Allods آنلاین

نام های جایگزین: Allods آنلاین

Allods آنلاین - این برای اولین بار واقعا ارزش بازی کردن توسعه دهندگان روسی از شهرت جهانی است. متاسفانه، بازی های MMORPG روسیه کاربران لذت زیادی نیست، اما خشم بازی آنلاین - این است که به وضوح یک استثنا برای این قانون. از طریق آزمایش های گسترده ای برای از بین بردن انواع معایب، توسعه دهندگان یک کار بزرگ انجام داده اند، که ثمر - بازی Allods آنلاین موجب شده است تا هم بزنید در اطراف شما!

برای این نوع از بازی ها را در بازی خشم اجرا می شود در یک طرح استاندارد. برای شروع شما را به دانلود نرم افزار کلاینت نیاز دارید، و یا فرصتی است برای خرید آن وجود دارد، و در یک بار با یک ذخیره خاص "ارز محلی". ثبت نام Allods آنلاین نیز شامل ایجاد مشخصات خود را در سایت. بنابراین پس از خشم ثبت نام کامل، شما می توانید به طور مستقیم به بازی ادامه دهید.

بعدی، شما باید شخصیت خود را که برای اولین بار بسیار دشوار خواهد شد تعیین می کند. در اینجا شما نیاز به انتخاب که به طبقه، نژاد، و حزب به این نزاع منجر به تابع خود را درمان کنند. امپراتوری و لیگ - این بازی آنلاین، خشم بازی برای دو جناح امکان پذیر است. به طور طبیعی، تمام منحصر به فرد خود را مشخص و بر این اساس، هر یک از شخصیت تا به پاداش خود را دارد. همچنین در ابتدای بازی شما باید انتخاب کنید ظاهر قهرمان، چه باید جدی گرفته شود، چرا که بازی به ظاهر غیر ممکن است تغییر خواهد کرد. این بازی دارای شش پارامتر از انتخاب شخصیت. و اگر شما در حال بازی برای امتها، و احتیاج دارید که به نام مستعار حیوان خانگی خود را.

علاوه بر این ممکن است به نژاد و طبقه. Allods آنلاین یک بازی است که در آن در امپراتوری، نژادهای زیر است: اورک ها، Hadagantsi و شورشیان. بازی لیگ، شما می توانید انتخاب کنید: gibberlingom الف ها، Kaniytsev. به طور طبیعی، انتخاب یک شخصیت، شما نیاز به درک که هر یک از آنها دارای مزایا و معایب آن. با نیاز به انتخاب شخصیت است که از بهترین متناسب با سبک بازی خود را.

بازی بازی Allods آنلاین، شما می توانید برای کلاس های زیر: جادوگر، پیشآهنگی، جنگجو، عارف، زائر بیت المقدس، کشیش، شرک و ساحر.

خیلی خوب کمک می کند تا به بازی خشم اهدا فروشگاه، که آن هم به مغازه از کنجکاوی نامیده می شود. ممکن است که به خرید است که همه خواسته ها روح، از معجون ها و مهارت های مختلف، و با پایان دادن به لوازم جانبی مختلف برای خودرو اختری خود را. شما همچنین می توانید انواع مختلف کمک در صنایع دستی یا سبک منحصر به فرد از شخصیت او خرید.

یک ویژگی جالب از این بازی این است که مراسم عروسی. اگر می خواهید شخصیت خود را برای تبدیل شدن به نزدیک تر و دوستانه تر به شخصیت دوست پسر یا دوست دختر خود را، شما می توانید در بازی چت به نتیجه گیری این اتحاد مقدس.

فراوانی بازی از چیز های مختلف شما می توانید برای انجام وظایف اوباش انتخاب و بسیاری دیگر که در آن دریافت کنید. در شرایطی که همه چیز لازم باشد، شما همیشه می توانید از حراج، که در آن تقریبا همه چیز وجود دارد استفاده کنید.

آیا کاملا دشوار در بازی است درست. اگر سطح اولیه، آن است که هنوز هم قابل تحمل، ارشد - فقط قاتل! بنابراین، بدون کمک از فروشگاه داناتا نمی کنند.

امکان استفاده از قهرمان می خدایان مختلف را پرستش افزایش می دهد. برای این کار شما نیاز به خرید اقلام خاص را از فروشگاه به Donato و ماده مر، که برای آن شما شارژ خواهد شد ارز بازی. اما نتیجه این است که ارزش آن! به دست آوردن، مانند آسیب های 50٪ بسیار چشمگیر است.

در بازی هفت رشته های حرفه ای وجود دارد. آنها می توان تقریبا به کسانی که محصولات تولیدی تقسیم شده است، و از آن منابع که جمع آوری می شوند.

از جنبه های مهم بازی شهرت خود را است. شما می توانید آن را بگیرید قطع هیولا یا شکست بده مختلف. شما می خواهید به بیشترین شهرت در این یا آن جناح، به عنوان آن را بر اندازه پاداش که شما را از آن دریافت خواهید کرد.

یکی از ویژگی های این بازی نیز فاش موضوع "روسیه"، که بد را به زندگی نیست. نه کاملا عادت کرده اند برای دیدن ارکها قدم زدن از طریق خیابان های 50S، اما توافق دارند که هر بازی باید "برجسته" بود و در این بازی آن متمایز است. Allods بازی آنلاین کاملا رایگان است، اما به منظور سرعت بخشیدن به روند توسعه شخصیت و در مغازه ها به Donato دسترس "با اطمینان روی پای خود بایستند" است. به طور طبیعی، برای همه است که باعث می شود زندگی را ساده تر پرداخت می شود، و این قاعده مستثنی فروشگاه به Donato می باشد.

 

بازی همچنین