Alvegia

نام های جایگزین: Alvegia
Alvegia بازی آنلاین است که بیانیه واقعی ایمان در آثار کلاسیک درست و زمان آزمایش.

تاریخ در بازی Alvegia بسیار ساده است و وقت زیادی را نخواهد. برای شروع بازی، به وب سایت رسمی این بازی، نام کاربری و یا آدرس ایمیل به شما خواهد شد که تایید ثبت نام و رمز عبور خود را که استفاده می شود را دریافت وارد کنید برای دسترسی به این حساب کاربری را ثبت نام Alvegia خواهد شد به پایان رسید و شما با خیال راحت می توانید شروع به بازی. اما اول مطمئن شوید که به دانلود نرم افزار کلاینت بازی است. این را می توان در وب سایت رسمی از این بازی انجام می شود.

بازی های پیکربندی سیستم Alvegia که می تواند تقریبا تمام رایانه ها بازی ها نیست، بنابراین خواستار. بنابراین در زیر یک لیست از سیستم مورد نیاز است.
پردازنده با فرکانس 1.3 گیگاهرتز menie، کارت گرافیک با 128 MB یا 512 MB از RAM. در ضمن، Alvegia بازی ثبت نام آنلاین که به شما اجازه می دهد تا فورا مشتری دانلود کنید.

طراحی خوش خوشحال از بازی ها. به عنوان مثال، رابط کاربری است که با تعداد زیادی از دکمه ها که معمولا بی فایده هستند و مسئول توابع است که به درستی می تواند بی فایده در نظر گرفته شود غیرمنتظره نیست. امروزه مینیمالیسم در بازی های آنلاین در عمل اجرا نشده است، اما در این بازی می تواند در آنها قدردانی برای لذت بردن. این است که برای این بازی بازی Alvegia Alvegia آنلاین خواهد بود بسیار زیبا و آسان است. طرح این بازی ترکیبی جالب از فانتزی کلاسیک و اصالت روابط است، مقدار اطلاعاتی که باید در خواندن در دانش است - حداقل است. بازی Alvegia با تشکر از این تجدید نظر به همه طرفداران بازی فعال، خستگی نمی به خواندن انواع بسیار متنوعی از داستان به کرات از غیر قابل استفاده.
از ویژگی های جالب از بازی از فقدان کامل شخصیت اتصال به کلاس های مختلف می باشد. در این تغییر آمد درخت مهارت که در دسترس برای توسعه با کسب بهبود نقاط است که در هر سطح در دسترس خواهد بود را افزایش می دهد تحت الحمایه بازی خود را می باشد.
جهان از بازی به عنوان مینیمالیسم خیس و سادگی، خشنود چشم. و اجازه دهید طراحی گرافیک از این بازی است و نمی تواند با آخرین صنعت بازی رقابت است، اما تصویر کلی از جهان بازی خواهد بود غافلگیر جوی و راحتی. غول های درختان بزرگ، سطح آب، مانند یک لیوان بزرگ، نمایش غروب زیبا است که می تواند از بالای کوه دیده می شود - این همه ما را به چنین لذت بخش جهان فانتزی کلاسیک است که ما اغلب در ذهن ما تصور کنید.

شروع به بازی بازی آنلاین Alvegia ، شما بلافاصله natagonistov مقدار زیادی و مخالفان که شما مقاومت خواهد کرد روبرو می شوند. این می تواند به هموطنان خود را که می خواهید بیمار و جهش - یک اشتباه از طبیعت، زاییده افکار یک تغییر و تحول بزرگ است. همه آنها را عبور به غریبه ها و ساکنان نمی دهد. بازی فاقد بسیاری از استاندارد و عناصر ما قهرمان حال حاضر محبوب و مهارت است، اما گیم پلی است تنها شدن جالب توجه است، چرا که تصمیم گیری را به یک روش کاملا جدید.

و این بازی علاقه و حتی بیشتر است و برای اطمینان حاصل شود که رفتار در آن را تا آنجا که ممکن است از در اختیار داشتن او.

 

بازی همچنین