آتش حمله

نام های جایگزین: آتش حمله

آتش حمله آنلاین - چند نفره بازی فوق العاده از افراد نظامی، رویدادی که در آینده توسعه دهد. این پروژه توسط بازی Tencent به ساخته شده است. توسعه دهندگان سعی کرده اند تا مطمئن شوید که کاربران به سادگی احمقانه از ماجراهای باور نکردنی است. بازیکن خواهد شد در سال 2018 منتقل و در جنگ بین دو جناح. مقاومت و ملاقات GSDU در جنگ گرم در غرب میانه. آن را در این منطقه است که توسعه از تاریخ است. با تشکر از غیر واقعی 3 موتور مدرن و موتور گرافیکی با کیفیت بالا، همه چیز که در اطراف اتفاق می افتد قطاری از واقع گرایی و پویایی آن است. برای شروع شما دو شخصیت، که هر کدام متعلق به جناح های مختلف داده می شود. با گذشت زمان، شما می توانید برای خود و دیگر سربازان در فروشگاه مناسب خرید. همراه با قهرمانان خود را، شما می توانید بسیاری از وقایع تکان دهنده، با تجربه طغیان بی سابقه ای از احساسات را تجربه و واقعا راه لذت بخش ترین صرف اوقات فراغت خود را!

اکثر عادی ثبت نام آتش حمله به شما را در یک مکان رنگارنگ از این بازی است. نگاه می کنم، شما می توانید در مبارزه با پیوستن به، اولین انتخاب یکی برای پیدا کردن مناسب ترین. آتش حمله می تواند در حالت های مانند PVE (مبارزه با رباتها کامپیوتر و عملکرد وظایف موضعی)، PVP (حماسی را در میدان جنگ بزرگ، که ممکن است چند هزار نفر از بازیکنان به طور همزمان درگیر) و PVP-X (جنگ منحصر به فرد با قواعد متفاوت و غیر منتظره بازی موقعیت). اجازه دهید یک نگاهی از نزدیک، چه نوع شخصیت در تمام این جنگ به نظر می رسد. همانطور که گفته شده است، آنها را به دو اردوگاه تقسیم شده است. مقاومت GSDU - نظامی از سربازان به منظور دفاع. این قهرمانان نخبگان مانند مکس، جیسون و ایوان قادر به از حد، آنها بسیار آسان است به پین ​​کردن هر گونه شورش. از طرف دیگر - مقاومت. این شورشیان که با قوانین مگا شرکت های بزرگ را قبول ندارند. مسیر باد، Cartman و دل در میان بهترین جنگجویان هستند. مردم جمع آوری تمام قدرت به دفاع از حقوق خود و برای حمله به دولت برای چنین چیزهایی به منظور. حتی سلاح ها و فن آوری آنها به سرقت رفته است. و چه؟ پس از همه، آنها نیاز به زنده ماندن و چگونه شما را در مقابل ابرشرکتها استبداد مبارزه کنند. مخالفت این دو گروه - آن چیزی است که بی سابقه است!

با توجه قهرمانان توسعه می توان گفت که همه آنها دارای قابلیت و توانایی برای به دست آوردن و توسعه مهارت. مهارت های بیشتر - کسانی که منافع ملموس در بازی بعدی. در اینجا چند نمونه هستند. تغییر سریع، بازسازی، آدرنالین، نامرئی، درمان سحر و جادو - این تنها برخی از مهارت های یک لیست طولانی از امکانات. شما باید به توسعه شخصیت خود را برای مقابله با همه وظایف را قبل از بازی آتش حمله. دختر خانم به شرح زیر است: quests روزانه، ماموریت های قبیله، رتبه بندی ماموریت. به هر حال، به آن را آسان تر برای مقابله با محاکمات آینده، شما می توانید قبیله بپیوندید. همکاری با متحدان را بازی حتی بیشتر جالب آتش حمله!

و در نهایت من می خواهم در مورد مکان، که در آن همه در بالا ذکر شده است. جهان بازی شامل مجموعه ای از کارت های که در دسترس خواهد بود برای شما برای یادگیری به عنوان شما را از طریق گیم پلی بازی پیشرفت. شهر ساحلی، USS، کارخانه 13، DOCK ساکت و آرام، ایستگاه راه آهن، ایستگاه مواد، بهداشت سیاه و سفید، باری، ICE قلعه طوفان کانیون، ترسناک شهر - هر یک از این ها دارای کارت آن نقاط استراتژیک و شما آماده برای انواع شگفتی. ادامه در حال حاضر به بازی آتش حمله به رایگان و شما تصمیم پشیمانی نیست. موفق باشید!

 

بازی همچنین