بایوشاک بی نهایت

نام های جایگزین: بایوشاک بی نهایت، bioshok

بازی بایوشاک بی نهایت یک بازی کامپیوتر بسیار جالب است. عملیات در این بازی اول شخص. این است که با عناصر داستان های علمی تخیلی و steampunk طراحی شده است.

دانلود بی نهایت بایوشاک شما می توانید از وب سایت رسمی این بازی، قبل از پر کردن مدیران سایت نرم افزار. دانلود بایوشاک بی نهایت می تواند تنها افراد بالغ که در مناطق خاصی از سیاره ما زندگی می کنند.

شما می توانید این بازی طرفدار بایوشاک نامتناهی بازی های ویدئویی آنلاین را ببینید. شخصیت ها، گیم پلی، و دیگر حقایق جالب در مورد بازی: در این ویدئو شما می توانید با تمام ویژگی های بازی آشنا می شود.

بازی بایوشاک بی نهایت شما می توانید از شخصیت های زیر بازی:

1. بوکر دویت شخصیت از این بازی است. او به نظر می رسد 38 سال NIL، مرد سفید. با خود آن است که یک شخصیت اجتماعی است. نماد «AD» - او در یک طرف خال کوبی نشان داده شده است. این اسم، از دختر مورد علاقه خود را. او نیاز به پرداخت تمام بدهی های قمار. برای این کار، آن نیاز به ارسال به کلمبیا، به منظور پیدا کردن یک دختر مرموز، که نام الیزابت بود.

2. الیزابت - این دختر بیست است. او دارای توانایی های فوق طبیعی است. او ربوده شد و در یک برج "بره" در کلمبیا زندانی شد. الیزابت محافظت دستگاه بالدار ویژه ای بلبل. این بسیار به سرعت درک همه چیز در اطراف، زیرا برای مدت طولانی در زندگی من صرف قفل شده است. الیزابت یک زن به خوبی به عنوان خوانده شده است. رویای او - آن است که رفتن به پاریس. در پایان، یاد می گیرد که او دختر بوکر است.

3. زکریا هیل Comstock یک آنتاگونیست از این بازی است. او مؤسس و رهبر خود اعلام کرد از زیبا کلمبیا است. نام مستعار خود را - پیامبر. در پایان، آن را می کشد شخصیت.

4. بلبل - پا هوا همراه دستگاه birdlike مکانیکی - که 30. این محافظت الیزابت. بلبل می رسد تنها زمانی که او می شنود و یک ملودی خاص فلوت. در نتیجه، بلبل می میرد، زمان دقیق و مکان شناخته شده نیست.

5. دیزی فیتزروی یک بازی تیره پوست آمریکایی است. او رهبر سازمان شورشی است "صدای مردم." در طول بازی، آن نیاز به شخصیت آنها را با سلاح، و در عوض او دریافت بالون. او به قتل الیزابت.

6. کورنلیوس فهرست نامزدهای انتخاباتی یک شخصیت طرح است. پیش از این، او با شخصیت اصلی خدمت کرده است. حالا او می خواست برای برق ناشی از شورش. همانطور که توسط شخصیت اصلی در بازی درک او را به یک چیز نیاز دارد. در نهایت او مجبور به تصمیم گیری: زنده کورنلیوس ترک و یا کشته شدند.

7. ارمیا فینک یکی از افراد ثروتمند ترین و قدرتمند کلمبیا است. او بنیانگذار بود "finca را کارخانه." دیزی فیتزروی در طول شورش او را به گلوله بست.

8. رابرت و روزالیند Lutece - دو شخصیت بسیار مرموز هستند. آنها سفر به شهر دویت سازمان یافته است.

بازی بایوشاک بی نهایت است تعداد زیادی از پازل های مختلف و حقایق جالب:

- شما می توانید آیتم های اضافی پیدا

- شخصیت 122 برابر الیزابت می سازد.

- پنهان مجموعه ای از کارتریج.

در بازی بایوشاک بی نهایت کامپیوتر، خواهید آموخت که چگونه شما باید مدبر.

 

بازی همچنین