میدان جنگ: شرکت بد 2

نام های جایگزین: میدان جنگ: شرکت بد 2، میدان جنگ بد شرکت، battlfild

بازی بازی : بد شرکت 2 - تیرانداز اول شخص، که بازی نهم در مجموعه بازی است. این چیزی که به ص ryamoy عاقبت در سال 2008 منتشر شده " [ _20_] میدان جنگ: شرکت بد ». ناشر پروژه - الکترونیک آرتز . و در توسعه کودکان EA دیجیتال توهمات CE کار کرده است. ویژگی های است که جذب بسیاری از کاربران گرافیکی با کیفیت بالا، موتور سرمازدگی، فراهم می کند که محیط زیست انهدام پذیر، طیف گسترده ای از حالت های بازی، طرح جالب، جنگ های پویا و توانایی به کار بردن تاکتیک. تنها به یک دانلود کنید بازی : بد شرکت 2 بلافاصله به حمل و نقل قلمرو جنگ. شما در جنگ ایالات متحده آمریکا و روسیه است. این وقایع داستانی است، اما این بدان mene های دیدنی و جذاب تبدیل شده است. در زیر یک بینش بهتر به آنچه که قرار بود. روسیه، به رغم این شکست دچار شده توسط در نهایت موفق به اعتصاب یک ضدحمله مناسب و معقول. شرق اروپا، بخش شمالی چین و ژاپن به زودی خود را در رحمت پیدا نیروهای مسلح روسیه . روسیه به دنبال اشغال کوبا و شمال مکزیک است. در حال حاضر و کشورهای آمریکای جنوبی شروع به کار با این قدرت بزرگ است. دانشمندان روسی شروع به توسعه سلاح های قدرتمند که با آن به تسخیر ایالات متحده انتظار می رود. اما چهار بچه از جان گذشته از پیاده نظام آمریکا در همه هزینه ها تصمیم گرفت برای جلوگیری از تشنج از میهن خود. پس از آن تمام آغاز شده است. و برای شرکت در این رویارویی، شما را به بد شرکت 2 دانلود داشته باشد.

هنگامی که بر روی مانیتور خود آمده ویدئو زنده بازی : بد شرکت 2، شما خواهد چه خستگی را فراموش کرده ام. شما در حال انتظار برای یک ماجراجویی باور نکردنی و داغترین نبرد. شما قادر خواهید بود برای انتخاب حالت و عمل مناسب است.

باید بازی بازی : بد شرکت 2 ، و شما می توانید شخصیت های شجاع اکتشاف. بنابراین این گروهبان پرستون مارلو - تیرانداز از خفا تیرانداز است که در آن شخصیت اصلی. نقش فرمانده BRAVO-2 متعلق به گروهبان ساموئل ("سرژ" Radford). Terrance خصوصی "شیرین" Sweetwater نظر گرفته شده است به یک متخصص بسیار عالی در ارتباطات و فن آوری. و همچنین است یک متخصص مواد منفجره، نقب زن وجود دارد - خصوصی جورج گوردون رام نشده (جونیور). این شرکت شجاع قادر به بسیاری از چیزهایی است! در طول گیم پلی شما انجام دهید این است مطمئن شوید.

همانطور که برای کلاس ها، بد شرکت 2 بازی ارائه می دهد از جمله گزینه های: جلو، پزشک، مهندس، طلایه دار. البته، هر کس تا به هدف خاص خود را دارند. بود و سلاح بازی : بد شرکت 2 متکی متفرقه. در چند نفره، آن را بین کلاس ها و باز می شود به عنوان پمپ تقسیم شده است. به سلاح همه را شامل تپانچه، تفنگ ساچمه ای، تامپسون تفنگ دستی، تفنگ باری نیم خودکار (به جز تک تیرانداز) و G3 تفنگ اتوماتیک. نسبت به بازی تک بازیکن تا حدودی متفاوت است. در این صورت، امکان دسترسی به انواع سلاح از چند نفره، اما هیچ کیت کمک های اولیه، ضفبرلترس، جعبه های مهمات و ابزار به حرام. دسترسی به سلاح های جدید پس از آن با عبور از شرکت افتتاح شد. در واقع خونریزی رخ می دهد به دلیل این واقعیت است که شما را امتیاز. و امتیاز برای همه اقدامات موثر این دوره از جنگ درآمد. به تدریج، شما را از یک سطح به سطح بعدی بروید. و بر این اساس، عنوان (50 وجود دارد). هر مرحله - فرصت های جدید! بنابراین برای آن! موفق باشید به شما!

 

بازی همچنین