بتمن: Arkham پناهندگی

نام های جایگزین: بتمن: Arkham پناهندگی

بازی بتمن: Arkham پناهندگی یکی از مهم ترین پروژه مدرنیته بود. قهرمانان کتاب کمیک علاقه در سراسر جهان. درباره آنها را در هر گوشه از جهان شناخته شده است. کاملا معقول و راه منطقی برای اجرای خطوط بازی های متعدد را با قهرمانان کتاب کمیک با بازی شلیک چند فیلم محبوب. بتمن - معروف "قهرمان زمان خود"، بسیاری از علاقهمندان به بازی، بود شکی نیست که مدت کوتاهی پس از داستان در مورد Votchmena مرد عنکبوتی و توسعه دهندگان در شوالیه تاریکی وجود دارد.

اولین چیزی که جهش در شما زمانی که شما وارد ABatman: کامپیوتر Arkham پناهندگی - تعداد زیادی در هر گوشه ای از سکته مغزی، زندانبانان به نظر می رسد. این دوستان هم rastatuirovannye قدرتمند عضلات موثر و مشت بزرگ، که نمی تواند تحقیر نه برای از بین بردن علاقه مردم - قهرمان بتمن. در دست تکه های بزرگ شجاع و پس از آن نوبت از سوپاپ ها، ترانسفورماتور و دیگر به gizmos است که می تواند آسیب های جدی وارد شود.

قبل از شروع بازی، شما، با این حال، بتمن: Arkham پناهندگی دانلود کنید که تا به امروز یک مشکل نیست. نکته اصلی به مالک از سرعت اینترنت خوب و پیدا کردن تورنت - همه از 10-15 دقیقه از گیم پلی را برای شما به باز در نظر گرفته شود. پیش از شما دعوا زیبایی وصف ناپذیر و جنگ می باشد. علاج هر چیز حرکت آهسته به نظر می رسد در این بازی می تواند بسیار مفید باشد و به یک بازی منحصر به فرد دیدنی و جذاب و رنگارنگ است.

و در اینجا آن ممکن است به نظر می رسد که در بتمن: Arkham پناهندگی خواهد سرگرم کننده تا آنجا که من می خواهم بازی نمی کند - در پایان آن همه دعوا و جنگ را می توان در هر بازی کامپیوتر های دیگر دیده می شود، اما از بتمن می خواهم به آنچه چیزی جدی تر. اخطار شما یک بار، نگاه به آینده، تمام خواسته های خود را به حقیقت می پیوندند، اما کمی بعد.

چند دقیقه پس از شروع گیم پلی شما را در درک خواهد کرد که بازی بتمن Arkham پناهندگی کرده است را برای شما آماده بسیاری از شگفتی. جنگ های رنگی اما حوصله ادامه در عوض قابل پیش بینی، پارسه با طرح توسعه زرق و برق دار مواجه شده است. رویدادهای در اینجا در حال تغییر با سرعت دلخواهی. این بازی عناصر بسیاری از ژانرهای ملاقات، اما تمام این نگاه بسیار جالب و مهم است. بازیکنان که در حال حاضر موفق به تست پروژه ادعا می کنند که چیزی آلی بیشتر آنها حتی رویا بود لازم نیست.

شما فقط نیاز به دانلود بتمن Arkham پناهندگی تا ببینید که چگونه قهرمان مورد علاقه مردم را صعود دیواره های شفت تهویه و به سختی به سرخی دشمن از پشت قابل توجه. در عین حال این ایده از انسان منتقل به طور کامل - بتمن، در درجه اول، سرباز صادق باشید. گرافیک بسیار عالی و صدای سرد تنها به سوخت اضافه کردن به آتش، که شده است، ایجاد جو مناسب. همه متعادل و جالب - آیا شما یک گیم پلی و طراحی خوب به من بدهید.

اگر می خواهید خودتان ببینید تمام فضائل از این پروژه، لازم است به بررسی بتمن: Arkham پناهندگی تریلر های ویدئویی، که توصیف جزئیات تمام مزایای بازی.

 

بازی همچنین