کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم آنلاین

نام های جایگزین: BT آنلاین

کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم آنلاین - رایگان استراتژی مبتنی بر مرورگر اقتصادی که میلیون ها نفر از بازیکنان در سراسر جهان را فتح. بنابراین، به عنوان بازی در پنجره مرورگر موجود است، مشتری بازی مورد نیاز نمی باشد.

ثبت نام کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم آنلاین، اجازه خواهد داد که شما را به یاد می گیرند و احساس تاجر موفق، نماد مد و حتی سیاستمدار با نفوذ. شما می توانید یک شاخه را انتخاب کنید، استخدام کارکنان برای مبارزه با رقبای خود، و بیشتر ...

به منظور عبور ثبت نام کسب و کار آنلاین سرمایه دار خیلی مهم، شما نیاز به وارد کردن پست الکترونیکی خود، رمز عبور، و نام (یا نام مستعار). پس از موافقت به پذیرش قواعد بازی را انتخاب کنید و در سرور بازی. در این ثبت نام به پایان میرسد.

حالا شما می توانید شروع به ساختن شرکت شما. در ابتدا شما نیاز به انتخاب یک نام شخصیت، جنسیت، و فعالیت های که در آن شما کار خواهد کرد.

در کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم بازی آنلاین ویژگی های چهار حوزه فعالیت:

  • سرگرمی
  • خرده فروشی
  • کیترینگ
  • خدمات

فقط توجه به شرح صنایع پرداخت، از آنجا که هر یک از آنها دارای ویژگی های خاص خود را دارد. بعدی شما نیاز به انتخاب یک دستیار (وزیر امور خارجه) از ده ارائه شده و تعیین جنس آن است.

در حال حاضر ما می تواند به طور مستقیم به بازی بسیار کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم آنلاین ادامه، و به اجرای اولین کار svogo. از زمان به زمان وزیر امور خارجه خود را به شما راهنمایی های مختلف در بازی را (به نفع شما برای گوش دادن به این وکیل عاقلانه، چه کسب و کار شما را در مسیر درست توسعه، و شما می توانید از تجربه های لذت بخش ترین از این بازی).

بازی بازی کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم آنلاین، از یک شرکت خصوصی شما برای توسعه کسب و کار خود را به شرکت های بین المللی، استخدام و آموزش کارکنان. یکی از مهم ترین جنبه های بازی آنلاین کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم است، توانمند سازی کارکنان خود را که با پست معیارهای خاص (20). اگر به درستی دفتر توزیع، کارکنان خود را کمک خواهد کرد تا به سرعت افزایش بهره وری از شرکت.

بسته به انتخاب را تکان داد، شما خواهد ساخت و توسعه مغازه ها و کارخانه های تولید نفت و تولید برای نصب برج، ساخت پالایشگاه. به یاد بگیرند که چگونه به درستی کسب و کار، ایجاد مغازه ها و آسمان خراش ها، خرید مواد و با بازیکنان ارتباط برقرار، از شما خواسته خواهد شد 35 مأموریت های اصلی، که برای تجربه و پول پرداخت خواهد شد. بازی کسب و کار آنلاین سرمایه دار خیلی مهم، شما برخی از اهداف و مأموریت های روزانه را داشته باشد. هنگامی که ایجاد نهادهای خود نیاز دارید را به حساب رقبای بالقوه، در صورتی که نزدیک به بسیاری از، شما خطر از دست دادن پیشرفت های اقتصادی خود را اجرا کنید.

چه نوع از کسب و کار بدون رسانه، درست است؟ بنابراین، در این بازی وجود دارد. با کمک از رسانه ها می خواهد حمله اطلاعات در مورد رقبای خود را انجام، اما همه چیز را در عملکرد و سطح نفوذ خود را دارد. این امکان وجود دارد که شما درخواست رسانه های رد و یا غلو کردن.

BT آنلاین بازی کمک خواهد کرد که توسعه مهارت های کارآفرینی خود و درک اگر شما می تواند سرد کارآفرین

بازی BT آنلاین، شما قادر خواهید بود برای ایجاد و مدیریت تیم، برای شرکت در بحث ها، و فرآیندهای ارز خواهد بود. شما این فرصت برای تبدیل شدن به یک عضو از "طلایی VIP»، که در آن شما پاداش های خاص را دریافت می دارند. شما همچنین می توانید از پست معاون شورای شهرستان را و حق بستن موسسات رقابت نیز در تر و خوش آمدید شرکت داشته باشد. و خیلی بیشتر ...

در تکمیل این بررسی خلاصه، می توان گفت که کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم آنلاین می تواند به همه کسانی که علاقه مند در راه ایجاد یک کسب و کار بازی کند. فرصت های بزرگ برای بازیکنان وجود دارد. و به منظور درک کنند که کل این فرآیند، شما نیاز به ثبت نام بعد از این بازی کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم آنلاین، تصویب این راه را در خود!

 

بازی همچنین