Athanaton

نام های جایگزین: Athanaton جاویدان رزمندگان

قبل از اینکه شما Athanaton آنلاین - جهان جنگ نهان رزمندگان جاودانه! شکی وجود ندارد: این بازی مرورگر رایگان باید در خارج از توجه شما را به رفتن نیست.

Athanaton بازی آنلاین برای راه اندازی هیچ چیز آن غیر قابل دسترس نیاز ندارد: شما فقط نیاز به اتصال به اینترنت و یک مرورگر مدرن (گوگل کروم نسخه 5. 0، فایرفاکس 6. 0، اپرا 11. 10، و غیره )، پشتیبانی از فلش پلیر نسخه 10. 0 یا بالاتر.

تاریخ در بازی Athanaton ممکن است کسانی که در شبکه های اجتماعی (فیس بوک، فیس بوک، توییتر، و غیره حساب خود را شگفت زده ) همانطور که آنها قادر خواهند بود به بازی وارد کنید به طور مستقیم از آنها. اگر شما به کاربران در بالا ذکر شد از منابع شبکه تعلق ندارد، شما باید برای پر کردن فقط در دو زمینه:

1) ایمیل معتبر.

2) رمز عبور، طراحی شده است که برای محافظت از حساب بازی خود را از هکرها. از این رو مطلوب است که آن را بیش از حد ساده است و شامل هر دو حروف و اعداد است.

بعدی Athanaton آنلاین ثبت نام شما را به خواندن و قبول قوانین و مقررات. شما همچنین می توانید مشترک شدن برای دریافت اخبار بازی (فقط ترک و یا لغو انتخاب جعبه مناسب). با کلیک کردن بر روی "ارسال"، شما یک فرآیند به نام ثبت نام Athanaton کامل است.

برای شروع واقعا بازی بازی آنلاین Athanaton، باید به اولین بر روی سرور تصمیم بگیرد (اگر شما اهمیتی نمی دهند، توقف در توصیه می شود)، و پس از آن - برای باز کردن صفحه - تعیین نام شما (نام برای به رسمیت شناختن در منابع بازی) . بلافاصله Athanaton بازی آنلاین شما را به انتخاب یکی از شخصیت، یادگیری که در آن شما می توانید جزئیات با کلیک بر روی گروه از نیروهای مستقر در مقابل شما:

1) کانن - رهبری ارتش ققنوس (حفاظت بسیار خوبی یورش بی امان +)

2) جادوگر Atelanta - شعله سواره نظام (حمله سرعت و قدرت سحر و جادو)

3) کریتوس - سرباز پیاده چکش (به علاوه یک اتحاد جادویی حمله ویرانگر)

4) اوت - سواره نظام طلا (سلاح اصلی - فلش، پر کردن روح)

5) ریچارد I - سواره نظام با CROSSBOWS (مسئول زره پوش)

6) رابین هود - شکارچیان روح (+ پژمرده فشار رونق روح در روحیه دشمن)

7) بئوولف - برف جنگجو (سرعت + سحر و جادو، کاهش روحیه دشمن)

8) Orianthi - کمانداران با سپر برف (حفاظت تقویت + "کمین مدور" پر صفوف مقابل دشمن به سردرگمی).

به آموزش قهرمان خود را، شما نیاز به بازی بازی آنلاین Athanaton بسیار بلند مدت است، بنابراین شما بهتر بازی خود را هر روز آنها یاد بگیرند که چگونه با آموزش شروع می شود. تمام تغییرات در ویژگی های شخصیت و سربازان را می توان با رفتن به پروفایل خود را در بر داشت. به هر حال، در اینجا یک تابع است، به عنوان تناسخ در جسم تازه از قهرمان. این در میزان دستیابی به آنها از 51 در دسترس می شود. این نشان می دهد احتمال ابتلا شما را به بازی Athanaton همان قهرمان است، اما در سطح اول، تنها ارتش خود را خواهد شد بسیار قوی تر و آمار شخصی - تغییر نخواهد کرد.

اگر شما می خواهید بازی منظور Athanaton است با موفقیت

دنبال راهنمایی زیر

ارتقا ساختمان های متعدد است. یاد بگیرید چگونه به آنها را بهبود بخشد، از آغاز، و نه بعد از آن، برای اطمینان، حسرت از دست رفته لحظه.

انجام یک کار است که شما بازی آنلاین Athanaton به طور مداوم عرضه خواهد شد. برای هر یک از وظایف با موفقیت انجام شد، شما پاداش های کوچک برای توسعه دهید.

استخدام به عنوان بسیاری از قهرمانان به عنوان فرصت های در حال ظهور.

در سایت رسمی بازی دارای یک بخش راهنما با عنوان راهنمای، که می تواند در هر زمان به شما علاقه مند به اطلاعات در بازی یافت می شود.

یک نوک گذشته: آیا فرصت زمان FAB را از دست ندهید! تاریخ!

 

بازی همچنین