تمدن 5

نام های جایگزین: تمدن 5

بعد از اوایل تحسین توسعه دهندگان پروژه تمدن V به حال به انجام غیر ممکن است، برای جذب علاقه از علاقهمندان به بازی و دیدار با تمام انتظارات خود را. و شایان ذکر است، آنها موفق! در بخش پنجم این پروژه افسانه ای اجرا مشخصات کاملا جدید، در حالی که ستون فقرات بازی بدون تغییر باقی مانده و ویژگی های متمایز از تمدن و فرهنگ حتی در بین خطوط به عنوان خوانده شده.

تمدن 5 بازی تبدیل جالب تر و هیجان انگیز پروژه. توسعه دهندگان مسئولیت به طور قابل توجهی بالا بردن نوار کیفیت، و به همین دلیل بازی است متوجه گزینه های قابل توجهی بهبود یافته و گسترش برای توسعه است. در حال حاضر مخالفان تبدیل شده اند بسیار مشکل تر و باهوش، و به نفع خود شما باید به توسعه استراتژی ها و برنامه های پیچیده تر. درست همانطور که در قسمت های قبلی، این امکان را در بازی شبکه پنجم وجود دارد، اما در حال حاضر از آن ساخته شده است بسیار ساده تر و پویا تر. و، البته، غیر ممکن است و نه جلب توجه به گرافیک بازی - و نه صادقانه، شما می توانید این بازی یک قطعه واقعی از هنر تماس بگیرید.

تمدن 5 بازی ارائه می دهد طرفداران داستان جالبی. هدف اصلی از این بازی - توسعه است. شخصیت خود را به عنوان رهبر قبیله خود عمل می کنند. و رهبر جامعه بدوی به یک ملت واقعا پیشرفته و فرهنگی ایجاد کنید. شما می گویید طرح است تا حدودی مانند تمام نسخه های قبلی از تمدن و فرهنگ؟ ما نمی خواهد استدلال می کنند، واقعا وجود دارد برخی از شباهت، با این حال، آیا به نتیجه پرش نیست، آن است که در واقع یک بازی جدید، به اطمینان حاصل شود که می توانید به سادگی تمدن 5 دانلود کنید و سعی کنید به تصویب یک زن و شوهر از ماموریت.

توسعه دهندگان تصمیم به ترک کمی از سیاست داخلی صفحه نمایش معمول، و در حال حاضر منو، است که صفحه نمایش تمام تغییرات عمده شخصیت بیشتر شبیه یک منوی مشابه در دیابلو.

اگر شما می خواهم برای دیدن یک بازی آرام تر با جنگ های خونین کمتر، پس از آن، متاسفانه، تسریع برای شما نا امید. اگر شما در حال حاضر با این پروژه آشنا، شما یاد می دهد چگونه به بازی تمدن 5 لازم نیست، با این حال، هشدار می دهند که این موضوع از پنجم دیپلماسی از پشت پا. بله، در حال حاضر شخصیت خود را باید برای بهبود مهارت های جنگ. با این حال، این واقعیت می دهد و بازی به نوعی جذابیت.

یکی از نوآوری های جالب ترین شهرستان دولت. در حالی که شهرک های بزرگ ممکن است برای ورود به اتحادیه امتناع، شهر کوچک، ممکن است قادر به متحدان وفادار.

به منظور دانلود تمدن 5، شما نیاز به خرید کلید از قبل دسترسی داشته باشید. این بازی در دسترس است برای خرید در بسیاری از فروشگاه ها است، اما، به عنوان مثال، بخار سهام به طور منظم، و شما می توانید این بازی را با قیمت تخفیف بزرگ خرید.

توانایی تجارت در نسخه به روز شده است امکان قرارداد جایگزین، امکان پژوهش جمعی است.

هر چند که آن بازی تمدن 5 به صورت رایگان تا زمانی که امکان پذیر نیست، بسیاری از بازیکنان پیوستن به صفوف از هر شرکت کنندگان در پروژه.

 

بازی همچنین