جنگ موز

نام های جایگزین: جنگ موز

جنگ موز (جنگ موز آنلاین) - یک بازی سرگرم کننده در سبک "voynushki."

اگر می خواهید برای تبدیل شدن به دیکتاتوری یک جمهوری موز، موز جنگ بازی آنلاین - برای شما! شما می توانید یک گروه جسورانه از مزدوران و اراذل و اوباش منجر شود شرکت در جنگ های هیجان انگیز و ماموریت های هیجان انگیز و مسابقات مختلف.

این بازی آنلاین جنگ های موز می کند قبل از نصب نیاز ندارد، شما می توانید آن را بر روی هر کامپیوتر که در آن شما دسترسی به اینترنت دارند بازی می کنند. این کار فضای زیادی نمی کنند، بنابراین بازی موز جنگ شما می توانید حتی بر روی ماشین های آهسته تر بازی کند. برای شروع بازی، شما تنها نیاز به ثبت نام در این بازی موز جنگ.

تاریخ جنگ های موز به شرح زیر است: در سایت بازی، زیر ثبت نام لطفا نام کاربری خود را (نام مستعار) وارد کنید - نام های که شما را در بازی به نام، جنسیت خود را انتخاب کنید. سپس وارد ایمیل (آدرس ایمیل که شما یک تایید ثبت نام دریافت خواهید کرد)، را انتخاب کنید به نام کشوری که در آن زندگی می کنید، رمز عبور را دوبار وارد کنید و بر روی "ثبت نام". حالا شما می توانید شروع به بازی بازی آنلاین جنگ های موز.

در ابتدای بازی شما دست خود را بر روی یک گروه از مزدوران و باید از طریق "دانشکده دیکتاتور جوان" بروید - که شده است، انجام وظایف چند ساده است که کمک خواهد کرد که شما را در این بازی آغاز شده است.

به منظور تعیین که از بازیکنان کولر، شما نیاز به شرکت در مسابقات.

بازی بعدی - شما نیاز به یک مکمل خوب تیم ملی موجود و رفتن به نبرد با گروهی از بازیکنان دیگر و یک پیروزی، پول، و چیزی مفید است. پول را می توان صرف شده برای افزایش قدرت واحد، کسب واحدهای جدید (به عنوان مثال استخدام نیروهای جدید به خرید وسایل نقلیه جدید (خارج، مخازن، مخازن))، تکمیل ابزارهای خود - این عناصر که موجب افزایش قابلیت های رزمی از این واحد می باشد، (ممکن است بیش از سه در وجود دارد RUS). سپس، پس از روش و درمان مبارزان دوباره می تواند به مبارزه و بازی در جنگ موز.

است یکی از ویژگی های وجود دارد - جنگ موز بازی آنلاین برای بازیکن برای نفوذ در این دوره از جنگ فراهم نیست، بنابراین شما به تیم ملی خود را به طور مستقیم به نبرد، و شرکت شما به پایان می رسد، واحد خود را از نبرد با دشمن واحد. پس در این بازی را به نفع خود از آن کسی است بهتر آماده، سریع تر و تندتر واحد مبارزه با آن بهبود یافته است، و همچنین به عنوان کسانی که دشمن به ارتش تحصیل کرده بود.

بازی نگه می دارد ردیابی برنده و ضرر و کسب شهرت، شما می توانید به سطح بعدی حرکت می کند. برای حرکت به هر سطح جدید شما دوباره خواسته خواهد شد که برای انجام انواع کارهای جالب توجه است. ممکن است چندین تلاش آنها را اجرا کنند. اما هر سطح فرصت های خود و به هدف اصلی نزدیک تر افزایش می دهد.

با هر سطح جدید را افزایش می دهد قابلیت های مبارزه با تیم خود، انواع جدیدی از واحد های با عملکرد بهبود یافته وجود دارد، افزایش تعداد آنها.

موز جنگ بازی آنلاین که در آن جنگ در سطوح مختلف در چگونه بسیاری از مبارزان در این نبرد و چند بار شرکت می کنند متفاوت می تواند به تیم ملی خود را در میدان جنگ پیاده کردن. به عنوان مثال، در سطح اول، واحد شامل 5 واحد، و آنها می توانند در میدان جنگ تنها یک بار زمین، و در سطوح بالا، ده ها تن از واحدهای، و شما می توانید آنها را خاموش چند بار قطره. به هر حال، تیم های ضعیف و قوی در بازی را از وسط قطع کردن نیست، یعنی در برابر تیم خود را همیشه توسط نیروهای حریف خود خواهد ایستاد.

شما می توانید بازی آنلاین بازی جنگ موز و لذت بردن از گرافیک چشم دلپذیر، سبک طنز آمیز از شروع بازی، بسیاری از شغل جالب و هیجان انگیز مسابقات.

اگر می خواهید به وقت آزاد، جالب، سپس این بازی برای شما مناسب است! ساده، کنترل بصری بازی، این فرصت را به بازی بر روی هر کامپیوتر با دسترسی به اینترنت (تنها نیاز به یک بار ثبت نام موز جنگ، که تنها چند دقیقه طول می کشد)، اجازه می دهد شما را به بازی و ارتباط با دیگر بازیکنان.

 

بازی همچنین