هرج و مرج آنلاین

نام های جایگزین: هرج و مرج آنلاین، هرج و مرج

بازی هرج و مرج آنلاین توسط تمام MMORPG، که در آینده ای دور در این سیاره RUBI-KA مجموعه ای شناخته شده است.

سیاره مبارزه خونین میان شرکت هتلز-TEK و قبایل سرکش برای کنترل این سیاره، و همچنین به عنوان سپرده notum (سوخت برای نانوروباتها) پوشیده شده است. شروع بازی آنلاین بازی هرج و مرج شما را به عنوان یکی از ساکنان یکی از سیاره ها در دراز استانی کهکشان توسط یک شرکت قدرتمند داشته باشد.

بازی هرج و مرج آنلاین انجام گرافیکی بسیار زیبا، این احساس خوبی است که توسعه دهندگان داستان کار می کرد، و موسیقی است که به خوبی انتخاب شده است.

قبل از اینکه شما شروع به بازی آنلاین هرج و مرج، شما نیاز به ثبت نام دارد. تاریخ در بازی هرج و مرج آنلاین استاندارد است:

نیاز به نام کاربر

پست الکترونیک [در _1_]

را وارد کنید و تایید رمز عبور خود را

دفعات بازدید: مجوز و کاربر توافق نامه

اگر مورد نظر، شما می توانید به روز رسانی اخبار مشترک Funcom. و اگر شما در حال حاضر در Funcom ثبت نام، و سپس دوباره ثبت نام شما لازم نیست، فقط به طور مستقیم پرش به مرحله دوم. در هرج و مرج ثبت نام آنلاین شامل دانلود از مشتری بازی. دانلود کلاینت بازی اصلی، و نصب آن بر روی کامپیوتر شما، شما دسترسی به بازی اصلی، بلکه به شده خود را Notum جنگ، Shadowlands، تهاجم بیگانه، از دست داده عدن و میراث از Xan دریافت کنید.

وقتی که ثبت نام هرج و مرج آنلاین کامل است، از شما خواسته می شود برای ایجاد شخصیت خود را: برای تعیین کسر (خنثی، انجمن، هتلز-TEK)، نژاد، جنسیت، مهارت های منحصر به فرد و حرفه ای از شخصیت آینده است.

در هرج و مرج آنلاین شما می توانید برای یکی از چهار نژاد بازی کند. Solitos انسان بیش از هر دیگری با انسان مدرن و ویژگی های نژادی کمک خواهد کرد که بازیکن در هر حرفه ای موفق، اما آنها می توانند در هر منطقه تخصص دارند. Atroksy - آن موجودات عاری از جذبه یا میل جنسی با قدرت های بزرگ، استقامت و فداکاری، به طوری که قدرت و استقامت بالاتر نسبت به نژادهای دیگر، اجازه می دهد آنها را به مبارزان بزرگ است.

Opifeksy - یک مسابقه ایجاد شده برای عملیات اطلاعاتی و پنهان با سطح بالایی از چابکی و اجرای این قانون سرپیچی، که اجازه می دهد تا اعضای خود را به فرار از اکثر حملات مشخص می شود.

Nanomagi - جوان ترین نژاد، فکری و ذهنی توسعه یافته است، اما با قدرت محدود و پارامترهای استقامت، که فقط می تواند در این سیاره RUBI-KA وجود داشته باشد به دلیل فعالیت های خاص از موجودات زنده.

بازی هرج و مرج آنلاین شما را به بسیاری از، سالهای زیادی را به آمده، در شهرستان در آینده که در آن شخصیت بازی حرکت می کند در اطراف شهرستان در اتومبیل و هواپیما، که در آن هر شخصیت است که حامل انواع سلاح، از جمله سلاح گرم، یک مجموعه از هر گونه مفید و نه تنها دستگاه های محافظ.

درست در هرج و مرج آنلاین می تواند تا حدی در ارتباط با تنها اسباب بازی قرون وسطی است، به شرطی که شما را به خرید شعبده بازان و فروشندگان مختلف نیست، و فروشگاه های خودکار و فناوری نانو، به جای مطالعه طلسم خواهد ایمپلنت مغز استفاده .

در هرج و مرج آنلاین، همانطور که در بازی قرون وسطی، شما در انتظار نبرد، پیک نیکهای تیم و تعداد زیادی از quests. در این بازی هرج و مرج آنلاین شما قادر خواهید بود به صورت فقط تنها یک مسئله: که در آن برای به دست آوردن چند ساعت اضافی در روز را صرف در این بازی، همانطور که شما خود را در جهان از RUBI-KA یک بار غوطه ور، شما بعید است برای شکستن دور از او به زودی می باشد. بازی بازی های آنلاین مانند طرفداران هرج و مرج به عنوان MMORPG معمول، و طرفداران بازی های مربوط به اینده.

 

بازی همچنین