ندای خوارز

نام های جایگزین: ندای خوارز

بازی CallofJuarez طولانی قبل از ارائه رسمی آن ایجاد می شود در صفوف علاقهمندان به بازی و منتقدان سوء ظن جدی است. در موفقیت این پروژه است رک و پوست کنده بسیاری بر این باور نیست. استودیو Techland تا زمانی که این پروژه به طور انحصاری با این ژانر مسابقه ، و در حال حاضر تصمیم به ریشه جهت توسعه را تغییر دهید و سعی کنید به تظاهر [_3_ ] FPS . دلیل دوم که باعث سوء ظن در میان بازیکنان - شایستگی توسعه لهستانی. بیشتر مردم به سادگی انجام در سر مناسب نیست، به عنوان لهستانی می توانید داستان گاوچران تگزاس بگویید. همانطور که می بینید، این ACE وجود دارد در سوراخ Techland . این بازی معلوم شد واقعا با کیفیت بالا و جالب است.

بسیاری از علاقهمندان به بازی در این سوال از چه کلید موفقیت از هر بازی، پاسخ، بدون تردید، که آن داستان سرایی صالح است - طراحی شده برای بخش جزئیات و انواع تفاوت های ظریف. به CallofJuarezрс توسعه دهندگان قادر به انجام همه چیز را دقیقا راه آن را مانند بازیکنان بودند. اول، آنها قادر خواهند بود تا خود را بازو با حداکثر اطلاعات مفید، به وضوح نمایش از وقایع غرب وحشی بودند. دوم، آنها تصمیم عاقلانه برای ارسال تمام اسرار طرح سنجش شده است ساخته شده است. است که، حتی انتظار می رود که شما قادر خواهید بود به حدس بزنید چه خواهد بود که بازی نهایی، در تلاش به آن بازی را برای پنج دقیقه. در این پروژه، خطوط جدید داستان باز هنگامی که زمان می آید برای آن. طرح متعادل به نظر می رسد در طول بازی.

برای شروع بازی، شما مشتری بازی نیاز CallofJuarezскачать. این روش ساده و سریع می باشد، به خصوص اگر شما با استفاده از تورنت انتقالها. پس از ورود به پروژه شما را به شخصیت اصلی خود معرفی: از پسر شجاع بیلی ماجراهای زندگی واعظ ری، مجبور به بر نقش داور را پس از قتل عام برادر خود را، و بسیاری دیگر.

در بازی شما تعداد زیادی از صحنه های کوچک را تامین کند. همه نشان داده شده در CallofJuarezвидео به هر حال ممکن است به توسعه طرح تاثیر می گذارد. گوش دادن با دقت به تمام قسمت های گفتگو و خوردن وسترن فضای بی همتا. این بازی تا واقع بینانه است که همه احساسات شخصیت در هر حال، و به این بازیکن است که از طریق ایجاد شده است. برخی از منتقدان اجازه داده اند خود را پرنیان حتی پروژه خود را با کتاب بسیار عالی است که می تواند برای روز بدون توقف به عنوان خوانده شده مقایسه کنید.

لذت بخش است و این واقعیت است که CallofJuarezиграть علاقه مند در آن به دلیل مخلوط کردن ژانرهای متفاوت خواهد بود. این پروژه می تواند در تمام ایده جالب ترین اجرا شده است. علاوه بر این، هر یک از موارد در زمینه به طور کلی به نظر می رسد کاملا ارگانیک - آن است که یک پردازش شایستگی با کیفیت است.

سزاوار توجه ویژه شخصیت اسب است که به نظر می رسد تا واقعی که برای اولین بار چند دقیقه پس از آن بر روی صفحه نمایش ندای خوارز به نظر می رسد، پارسه را به صرف در یادگیری آن.

تصور کنید که چگونه آن را در واقعیت به نظر می رسد شما فقط نیاز به دانلود و تست این بازی - به اعتقاد من، شما نمی پشیمانی!

 

بازی همچنین