ﻦﯾﻼﻧﺁ ﻥﺪﻤﺗ

نام های جایگزین: ﻦﯾﻼﻧﺁ ﻥﺪﻤﺗ

تمدن آنلاین - چند نفره، بازی تاریخی. تولید کنندگان شرکت فراهم می کند همه طرفداران این فرصت را به بازی، که در دنیای واقعی، یک بازی است که هدف این است که برای ایجاد، ایجاد صلح، یک تمدن جدید است. و آن همه آنلاین.

خیلی خوشحال است که این بازی تمدن آنلاین یک تنظیمات قدرتمند از کامپیوتر شما نیاز ندارد. و تنها از چنین سیستم مورد نیاز اساسی، مانند:

 • میانگین پارامترهای سیستم کامپیوتر.
 • اتصال به اینترنت می باشد.

از آنجا که نسخه از بازی تمدن آنلاین است هنوز در دنیای بازی نیست، البته، سازندگان اند روند رسمی بازیکنان در روند بازی فکر نمی کند. اما احتمالا دنباله و داده هایی را که شما نیاز به ارائه در فرایند - ثبت نام تمدن آنلاین خواهد بود به شرح زیر است:

  1. ورود به وب سایت رسمی بازی تمدن آنلاین؛
  2. ارائه آدرس ایمیل معتبر خود را،
  3. ابداع و نوشتن رمز عبور خود را شامل و نه کمتر از شش حرف یا عدد.
  4. رمز عبور تکرار، و کلمه عبور را در شبکه های دیگر را تکرار کند، برای اطمینان از ایمنی از حساب بازی خود.
  5. برو به گیم پلی.

احتمالا نه چندان ساده شما در این استاندارد برای هر بازی پاس، راه که بازی تمدن آنلاین. و شاید چک کردن حساب کاربری خود خواهید بود بسیار سریع و آسان است. اما این برای ما برای تصمیم گیری با شما نیست.

به نظر شما این بازی را بازی آنلاین تمدن آنلاین است لازم نیست به فکر می کنم گام به گام، به عنوان این نسخه آنلاین از این شامل نیست.

در آغاز، به شما خواهد شد چهار تمدن ارائه شده است. در این مقدار به پایان خواهد رسید زمانی که شما راه رفتن در بازی، تمدن تر ظاهر خواهد شد. شخصیت خود را نمی خواهد در یک بازی کل تمدن معطل. این به طور خودکار به گیم پلی تلنگر، هر زمانی که شما به یک هدف خاص برسد، انجام یک کار در یک منطقه خاص.

همچنین، این بسیار جالب است که شما در دوره های مختلف آمده است. در اینجا آنها خواهد بود شش

 • باستان
 • کلاسیک
 • قرون
 • رنسانس
 • صنعتی
 • مدرن .

شما جهان در تمام رنگ ها را ببینید. و این شما گرافیک با کیفیت بالا و انیمیشن های خوب در بازی کمک خواهد کرد.

اما هنوز هم، مانند هر بازی است، پایان دادن به پیروزی او وجود دارد. پیروزی لبخند تنها زمانی که شما ایجاد یک تمدن قوی. در فرصت های که بیشتر از جهان و یا یکی از شرایط پیروزی را تسخیر خواهد کرد - برای رسیدن به بالای سن مدرن و توسعه سفرهای فضایی.

احتمالا شما بازی تمدن آنلاین رایگان. این است که برای پول واقعی به شما خواهد شد قطعات و عناصر لازم را به دست آوردن، و یا به منظور بهبود کیفیت از شخصیت برای گیم پلی بهتر است.

قول می دهم که این بازی خواهد بود که بهترین در نوع خود. خوب شما همیشه نمی ارائه ایستاده تمدن خود، به عنوان آن می تواند خالق جهان است.

ارزش امتحان کنید! به نظر می رسد که این بازی تمدن آنلاین در حال حاضر باید انبوه طرفداران مایل برای یک لحظه به ترک از روند جذاب نیست.

 

بازی همچنین