آنلاین کنعان معرفی

نام های جایگزین: کنعان آنلاین

کنعان آنلاین - فلش بازی رایگان مرورگر روشن (MMORPG)، که در سبک ایجاد شده است "مانگا" ماجراجویی فراموش نشدنی در دنیای فانتزی از بازی، در آن اقامت کاملا جذاب و حضور شخصیت های لباس شیک و زیبا، بسیاری از بازیکنان لطفا. بازی آنلاین آنلاین معرفی Sanaan بدون نیاز به نصب، سرویس گیرنده و تقریبا در هر مرورگر در دسترس است.

در اینجا سیستم مورد نیاز مورد نیاز می باشد:

CPU: P4 2. 4 گیگاهرتز یا پنتیوم D

RAM: 512MB یا 1GB

فضای هارد دیسک: 200 مگابایت یا 400MB یا بیشتر؛

کارت گرافیک: GEFORCE 4 (64 MB ×) و یا جیفورس سری FX یا مشابه

سیستم عامل: ویندوز XP / ویستا ویندوز ایکس پی / ویندوز ویستا

برای ورود به بازی، شما نیاز به ثبت نام Sanaan آنلاین: بر روی صفحه اصلی، لطفا بر روی "ثبت نام" را فشار دهید کلیک کنید در صفحه ای که در فرم ثبت نام باز می شود، ایمیل، نام، کلمه عبور و کد نشان داده شده در عکس را وارد کنید. سپس توافق با قوانین بازی را و کلیک بر روی "ثبت نام". ثبت نام در این بازی آنلاین معرفی Sanaan به پایان رسید.

پس از ثبت نام آنلاین معرفی Sanaan بازی به یک صفحه که در آن شما می خواهید برای ایجاد خود را شخصیت بازی وارد: نام شخصیت خود را (یا نام مستعار) را انتخاب کنید، کلاس (جنگجو، مگه، کشیش یا شکارچی)، جنس از شخصیت و ظاهر (مو، صورت) . پس از آن باید بر روی "ایجاد".

در حال حاضر بازی آنلاین Sanaan به ماجراجویی را باز کنید و اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که به رفتن گام به گام در یادگیری قواعد اصلی بازی. ارائه حمایت در هر قدم از قهرمان خود را خواهد وروجک، و اگر شما به دنبال راهنمایی خود را، شما می توانید سطح 5 در چند دقیقه برسد، و پاداش خواهد بود یک بسته هدیه ...

همه شخصیت های بازی پارامترهای تعیین کرده اند. آنها عبارتند از: قدرت، مهارت، روح، ذهن و شکیبایی. علاوه بر این پارامترها، شخصیت هنوز مهارت های فعال و غیر فعال و استعداد منحصر به فرد برای هر کلاس هستند. برخی از استعدادهای Sanaan آنلاین معرفی بازی شما اجازه می دهد برای باز کردن، فقط یک سطح خاص در بازی، و همچنین به عنوان پاداش برای انجام وظایف مختلف است.

آیا این کار از طریق مأموریت های مختلف، انجام، اما مأموریت های دیگر در اینجا و بلند آوازه شو که در آن به مبارزه با هیولا می باشد. به عنوان یک پاداش برای پیروزی در این جنگ، تجربه تعلق و توجه به چیزهای منحصر به فرد. بنابراین، این بازی را بازی آنلاین معرفی Sanaan خواهد خسته نمی شود!

علاوه بر این، شما می توانید آنلاین Sanaan با انتخاب گسترده ای از تجهیزات مختلف است که به طور کامل از طریق فکر و است که می تواند در صورت لزوم بهبود یافته بازی کند. اگر این کافی نیست، شما می توانید خود (اسمی) زره خود را ایجاد کنید.

بازی آنلاین معرفی Sanaan است که در اختیار آن حیوانات خانگی بیشتر که توجه خاص نیاز دارند. با وجود آنها نگاه و ویژگی های قدرت، گرفتن و اهلی هر گونه ممکن است! اما برای گرفتن یک حیوان خانگی، شما باید یک تله و گرفتار است که باید به او مبارزه کنند. اما این تنها راه برای گرفتن یک حیوان خانگی نیست، بلکه همچنین می تواند به عنوان یک پاداش برای شکست بده یا همان غنیمت جنگ به دست آمده باشد.

حیوانات خانگی خود به تجارت و تجارت با بازیکنان دیگر. جالب است که یک گونه، دام توانایی و خواص مختلف، به طوری که آنها را منحصر به فرد می باشد. حیوانات خانگی می تواند کمک قابل توجهی در نبرد ارائه، و در همان زمان شما می توانید فورا سه حیوانات خانگی استفاده کنید: یک آماده و با عجله به حمله خواهد شد، دفاع از دوم و سوم را با شما در یک واحد پیوست، به ویژگی های خود را به اشتراک بگذارید.

بازی بازی آنلاین آنلاین معرفی Sanaan نه تنها می تواند با دیگر بازیکنان در بازی مبارزه، بلکه دوستان جدید، زمان صرف شده در بورس.

برای دوستداران تنوع در گیم پلی، یک تابع از ازدواج، که در آن شما می توانید یک "همسر" را انتخاب کنید به صرف، در این مراسم، و برای زمان صرف شده در ازدواج، مشترک، شخصیت شما هیچ پاداش کسب درآمد وجود دارد.

برای پول واقعی در فروشگاه بازی شما می توانید برخی از چیزهای مفید و منحصر به فرد خرید.

به طور خلاصه نتایج حاصل از این بررسی، می توان گفت که اگر شما چهار کلاس از شخصیت ها و توسعه خود را در راه های مختلفی، در بازی آنلاین کنعان خواهد شد بسیار جالب و هیجان انگیز است. بنابراین، به این دنیای خیالی است که مملو از بسیاری از جالب و غیر قابل پیش بینی خوش آمدید! اما برای اولین بار - تاریخ در بازی Sanaan آنلاین معرفی ...

 

بازی همچنین