پوشال

نام های جایگزین: Botva

کارخانه آنلاین - یک بازی مبتنی بر مرورگر رایگان با احساس دوست داشتنی از طنز، رابط کاربری ساده و کاربر پسند است. در داستان این بازی ارزش گوسفند رویارویی و خوک، که می تواند آن را ندارد تا است ... بازی های گیاهی

کارخانه بازی آنلاین بدون نیاز به نصب، سرویس گیرنده و از هر مرورگر قابل دسترسی است. همه شما باید برای ورود به بازی، آن را ثبت Botva: در صفحه اصلی را انتخاب کنید سرور بازی (adyn، Dydva، Tytra یا TURBO)، نوع ایمیل و رمز عبور. کلیک کنید بعد بر روی "ورود" و این بازی ثبت نام کارخانه به پایان رسید. در حال حاضر، زمانی که ثبت نام تکمیل کارخانه، در حال حرکت به یک صفحه جدید، گام بعدی این است که انتخاب یک شخصیت بازی: راه های مورد علاقه و کف بخش را انتخاب کنید و آمد تا با نام شخصیت خود را.

کارخانه بازی آنلاین دو جناح، آن Barantus (گوسفند) و پیگگی (خوکی). تعدادی از شخصیت های پیشنهاد شده، دوازده در هر بخش شش مرد و شش زن بودند. انتخاب خود را در ظاهر می توان به عنوان آزاد، و از بازی در ارز (سبز). بعد از تمام تنظیمات، شما می توانید شروع به بازی گیاهی.

نوشته اصلی کارخانه ارائه می دهد بازی آنلاین انجام وظیفه اول است. برای یک وظیفه خواهد شد غرامت در قالب سکه طلا داده شده است. ارز نسبتا بازی در بازی: سه بازی ارز (نام دیگر منابع) وجود دارد - طلا، کریستال و کلم (سبز). ارز چیست؟

طلا - این بازی اصلی ارز بازی است. برای این ارز می تواند به توسعه و ویژگی های پمپ از شخصیت شما، خرید تجهیزات و مهمات. برای طلا، مجبور به کار در مزرعه، رفتن به تماشا، و حتی طلا را می توان از دیگر بازیکنان انتخاب شده.

کریستال - ارز در یک معدن و یا در یک بازی کوتاه خاص استخراج می گردد.

. با استفاده از این پول، شما می توانید آیتم های ویژه ای از تجهیزات است که سهم قابل توجهی به پیروزی در نبرد خرید

سبزها - ارز عملا کریستال های آنالوگ کامل، که شما می توانید خرید، صرفه جویی در خود را از نیاز به کار در معدن. اما بازیکنان که در دادن است می تواند سبزی کسب درآمد، فروش چیز خاصی در بازار به دیگر بازیکنان و یا برنده شدن در آن را در پوکر در استخوان در میخانه.

منو، انتخاب "علامت"، شما می توانید نماد شما و همچنین با از توانایی های شخصیت های آشنا را تغییر دهید، نمایش آمار،. این توانایی

سطح - نشان می دهد که پیشرفت رشد شخصیت.

قدرت - تعیین آسیب های انجام شده توسط دشمن.

حفاظت - تشخیص آسیب است که می تواند قفل شده است.

چابکی - تعیین احتمال فرار از حمله دشمن.

وزن - برای تعیین سلامت و سرعت بهبود خود را

تخصص - تعیین اینکه آیا وارد دو بازدید در یک ردیف.

شکوه و جلال - ارزیابی کیفیت اخلاقی از شخصیت.

بازی بازی آنلاین Botva می توانید به استطاعت preobretya حیوانات را دوست داشت ("حیوانات خانگی")، که در جنگ کمک خواهد کرد. اما آن را نشانی از سهام کوچک از پس انداز کشیدن نیست.

این بازی دارای انواع بسیاری از زره ها، سلاح ها، معجون، و آویز. و همچنین ساختمان ها که در روستا (بنچ، Sbytnitsa، اسلحه سازی، میخانه، کشاورزی، املاک و مستغلات، پناهگاه و خوب). علاوه بر این، مدرسه وجود دارد هنوز هم، قلعه، لنگرگاه، معدن (که در آن کار می کنید)، Vodalka (در اینجا شما می توانید ماجراجویی، چالش پیدا شده).

بازی بازی آنلاین می تواند صنفی کارخانه ها که به کلاس ها و رشته های حرفه ای تقسیم می شوند تشکیل شده است. شما می توانید یک حرفه و یک کلاس را انتخاب کنید. در اینجا آنها عبارتند از:

کیف پول - تیم از تجار، هدف - طلا

معتاد به کارش - کارگران معدن انجمن صنفی هدف - کریستال

زحمتکش - انجمن صنفی کشاورزان هدف - لذت در مزرعه؛

Zhelezyachnik - هدیه کن.

هر تیم در Botva آنلاین، ارائه می دهد مزایای ویژه و برجسته خود را در سبک بازی.

و بازی بازی آنلاین گیاه را می توان با افراد همفکر همکاری در قبیله، که از طریق آن شما می توانید یک ساختمان با هم ساخت، به منظور تسهیل بازی.

بین دو قبیله در بازی آنلاین Botva، گاهی اوقات در جنگ وجود دارد، در صورت عدم توافق جدی است.

بازی آنلاین کارخانه به اندازه کافی گسترده و کارخانه پس از ثبت نام با ورود به بازی، شما می توانید بسیاری از جالب یاد بگیرند. کارخانه بازی سرگرم کننده خواهد بود!

 

بازی همچنین