بازی Assassins Creed: وحی

نام های جایگزین: بازی Assassins Creed: وحی

بازی بازی Assassins Creed: وحی - آخرین بخش از یک سری از بازی ها که درباره ezio Auditore در بگویید. در حالی که هنوز هم در قسمت دوم از بازی در مقابل ما بازی کرد و Ezio با داغ و جوان در اخوان از شخصیت بالغ و کنده خرد، در این پروژه، او به نظر می رسد قابل ملاحظه ای قدیمی. هدف از این بخش از بازی - نقطه «من»، به موجب آن دریافت پاسخ به تمام سوالات صمیمی ترین. با این هدف و Ezio با به قسطنطنیه، که در آن داستان اصلی گستراند بازی ارسال می شود.

بازی Assassins Creed: الهامات کامپیوتر یک پروژه چند است، به طوری که علاوه بر داستان هیجان انگیز ارائه می دهد بسیاری از دوستان جدید با پارسه مشتاق همان مثل خود شما. با توجه به سنت، این بخش شده است بسیاری از اشتباهات، بازیکنان هیجان انگیز درست شده است، و افزود: بسیاری از ویژگی های جدید که موجب افزایش و بازی جالب است.

نقطه پایانی سفر - قسطنطنیه - در شهرستان که در آن شما بخش عمده ای از زمان بازی را در آدمکش کرید شادی کردن صرف. این است که به چندین حوزه اصلی تقسیم می شوند:

کنستانتین.

Beyazid.

امپریال.

گالاتا.

با این حال، بخش کوچکی از این بازی به شما کمک می بازگشت به روستای باستانی - کاپادوکیه. این منطقه افسانه ای در سراسر جهان برای صومعه سنگ های شگفت انگیز آن شناخته شده است.

برای شروع بازی، شما نیاز به خرید کلید های دسترسی، دانلود بازی Assassins Creed: الهامات و نصب بازی بر روی کامپیوتر شما. در این پروژه جدید، سازندگان تصمیم به تغییر مفهوم توزیع چند غیر اصلی و جانبی را شکست بده. در حال حاضر آنها را به بازیکنان صادر شده به صورت تصادفی. علاوه بر این پروژه بازی Assassins Creed: الهامات تغییر شده است، و یا به جای چند سیستم مبارزه مدرن. حرف بنابراین، برای مثال، ساده شده است انجام ضد حمله را به طور مستقیم افزوده تابع سرقت در طول جنگ، این فرصت را از کشتن سریع است. شده است اندکی تغییر و گسترش طیف وسیعی از توانایی های شخصیت.

بر اساس برخی از اظهارات از توسعه دهندگان پروژه، می توان نتیجه گرفت که پس از شما را مدیریت برای قاتل دانلود کیش شادی کردن، شما می دانید که یکی از بازی های مهم بسیاری از افراد - دزموند، در کما باشد. و همان ویلیام، که صدا می تواند طرفداران این پروژه در مقدمه به "ناپدید شدن لئوناردو" رسیدگی می شود که برای بازگشت خود به زندگی مبارزه کنند. همچنین باید توجه داشت که به ظاهر از دزموند دستخوش برخی تغییرات شده است.

تغییر به حداکثر مقدار مجاز از ترور، و در حال حاضر در سطح 15 بازیکن می تواند به عنوان دریافت "استاد قاتل." این عنوان به دارنده تعدادی از امتیازات. برای مثال، اگر قاتل اصلی فرمانده پایه است، در این حمله توسط نیروهای دشمن او می شود ایمنی.

صحبت کردن در مورد این پروژه می تواند بسیاری است، اما بهتر است برای دانلود بازی Assassins بازی کیش: وحی و مطمئن شوید که تمام منافع خود را شخصا. باور کنید، این بازی است که واقعا ارزشش را داشت!

 

بازی همچنین