جنگ Ceiron

نام های جایگزین: جنگ Ceiron

جنگ Ceiron آنلاین - بازی بر اساس مرورگر رایگان استراتژی نقش بازی کردن. این کاملا یک دنیای خیالی پر از مطالب آبدار و تنوع Pestryaev. این پروژه - نه تنها یک شاهکار فن آوری و نشان دادن زیبایی شناسی بالا، آن را نیز غیر معمول در ذات خود یک افسانه است که اساس طرح هیجان انگیز است. تاریخچه Ceiron جنگ آنلاین شما را در مورد جنگ بزرگ است که با سرعت ترسناک به تمام گوشه و سنبه از سحر و جادو از جهان گسترش بگویید. دو امپراتوری بزرگ نمی تواند آرام و در مخالفت خود را با تعامل بیشتر و بیشتر کشورهای کوچک است. بازیکن یکی از احزاب متضاد را انتخاب پرداختن به خاطر کشور را در حین بازی فراتر از آن. شما یک تجربه پر راه های فراموش نشدنی است که شما معمولا افسر شروع داشته باشد. اما دور نیست زمانی که شما به یک قهرمان و افتخار در تشخیص به تمام گوشه و کنار زمین نهان شکست. شروع Ceiron جنگ بازی در حال حاضر به همه ثابت در اطراف شما چگونه فرمانده با استعداد!

برای گیم پلی مناسب سیستم عامل های مختلف. جنگ Tseyron بازی پشتیبانی ویندوز ، لینوکس ، اپل مک . نکته اصلی این است دسترسی به اینترنت و نصب شده بر روی کامپیوتر شما نرم افزار فلش به. شما لازم نیست به صرف زمان تلاش برای نصب چیزی. ساده Ceiron جنگ ثبت نام شما اجازه می دهد برای ورود به بازی در هر زمان و از هر کامپیوتر است. باز کردن حساب کاربری خود، شما می توانید در خانه، در محل کار و در جاده ها است. حساب ایجاد شده است به شرح زیر است: آدرس ایمیل شما، رمز عبور، و رمز عبور تکرار شده است را وارد کنید. رشته های اضافی پر شده فقط اگر شما به توافق برسند. پس از تکمیل مراحل ثبت نام، شما خبری از سازندگان کنید، و در محل مربوطه به طور پیش فرض بررسی می شود، و شما به صورت خودکار را از اشتراک. همچنین، در ذهن داشته باشیم که با کلیک روی "ثبت نام" شما را تائید پذیرش قوانین.

شروع به بازی Ceiron جنگ ، شما خودتان را در سراسر طیف باور نکردنی است. حداقل، به عنوان مثال، که زمین فوق العاده توسط مردم مختلف ساکن. در اینجا او ملاقات کرد و Pirokantsy و Galentsa و اثنی، و ترک ها و Nippontsy، و نروژ و Asnardakiytsy و Firokantsy و اویغور و سعودی، و تبتی، و آلتایی، و گل، و لاتین و بسیاری دیگر. سه فدراسیون بزرگ وجود دارد. یعنی، فدراسیون Atiyskaya، فدراسیون پایین فرا و فدراسیون جنوبی Soriena. علاوه بر این، مردم و باورهای مذهبی متفاوت است. نور چراغ جلو، دانشگاه، واقعیت جایگزین، شن گرایی، خدای حقیقی - آن است که یک لیست کامل از استادانی که توسط ادیان جهان بسیار زیاد گسترده نیست. این امر می تواند خوب در این شاخه نمایش به پایان رسید، بنابراین هیچ! ساکنان بی قرار Tseyrona بیشتر و مختلف فلسفه، ایده های عبادت مخالفت با جریان پخش شده است. در اینجا برخی از آنها عبارتند از: Semazhenizm، در تعادل کامل، برادری گرگ، نشانه ای از قدرت، cultists، و دیگر لژیون آسمانی و همه شما از این؟ کسالت فقط نمی خواهد مرد!

بنابراین، چه چیزی در این جهان فوق العاده ای، نه تنها برای زنده ماندن بلکه موفق خواهد بود؟ شما باید صبر کنید تا زمانی که آنها خود را تبدیل به یک قربانی. شما میتوانید به راحتی به در پیش است، جمع آوری تیم ملی خود، استفاده از یکپارچهسازی با سیستمعامل به اینده فناوری، podyschu متحدان قابل اعتماد، به طور مداوم بهبود جنگ سالار مهارت های خود را. آیا می شود بسیار خوب است اگر شما خواهد شد کمک به ماهواره ای، اما اعتماد به نفس و محل خود را قبل از شما باید برای برنده شدن. بازی Ceiron جنگ می فرستد تا شما را به ماهواره ها از جمله قهرمانان

- Selina - pirokanskaya زن زیبا داشتن به نظر می رسد مقاومت ناپذیر و ذهن.

- بوگدان - فارغ التحصیل معبد فرهنگ. حتی به عنوان یک کودک بدون پدر و مادر را ترک کرد. سرنوشت او است و نه فاسد، و تعجب آور نیست که در طول زمان او از طرفداران خشن ترین آسمانی لژیون شد.

- اوا - زندگی قبل از ازدواج زندگی آواره از یک خانواده نجیب. ستون امتداد جنایات او، اما همه اوا نمی خواهند به حل و فصل کردن.

- YAVUZALP - جنگجو کامل با شخصیت قوی و شاتر فولاد است. در زندگی خود چه بوده است نیست، اما همه مشکلات او با عزت را تحمل. اما سردی و ظلم اغلب به دیگران غیر قابل درک است.

در طول گیم پلی بازیکن بازی را با نمایندگان نژادهای مختلف stykatsya خواهد شد. در بازی نمایندگان از رقابت های بالاتر وجود دارد، اما آنها نمی توانند را ببینید. فقط برخی از نشانه ای از وجود خود را، اما سوال از به رسمیت شناختن این واقعیت این است که هنوز باز است. مسابقه دوم - موجودات بزرگتر است. این نوع موجودات که در سراسر این قاره زندگی می کنند. مسابقه سوم - که جوان تر، به نمایندگی از گونه های با فرهنگ ضعیف در حال توسعه. آنها حتی قادر به انجام کاری به سازماندهی و برقراری ارتباط با یکدیگر است. آیا شما در یک جمعیت رنگارنگ کنید - زمان خواهد شد بگویید، از همه مهمتر - اعتماد به نفس.

و در نهایت، چگونه می تواند من در جنگ با شکوه رخ می دهد به طور مداوم اشاره نمی کند. بازیکنان باید میدان های جنگ مانند محراب MINIS، کریستال غار، سفید عبور، جنگل Skadzhersky، پل گدازه Basnaksky آبشار مرزی Galenski برج میخانه. بیا! مشاهده این روستا برای دیدن دست اول که دقیقه وجود دارد واقعا به یاد ماندنی!

آیا می توانم فقط می خواهید موفق باشید و لذت بردن از گیم پلی!

 

بازی همچنین