بازی Assassins Creed 3

نام های جایگزین: بازی Assassins Creed 3

همانطور که می توانید حدس بزنید، توسعه دهندگان از کیش قاتل پروژه افسانه ای را در laurels ما استفاده می شود نه به ماندن بگیرید. بازی بازی Assassins Creed 3 - همانطور که توسط یک بخش جدید مشهود است. از ویژگی های اصلی این پروژه است که در حال حاضر آن است که توسط به خصوص طراحی، جدید ترین موتور Anvil بعدی ایجاد شده است. جدید تیم توسعه موتور برای آزادی بیش از سه سال آماده شد. همه چیز شده است، از ابتدا طراحی شده است، و قطعا همه نتایج تلاش احساس می شود. انیمیشن بی سابقه ای شما را ترک نمی کند بی تفاوت، و در حال حاضر در بخش سوم از این بازی به شما خواهد شد با تکنولوژی حرکت جذب و از تمام لذت های استفاده از هوش مصنوعی راضی است. انیمیشن در قسمت سوم از بازی Assassins Creed 3 کامپیوتر تا واقع بینانه است که همه گیم پلی کاملا متفاوت دریافت می شود. و اگر شما به خاطر تغییرات پویا از آب و هوا و فصول، شیفته، شما نیست؟

بازی آدمکش کیش 3 طولانی و با دقت توسعه یافته و به همین دلیل امروز به درستی یکی از کیفی ترین و موفق ترین. بازی می گیرد در سال 1775. در این زمان، همراه با شخصیت اصلی شما باید برای رفتن به امریکا است. کلنی های محلی در آستانه شورش می باشد. شخصیت خود را - یک قاتل به نام کانر. او قول داد برای حفظ صلح و آزادی مردم، همه به معنی. برای پیاده سازی برنامه های کانر، شما را مجبور به اعلام جنگ با دشمنان خود - مردم از یک جهان بزرگ واقعی است. همراه با کانر شما برای غلبه بر مسیرهای طولانی را از طریق کوچه های تنگ از شهرستان ها و در میدان جنگ گسترده. در راه شما خواهد شد بسیاری از چهره های افسانه ای که موفق به ارسال نام خود را در تاریخ آمریکا، که شما با آنها ساخته شده است در مواجهه با دشمن را تامین کند.

بنابراین شما به راحتی می توانید بازی را شروع آدمکش کرید 3، شما نیاز به خرید کلید دسترسی. در واقع، تا به امروز دسترسی به این پروژه پرداخت شده است. با این حال، این کار میلیون ها گیمر از سراسر جهان را متوقف کند.

در حال حاضر بازی Assassins Creed 3 بازی حتی خطرناک تر شد، چرا که خطر کمین همه جا. بنابراین شما با قهرمان خود را هیچ روش برای رسیدن به پیروزی بر دشمنان استفاده کنید. شما آزاد هستید به تدبیر استراتژی های نظامی به حیله گری و برنامه، و یا به افراط در تمام سلاح های در دسترس هستند.

برای شروع بازی، به شما دانلود بازی Assassins Creed 3 مشتری و نصب آن بر روی کامپیوتر شما نیاز دارید. قهرمان خود را توسعه داده است غریزه درنده کامل است، بنابراین بی سر و صدا و بی صدا شکار شکار خود را برای او آسان تر است. پس از خرید دسترسی به بازی همه شرکت کنندگان در آدمکش کرید 3 قادر به استفاده از زرادخانه آزاد گسترده ای از سلاح خواهد بود. شما می توانید اولین کسی باشید که برای اعمال تاکتیک های جنگ مخفی.

این انقلاب، که ما در کتاب های تاریخ سخن گفت اساسا متفاوت از انقلاب شخصی شما برای شروع که در آن شما فقط باید برای دانلود آدمکش کرید 3 است. رئالیسم به اجرا در مجذوب خود بازی و جذاب است. در هیئت مدیره کشتی، در یک خیابان آرام و یا در میدان جنگ - خیلی واقعی به دنبال مناظر و شخصیت - همه شما می توانید حضور شخصی خود احساس راحتی کنید.

 

بازی همچنین