Bastards در جهنم

نام های جایگزین: Bastards در جهنم

Bastards در بازی جهنم است که یک بازی مرورگر رایگان.

به همین دلیل شما نیاز به یک اتصال شبکه به اینترنت. بقیه تنظیمات PC به ویژه مهم نیست، آن را به عنوان یک بازی مرورگر است.

در Bastards در جهنم آنلاین، شما نیاز دارید که خودتان را جمع و جور و شما باید آماده در اکشن ganglands دوچرخهسواری ماندن باشد.

را در پشت تمام مشکلات قبل از اینکه شما شروع به بازی این بازی.

Bastards در بازی از جهنم بنابراین شما نیاز به کسب احترام و ترس در دل دشمن و آن را به شما را به پیروزی منجر شود.

در Bastards در ثبت نام جهنم است متفاوت از هر بازی ثبت نام کامپیوتر های دیگر نیست. برای ثبت نام آنلاین شما می باید:

1. ورود به سامانه بازی های Bastards در دوزخ.

2. را انتخاب کنید از تعدادی از سرویس دهنده آن یکی که شما می خواهید بازی.

3. ارسال نام کاربری، ترجیحا با حروف لاتین.

4. ایجاد یک رمز عبور و آن را وارد کنید.

5. نوشتن آدرس ایمیل خود را.

6. اگر شما نیاز به اطلاعات در مورد بازی و شما را به تمام قوانین، که توصیف در بازی تایید، شما باید یک تیک در سلول های مناسب قرار داده است.

Bastards در دوزخ به شما خواهد شد رهبر باند خود را به بازی. شما باید به مبارزه با دشمنان خود. شما می توانید برای گرفتن قدرت کامل بر عالم اموات از امریکا خواهد بود. علاوه بر این، شما می توانید در تجارت مواد مخدر شرکت کنند.

Bastards در دوزخ به شما آغاز خواهد شد تا از نیویورک بازی کند. با گذشت زمان، شما می توانید شهرستانها دیگر مانند لس آنجلس، سیاتل، شیکاگو، آستین و میامی، و همچنین دیگران باز کند.

در آغاز از Bastards در بازی از جهنم آنلاین، یک انبار رها شده است که در خدمت وجود دارد. این انبار در طول زمان می تواند به هر نقطه دیگر مانند انواع کافه ها، سرو خال کوبی، فاحشه خانه، باشگاه نوار، باشگاه شبانه، یک حلقه بوکس، یک خانه باشگاه، کارخانه مواد مخدر، کازینو و یا کارگاه آموزشی تبدیل شده است. همه در مورد آنچه می خواهید انجام دهید در بازی بستگی دارد.

Bastards در بازی از جهنم آنلاین، شما می توانید تمام عناصر جهان جنایی را به کمال را ببینید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید انواع مختلف ماشین ها، کامیون ها، جت های خصوصی و هلیکوپتر را دریافت کنید، اما شما نیاز به افزایش وضعیت خود را با افزایش باند غیر قانونی اعلام مراحل به منظور بالا بردن وضعیت رهبر.

شما همچنین می توانید کسی که مواد مخدر از طرف شما فروش زمانی که شما نمی خواهد در این بازی در هر زمان استخدام.

به طور کلی، بخش عمده ای از این بازی است که برای به دست آوردن احترام به شخصیت خود را. اگر شما یک امتیاز بالا، به شما خواهد شد با پلیس، حملات و فرصت های جدید ارائه شده برای این شهرستان برای دریافت بهترین حالت از حمل و نقل است که در Bastards در بازی از جهنم آنلاین وجود دارد.

Bastards در بازی از جهنم شما را به جهان از دوچرخه سواران همه آنها شرایط زندگی آنها را معرفی و. شما یاد می گیرید که همه خیلی ساده نیست. آنها می توانند به هر کسی اعتماد نمی کند، چرا که حتی شرکای می توان برای کلاهبرداری.

اگر شما علاقه مند در این بازی هستند، پس بدون اتلاف وقت و ثبت نام در بازی و رسیدن به او خیلی بیشتر می دانم، چرا که شما بلافاصله نمی تواند تمام کارت های آشکار!

 

بازی همچنین