درگیری هوایی: ویتنام

نام های جایگزین: درگیری هوایی: ویتنام

پردازنده: 2 هسته اینتل اواز یا موسیقی دو @ 2. 0 گیگاهرتز / AMD پردازنده های Athlon 64 X2 4200 +

RAM: 1 GB

کارت گرافیک: 256 MB

فضای دیسک: 2 GB

هوا مناقشات: ویتنام - بازی ویدیو بازی که در آن ما باید در معروف ترین قرن هواپیما اواسط 20 رفتن را از طریق این کوره از جنگ ویتنام است. اما بازی درگیری هوایی است یک بازی ساده بازی ها نیست، وجود عناصر متعدد از شبیه سازی می کند کنترل هواپیما بیشتر نزدیک به واقعیت، و به شما دشوار خواهد بود به انجام خم فوق العاده بدون عواقب فاجعه بار برای خدمه، که بیش از حد ظالمانه را تجربه کنند. پناهنگاه درگیری هوایی در حدود 20 مدل مختلف هواپیما، از جمله مبارزان نور، بمب افکن ها و حمله های تولید آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی. علاوه بر این، این بازیکن در دسترس خواهد بود این فرصت را به عنوان یک خلبان gunship هلیکوپتر آن دوران احساس. تمامی مدل های این هواپیما با دقت خیره کننده ایجاد شده و از نمونه های واقعی کپی شد.

و درو، و سوئد ...

در طی ماموریت درگیری هوا: در این دیدار ویتنام دوباره دعوت نشده به تغییر مکان آنها را در یک هواپیمای کنترل، به عنوان خلبان یا تیرانداز موجود در هوا احساس می کنم. در مورد اول خواهد بود که قادر به کنترل مسیر پرواز این هواپیما، و در سوی دیگر، کار شما به حفاظت از هواپیما خود را از حمله دشمن. در این بازی بسیاری از ماموریت های که در آن شما باید در اهداف سطح زمین حمله پرواز کم است از اسلحه های موجود در هوا و یا بمب های پرتاب و تقویت فرودگاه های دشمن. بازی درگیری هوایی: ویتنام دارای یک جزء تاکتیکی نور، زمانی که شما برای کنترل یکی از سطح هواپیما خواهد بود، اما همچنین شما قادر خواهید بود به سفارشات رانده شده توسط هماهنگی تاکتیک حمله دشمن با استفاده از دستور ساده است.

رسالت

تمام ماموریت های بازیکن در بازی مبارزات انتخاباتی خواهد شد در آسمان ها برگزار شد و در جنگ ویتنام به ندرت شما قادر خواهید بود برای دیدار دو کار مشابه، به دلیل تغییرات نه تنها گونه های زیست محیطی، اما قدرت دشمن، و همچنین به عنوان یک لیست از وظایف برای یک سطح خاص. یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز هوا درگیری ها، این بازی مربوط به داستان تک بازیکن مبارزات انتخاباتی که در آن تمام ماموریت ها را در مجموعه ای به هم پیوسته. بین پرواز شما می توانید به یک جلسه با هدف از کار در کنار گوش دادن، و گاهی اوقات نقاط عطف خواهد شد ویدیو همراه، ابراز شده توسط بازیگران حرفه ای. پس از تکمیل تمام وظایف تک بازیکن مبارزات انتخاباتی، و این بازیکن در دسترس همه بازی با ورق برای ماموریت های تک، که در آن شما می توانید کار فعلی خود و هواپیما را انتخاب کنید خواهد بود. در اینجا شما می توانید بیش از مواضع دشمن در یک بمب گذار ساقه و یا شرکت در یک کشتارگاه هوا واقعی در راس یک جنگنده با سرعت بالا.

سلاح

تمامی هواپیما های موجود در بازی گزینه را انتخاب کنید سلاح، که در آن شما قادر خواهید بود به انتخاب بهترین زرادخانه برای این ماموریت خاصی داشته باشند. در طول مبارزات تک بازیکن، یک لیست از سلاح را انتخاب کنید به تدریج باز خواهد شد، و شما خواهد بود گام به گام برای بهبود قدرت رزمی از هواپیما خود را از کار به کار. برای بزرگترین تنوع در عملکرد از وظایف، شما می توانید یک لیست از سلاح برای همه هواپیما و مبارزه با واحد خود را در نبرد را انتخاب کنید که در آن هواپیما ساده تر خواهد شد برای انجام وظایف جنگی را، شرایط از مهمات آن است. این گزینه نه تنها برای هواپیمای آمریکا ساخته شده، بلکه همچنین برای "بازهای" اتحاد جماهیر شوروی است و شما قادر خواهید بود تا تصمیم بگیرند که در کدام طرف شما شرکت در نبردهای هوایی بیش از ویتنام.

 

بازی همچنین