انجمن قهرمانان

نام های جایگزین: انجمن قهرمانان

آماتور امروز استراتژیک شرکت تیرانداز بازی قهرمانان تا حدودی در پیش بینی از بخش دوم جدید طرد شد. اما ما باید در مورد همه دستاوردهای فراموش نکنید که اولین بخش از این پروژه است. پس از همه، یکی از معدود او موفق به پیروزی تمجید منتقدان بازی های بیشتر مشتاق. توسعه دهندگان فرزندان خود را به دفاع از خود رها نمی کند و دائما در افراط پارسه ارسال جدید به ماموریت های جالب تر و جذاب. مشکل بسیاری از شرکت ها در حال توسعه بازی در مورد جنگ چیزی است که همه آنها بیش از حد غم انگیز است. بازی COH به طور مستقیم به استراتژی های نظامی نسبت داده، موفق به تجسم جدی از زمان و آن را با تراژدی نه بیش از اندازه. در پایان، به پارسه بعید به خاطر از یک کامپیوتر با رسوب ناخوشایند نیست، بلکه تنها یک کامپیوتر بازی است.

این پروژه را می توان واقعا زیبا با وجود وحشت از زمان است که در آن نمایش داده نامیده می شود. در واقع، سازندگان بازی موفق به انجام غیر ممکن است - یک پروژه جدید جالب در مورد موضوع به ظاهر hackneyed (غیر ممکن است که توجه داشته باشید این واقعیت است که 80٪ از بازی های خوب توسعه تم ها از جنگ نیست).

برای شروع بازی، شرکت از قهرمانان خواهد به قبل از فروش لازم است. هزینه این بازی در سایت رسمی امروز در حدود 40 دلار است. جوهر اصلی این بازی - توسعه است. شما نیاز به انبوه ساخت ساختمان، و پس از آن بهبود ساختار آنها. نه دقیقا یک راه حل معمول برای استراتژی نظامی - علاوه بر این، شخصیت خود را به این گزینه از استخراج منابع را داشته باشد. و البته، شما را پیدا خواهد کرد تعداد زیادی از مشاغل نهفته است بیشتر در گرفتن نقاط کنترل.

تقریبا تمام رویدادهای مهم توسط یک غلتک در شرکت از قهرمانان داشته است. ویدئو شبیه به دامنه و محتوای آنها شبیه فیلمهای جنگی آمریکا. مشخص کردن یک نوار در کنار ویدیو، سازندگان بازی مجبور به مقاومت در برابر بازی پر سینمایی تا پایان. به همین دلیل بازی، گاهی اوقات دوست دارید از شرکت کنندگان در این فیلم احساس می کنم.

هنگامی که شما می توانید شرکت از قهرمانان دانلود کنید، شما خواهید دید که بیشتر ماموریت های طراحی شده برای مسیرهای فردی، تا حدودی مانند داستان از سینمای آمریکا.

در تمام تحولات پروژه به طور مستقیم در تصمیم گیری ها و استراتژی های خود را اجرا خواهد شد بستگی دارد. بنابراین، ساخت یک حرکت اشتباه، شما می توانید واحد چند ده ساخته شده است را از دست بدهند و برعکس. بسیاری از علاقهمندان به بازی این توسعه را دوست ندارد، و به نوبه خود ما را در این افسون به خصوص پیدا کردن، باعث در مورد این بازی به طور عام و توسعه استراتژی به ویژه جدی تر.

برای دانلود بازی شرکت از قهرمانان شما به سادگی می توانید به وب سایت رسمی از این بازی بروید. پیش از شما انتظار یک بازی جدی است که می تواند شما را مشغول برای شب های زمستان طولانی نگه دارید.

[_0_ و تو باید این واقعیت است که شرکت بازی از قهرمانان به صورت رایگان تا زمانی که شما موفق اشتباه نیست. این پروژه واقعا ارزش مقدار ادعا شده است، شما نمی پشیمانی!

 

بازی همچنین