طلوع نبرد

نام های جایگزین: طلوع نبرد

بازی BattleDawn - یک بازی مبتنی بر سیاست های عمومی و ساخت است. هدف شما - در نهایت تبدیل شدن به رهبر قوی ترین و یا بخشی از بزرگ ترین و اتحاد است. شما باید یاد بگیرند به استفاده از دیپلماسی، منابع نظامی برای توجیه تمایل خود را برای قدرت مطلق در BattleDawn آنلاین . شما به زودی که عظمت تنها می تواند از طریق کار گروهی به دست آورد. آیا می توانید این بازی را بازی BattleDawn و تبدیل شدن به حاکم عالی؟

قبل از بازی BattleDawn ، مطمئن شوید که کامپیوتر شما در دیدار حداقل سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128 MB.

تاریخ در بازی BattleDawn می کند بسیاری از وقت خود را ندارد و آسان:

1. در صفحه اصلی، انتخاب گزینه "بازی شروع"، سپس "بازیکن جدید".

2. را انتخاب کنید صلح: مریخ، زمین و یا فانتزی و BattleDawn ثبت نام کامل شده است.

در نگاه اول، این بازی شبیه به MMORTS است. این بازی استراتژی به نوبه خود مبتنی بر است. شما می توانید هنگامی که می خواهید انجام هر کاری که می خواهید با ساختار واحد خود را، اما برای شما در پیشرفت BattleDawn آنلاین ، لازم است به جلو حرکت کند. این سیستم به شما می دهد اتاق به مانور زمانی که راه دفاع پایه و ضد حمله.

شما می توانید BattleDawn بازی و قرار دادن یک سنگر اصلی، و پس از آن ساخت یک پایگاه کوچک تر در اطراف برای نوسازی و حمل و نقل. گیتس همچنین می تواند استفاده شود برای ایجاد چنین چیزهایی به عنوان علوفه و رادار برج. هر کدام از این سازه ها BattleDawn آنلاین توانایی های منحصر به فرد خود را دارد و مزایای استراتژیک فراهم می کند. بازیکنان قادر به ارتقاء و ایجاد ساختار بزرگ تر و بهبود یافته برای حمایت از شهرستان های اصلی خود را. این سازه BattleDawn آنلاین می تواند شما را با چیزهایی که از طلا، و شما منجر به بهبود انرژی است. هر ساختار به ساخت یک ارتش قدرتمند مورد نیاز است.

اگر شما از یک پایه در BattleDawn آنلاین ، سپس آن را خوب است به قوی تر و قوی تر دشمن. همانطور که برای واحدهای موجود برای ساخت و ساز سایت بازی BattleDawn بالد که در مجموع 27 واحد موجود برای استفاده وجود دارد. در این بازی شما قادر به ایجاد یک سرباز، یک ماشین یا هر وسیله نقلیه دیگر. 27 ترکیبات ممکن از سلاح ها و توانایی در بازی BattleDawn وجود دارد.

بازی BattleDawn آیا این تنوع از نیروهای موجود در بازی نمی دهد. استراتژی فاقد واحد جالب توجه است، که در واقع از بازی های دیگر رشد. بله، شما می توانید سیلوهای موشکی ساخت و استفاده از آنها به عنوان یک سلاح قدرت در BattleDawn آنلاین ، اما آن را به خوبی خواهد بود برای دیدن انواع کمی بیشتر در واحد بیشتر است. این بازی متعادل، سیستم را می دهد و این بازیکن به برخی از زمان برای آماده شدن برای حمله کند. یکی دیگر از جنبه های مهم بازی BattleDawn یک جاسوس است. جاسوسی بسیار مهم است، هنگامی که شما رو به منابع و ساختار برای ایجاد چیزی. جاسوسی قادر به نفوذ به پایگاه دشمن و تعیین حفاظت از آنها ممکن است در جای خود در بازی دارند BattleDawn است. این اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد یک نیروی کار موثر است که به راحتی می تواند دشمن را از بین ببرد، به عنوان مثال K او نمی خواهد آماده می شود.

به طور کلی، بازی BattleDawn - یک بازی گاه به گاه است. آن را فاقد قطعات کافی از تجهیزات و زمان واقعی صرف شده در بازی. این امر به این بازیکن BattleDawn آنلاین میزان متوسطی از تنظیمات واحد (فهرستی از واحدهای بازی)، و همچنین ارتقاء ساختاری برای شهرستان خود و پایگاه اصلی. متاسفانه، این بازی BattleDawn شما را در جنبه های بصری از چیزهایی را ارائه می دهند نه خیلی زیاد. این بازی مناسب برای بازیکنان با زمان آزاد و ذهن تیز برای ایجاد استراتژی است.

 

بازی همچنین