قتل عام

نام های جایگزین: قتل عام

قتل عام آنلاین - رایگان بازی آنلاین نقش بازی (MMORPG)، است که در آن احساسات قرون وسطی خروشد، که در آن همه مبارزات و توطئه به طور عمده بین انسان اتفاق خواهد افتاد، و نه بین برنامه ها.

قتل عام بازی آنلاین بدون نیاز به نصب، سرویس گیرنده و در دسترس برای بازی در هر مرورگر است.

برای شروع گیم پلی فقط نیاز قتل عام آنلاین ثبت نام: 2 راه برای ثبت نام وجود دارد.

اول، با استفاده از یک حساب کاربری در یکی از شبکه های اجتماعی ارائه شده (VKontakte، فیس بوک، ایمیل. انگشت های دست فاصله، توییتر، همکلاسی)

دوم، به طور مستقیم از وب سایت را با کلیک کردن بر روی "ثبت نام" را فشار دهید در پنجره ای که باز می شود، جنسیت خود را و یکی از پنج شهرستانها (لو، Morion، Sarkel لنگر، شفق قطبی) را انتخاب کنید. بعد، نام مورد نظر و رمز عبور را وارد کنید، و سپس با چکش به کد رشته مناسب (مختصات) و در پنجره ای که باز می شود از شما خواهد وادار به پذیرفتن توافقنامه به تصویب قوانین بازی و مبارزه های آموزشی با سربازان چوبی. خوب، این همه، تاریخ را در بازی قتل عام به پایان رسید.

در حالی که در این بازی، شما می توانید برای تصویر شخصیت خود را انتخاب کنید، انتخاب که از این بازی بسیار بزرگ و متنوع است. علاوه بر تصاویر زن و مرد هستند، نام هایی که شما می توانید برای Sestercii خرید (یکی از واحد پول بازی، که می تواند برای پول واقعی خرید) وجود دارد. بازی آنلاین قتل عام به جز sesterce است FLORIN (پول)، این پول یکی دیگر از بازی است.

شخصیت بازی دارای چندین ویژگی های کلیدی: قدرت، مهارت، استقامت و زنده بودن. بسته به اینکه چه نوع از تصویر انتخاب می شود، در دسترس به انواع سلاح و مهمات خواهد بود. در اینجا برخی از آنها عبارتند از: کلاه، مشت، زره پوش، شلوار، شانه، دستکش، کابل، کمربند، چکمه، چاقو، باشگاه ها، شمشیر، تبر و بیشتر. علاوه بر سلاح در بازی هنوز هم وجود دارد elixirs مختلف جادویی.

با توجه به مهارت های خاص، شخصیت می تواند در ماهیگیری، صنایع دستی و کیمیاگری کنند.

بازی بازی قتل عام آنلاین شما می توانید یک حرفه خاص تحت یک مجوز ویژه دریافت کنید. موجود از جمله حرفه ای مجوز:

مزدور - خطرناک ترین و خواستار تجارت،

مرچنت - این حرفه اجازه می دهد تا به شما برای خرید محصولات کمیاب عمده فروشی و تولید برخی از معاملات مالی در شرایط مطلوب.

کشیش - وظایف اصلی این حرفه، به انجام مراسم عروسی در معبد.

مربی - کار حرفه ای، برای آموزش مبتدیان در این بازی، نه چندان دوست جهان؛

دکتر - این حرفه اجازه می دهد تا شما را به شرکت در شفا.

قتل عام بازی آنلاین در دسترس است در طیف گسترده ای از مکان های که از طریق آن به بازی بازی آنلاین قتل عام خواهد شد بسیار هیجان انگیز است.

این بازی دارای چنین ساختمان ها و سازه به عنوان حراج (برای تجارت)، تبادل (معامله اقلام استاندارد است که در فروشگاه به فروش می رسد)، کارگاه مرمت و بازسازی (شما می توانید همه چیز فرسوده را تعمیر)، معبد (جایی برای نماز و برگزاری مراسم)، تالار شهر (که در آن یک قبیله ثبت نام وجود دارد) و بیمارستان (شما می توانید سلامت خود را بهبود بخشد).

علاوه بر این، بازی های زندان را که در آن بسیاری از خطرات و موجودات مرموز. و این ماجرا حتی بیشتر جالب توجه خواهد بود، علاوه بر این می توان وجود دارد یک کشف عجیب و غریب. برای رسیدن به حداکثر موفقیت در زندان ها، شما نیاز به یک تیم برای رفتن وجود دارد (حداقل 5 نفر).

و حضور بسیاری از quests، رنگ و حتی بیشتر به قتل عام گیم پلی اضافه کنید.

در حال حاضر در جنگ ها:

از سطح اول برای دعوا تیم خواهد بود - آن را با چند متحدان و دشمنان مبارزه می کند، و از سطح دوم، شما می توانید در جنگ پر هرج و مرج شرکت - آن را با تعداد نامحدودی از شرکت کنندگان مبارزه می کند. گروه متحدان و دشمنان به طور خودکار توزیع شده است.

جنگ ها می توانند به صورت معمولی و یا خونی. در نبرد خونین، در صورت پیروزی، شما می توانید تجربه چندین برابر بیشتر از حد معمول است، اما در از دست دادن است، احتمال بالایی از آسیب وجود دارد.

در سطح چهارم، اعتیاد (مسیر نور یا تاریکی) را ببینید.

چهار اعتیاد وجود دارد: نور، نظم، هرج و مرج و تاریکی.

هر اعتیاد خواص کاملا متفاوت، شخصیت و ظرفیت، ارائه رفتار سیستم های پیچیده و روابط. نه ... تمایلات خوب و بد، بدون تمایلات خوب یا بد، - هر ذاتی در کل مجموعه ای از احساسات، احساسات، اعمال درک است. تنها از راه های مختلف برای رسیدن به حقیقت و کسب تجربه، هر کس حق را برای جستجو، پیدا کردن و مبارزه وجود دارد.

بازی قتل عام می تواند بخشی از یکی از قبیله. شما می توانید در انجمن و بخش را انتخاب کنید، و حضور انجمن فرصتی برای بحث های مختلف موضوعات را فراهم می کند.

به طور کلی، بازی درخور توجه. من به شما یادآوری برای شروع بازی در قتل عام، تنها نیاز به ثبت نام قتل عام. لذت بردن از بازی!

 

بازی همچنین