر اندازه گیری عملکرد در اینجا آمار جنگ، جایزه دریافت کرد، زندگینامه کامل.

در مبتلا منطقه آنلاین شما بسیاری از چیزهای جالب پیدا کنید، هر یک از گذشت جنگ طولانی یاد می شود. عجله به جامعه بازی و پیوستن به طعم زندگی در دنیای postapokalipsticheskom!

 

بازی همچنین