از جا در رفته آنلاین

نام های جایگزین: از جا در رفته

از جا در رفته بازی آنلاین - نسخه کامپیوتر رومیزی روسیه بازی کارت. گام به گام TCG جا در رفته آنلاین نیاز بازیکن را به تفکر استراتژیک و مهارت و چابکی. کارت فانتزی توانایی ترسیم از تصور شما را شگفت زده و مراحل جذاب به طور کامل از توجه خود را نگه دارید از اولین دقیقه.

بازی آنلاین از جا در رفته و حتی با کامپیوتر قدرت کم امکان پذیر است. مالیات مزایای بازی سیستم مورد نیاز:
- سیستم ویندوز 2000/XP/Vista
- 256 MB RAM
- پردازنده: پردازنده سلرون 400، اینتل پنتیوم 400، AMD Sempron و
- اتصال به اینترنت (مصرف پهنای باند کم).

بازی بازی آنلاین جا در رفته شما می توانید، مشتری بازی را دانلود و سرانجام در مراحل ثبت نام. تاریخ در بازی جا در رفته آنلاین به شرح زیر است:
1) پست الکترونیکی را وارد کنید.
2) به اختراع یک رمز عبور.
3) معرفی نام مستعار.
4) مشخص طبقه.
5) قرار دهید کنه که شما با توافقنامه مجوز به توافق برسند.

پس از ثبت نام onlan جا در رفته به تصویب رسید، شروع تازه کار می شود یک طبقه از 30 کارت. بازی آنلاین از جا در رفته است به مرحله (خود بازی) تقسیم می شود. شرکت کنندگان به نوبت بازی می کنند. نقشه خواص مانند رانندگی، پرواز، اقدام، حمله، زندگی داشته باشد.

جنبش - این یک نقشه جابجایی در سلول را که در میدان جنگ متعارف است. جهت حرکت را می توان به بالا، پایین یا چپ و راست. جنبش مورب غیر ممکن است. شما همچنین می توانید کارت در مکان های را تغییر دهید.
پرواز - نقشه ویژگی، که پس از حرکت باز در منطقه دوم. آنها بی حرکت می باشد، اما می تواند در هر کسی حمله می کنند.
اکشن - در نوبت خود را به استفاده از این کارت. در حال حاضر این کارت در حال حاضر بسته خواهد شد و نه در طول این دوره در دسترس است.
حمله inflicts زخم اساسا دشمن اگر دومی از حمایت های مربوطه را ندارد.
هر کارت تعداد معینی از زندگی. پس از استفاده از آنها باید از میدان جنگ به گورستان دریافت کنید.

مخالفان جنگ تا زمانی که نه همه موجودات یکی از بازیکنان نابود آخرین. وقتی که به شما حمله، شما می توانید یک ضربه را، به تعیین وکیل و استفاده از اقدام ناگهانی همان.

بازی آنلاین جا در رفته نیاز به ترتیب کارت در میدان جنگ در سه ردیف. ردیف 1 - رزمندگان، در نظر گرفته شده نه از دست دشمن در عقب می باشند، به صورت ردیف 2 کمانداران ضعیف و موجودات است که می تواند در سراسر دامنه اعتصاب، و در ردیف 3 قرار داده کمانداران و جادوگران محدوده. میدان جنگ، که در آن عمل اصلی این بازی، یکی از مناطق بازی. با این حال مناطق، از جمله به عنوان یک طبقه، صندلی اضافی و گورستان قبلا ذکر شد وجود دارد. در عرشه از کارت های که شما گرفته شده است به شکل یک بخش برای یک جنگ خاص می باشد. به هر حال، مخفف یک به نوبه خود 15 کارت، در حالی که بقیه به طور نامحدود باقی می ماند. در منطقه ثانویه زمین و پرواز موجودات زنده است. خوب، گورستان - یک پناهگاه کارت های مرده است.

ثبت نام آنلاین از جا در رفته را صادر کرد که به شما کارت حداقل. با این حال، تنها محدود آنها را به طور دائم غیر ممکن است. راه برای خرید کارت های جدید - خرید بوستر (مجموعه ای متشکل از کارت های 7-تصادفی). برای این منظور شما نیاز به ارز بازی - اونس. اونس می تواند به صورت واقعی با استفاده از وب مانی، یاندکس خرید. پول، کارت بانکی و یا دیگر روش های موجود.
بازی از جا در رفته آنلاین جالب با حریف که نیروهای تقریبا با شما برابر است. برای این کار، یک سیستم گسترده ای از سطح شخصیت وجود دارد. سطح شما را افزایش می دهد با بالا بردن امتیاز دوئل. بازیکنان خوب شما را شکست، بالاتر از امتیاز. درست به سطح بازی نمی کنند. بنابراین درست است بنا به صلاحدید خود، بدون نیاز وجود دارد.

اگر شما یک مرد قمار می باشد، مزایای استفاده از بازی توجه شما مطرح نیست. تاریخ جهان هیجان انگیز از کارت و شرکت در انواع ماموریت، جنگ های قبیله ای و مسابقات. حضور در بازی حدود 900 هیولا برای شما تعجب دلپذیر است. پس از همه، و همچنین، زمانی که انتخاب نامحدود است! شروع بازی در حال حاضر و به یاد داشته باشید که توسعه در درجه اول وابسته به خودتان!

 

بازی همچنین