کسلوانیا: اربابان سایه

نام های جایگزین: کسلوانیا: اربابان سایه

کسلوانیا: اربابان سایه کامپیوتر - پروژه های بزرگ، یک سبک است که به عنوان یک تخفیف فاحش دهنده مشخص می شود. توسعه دهنده بازی معروف ساخته شده MercurySteam شرکت، و انتشار پروژه کمتر معروف کونامی انجام داده اند. به عنوان یک طراح بازی معروف هیدئو کوجیما نیز در ایجاد این شاهکار شرکت کردند، شک باقی می ماند - بازی واقعا چیزی ارزش دیدن دارد. قبل از آن، این بازی فقط برای پلی استیشن و X-BOX در دسترس بود، اما نه چندان دور، علاقهمندان به بازی در سراسر جهان در این رویداد مهم را جشن گرفتند - کسلوانیا منتشر شد: لرد از نسخه سایه PC.

این بازی یک نوع احیای Castelvania پروژه، در زمان خود در هر گوشه از جهان، که برای یک لحظه بیش از 27 سال شناخته شده است! توسعه دهندگان موفق به ساخت یک معجزه - RPG بازی مناسب و معقول، ساخته شده در 2D، آنها قادر به تخفیف فاحش دهنده کامل، که در حال حاضر مورد توجه میلیون ها نفر از بازیکنان در سراسر جهان به خود جذب و به دست آورده است بررسی دیوانه از منتقدان بسیار بودند.

ادامه کسلوانیا ما: اعیان از بررسی سایه، آن را باید به ذکر است که، همانطور که در پروژه های قبلی، اقدام اینجا شروع می شود در روزهای اولیه از قرون وسطی. از همان ابتدا از این بازی شناخته شده یاد آور داستان مبادلات جنگ خون بین قبیله بلمونت و دراکولا افسانه ای. شخصیت از بازی - گابریل بلمونت. همانطور که نشان داده شده است کسلوانیا: اربابان طرح سایه، گابریل مدیریت نه تنها تمایل به پاکسازی زمین از خون آشام ها نیروهای تاریکی برای از بین بردن دراکولا را انگیزه های شخصی او. توجه به افسانه ای، آن را مسئول مرگ دراکولا بانوی بلمونت بود، و در حال حاضر جبرئیل آرزوی به خونخواهی مرگ او، ذوب امید به بازگشت از معشوق مرده است.

بسیاری از علاقهمندان به بازی به اتفاق آرا اعلام کرد که، در کسلوانیا: اربابان سایه بازی به علت وجود سیستم کاملا توسعه یافته از نگه داشتن جنگ در جنگهای نزدیک و دور. این جنبه از علامت و توسعه دهندگان بازی، خواستار مبارزه یکی از نکات برجسته اصلی این پیش نویس به روز شد.

به طور جداگانه، چند کلمه، من می خواهم در مورد پروژه گیم پلی کاملا متعادل می گویند. با تشکر از ماموریت های هوشمند و کیفی انجام کلاهبرداری بازی اکشن به سادگی دیدنی و جذاب می شود. پیش از بازی در انتظار تعداد زیادی از دعوا با رهبران و کارفرمایان (و امروز نه خود را بیشتر و نه کمتر از حدود بیست). هنگامی که شما به کسلوانیا مدیریت: اعیان از دانلود سایه، شما باید برای دیدار با غول غول یخ و خون آشام اندازه باور نکردنی، ارواح و اورک ها - و در یک کلام، فقط به زمان به حوصله ندارد!

و البته، همانطور که در هر بازی دیگری از این ژانر، شما باید برای توسعه و شخصیت خود و بهبود مهارت های مبارزه با خود و حفاظت، بهبود سلاح و توسعه استراتژی های منحصر به فرد خود را از جنگ.

برای تعیین صحت موارد فوق، شما می توانید برای کسلوانیا را ببینید: اربابان سایه تریلر های ویدئویی، و سپس شما می خواهید خود را سعی کنید در این بازی!

 

بازی همچنین