در Darksiders 2

نام های جایگزین: در Darksiders 2

در Darksiders 2 بازی ادامه بازی هیجان انگیز کامل در Darksiders باشد. این بازی ترکیبی از سبک و نقش جنگنده spesher.

شما در این بازی در Darksiders 2 سفر جهان در جستجوی ماجراجویی، مبارزه با دشمنان، حل اسرار دشوار است، و در همان زمان به دست آوردن تجربه، تجهیزات جدید و به حریف قدرتمند ترین دشمنان خود می شود.

دانلود در Darksiders 2 شما می توانید با سایت رسمی بازی و یا در سایت دیگری است که این دسترسی را فراهم می کند.

بازی در Darksiders II پیش فرض ثبت نام در انجمن که در آن شما می توانید با بازیکن های دیگر در مورد ویژگی های مختلف بازی چت.

در سایت است یک بازی ویدیویی در Darksiders 2، است که صفحه نمایش از ویژگی های مختلف بازی وجود دارد.

به منظور شروع بازی در Darksiders 2 بر روی کامپیوتر، شما باید به اولین بازی در Darksiders 2 را از سایت دانلود کنید. شما همچنین می توانید آن را از طریق تورنت فایل دانلود کنید، اما قبل از آن شما نیاز به نصب برنامه های مناسب.

در بازی های ویدئویی در Darksiders 2 به شما این فرصت را به بازی یکی از شخصیت های زیر است:

1. مرگ - یکی از شخصیت های اصلی در بازی است. برادر او - این جنگ است. پس از جنگ وارد شده به اسارت، او رفت و به دنبال او بدون هشدار در شورای. مرگ حریف بسیار مشکل است، او همیشه سعی می کند به دشمنان مدبر. برای به دست آوردن روح، مرگ باید کلید فرشتگان و شیاطین است.

2. یاس - مرگ یک دوست واقعی است. ناامیدی را از خود warhorse است. شما دسترسی به آن را از آغاز داشته باشد.

3. خاکستر - به نمایندگی به عنوان یک پرنده که شبیه به یک کلاغ. او مسائل مرگ دستیار در مقاصد مختلف حیله گر و بی رحم. خاکستر به تصویر کشیده در رنگ های سیاه و سفید و سبز است.

4. کلاغ قدیمی - آن خردمندترین موجود در بازی. او تمام اسرار و رمز و راز می داند. برای کمک گرفتن از قدیمی کلاغ مرگ به حال به حرز با روح Nephilim. اما کلاغ به اندازه کافی نیست، او می خواست برای از بین بردن این حرز. مرگ تصمیم به در کلاغ، چرا که او نمی تواند تحمل دیدن تخریب از حرز. در نتیجه، مرگ کلاغ سیاه را شکست داد.

5. ابشالوم - این برادر دوم از مرگ است، اما آنها یک رابطه بد. پس از مرگ کشته همه Nephilim، Avessal او را به دوئل به چالش کشیده و از دست داده. آن ها از فرصت دیدار مجدد در حمام منبع داشت، و فقط در اینجا برای مبارزه با Avessala در شکست به پایان رسید. مرگ زده یک برادر بار دوم.

6. Samael - شیطان از بخش اول. او رئیس و عاشق لیلث به دنیا است. این یک کلید به دوش قدرت. Samael نبرد تصور با مرگ، در نهایت تا به حال به طور داوطلبانه کلیدی را.

7. لیلث به دنیا - را محبوب و عاشق از Samael است. این او بود که Nephilim ایجاد شده است. او کمک کرد در بر داشت مرگ Samael، اما تا به نفع خود انجام داد. او نیاز به احیای برخی از شخصیت های است که آنها را با شیطان طرفه و در میان ارتش خود بودند.

8. Vulgrim - این شیطان معمول است که در تجارت مشغول است. در طول بازی کمک می کند تا در بسیاری از مرگ از راه، و مرگ به او.

شیرجه رفتن به جهان از حوادث باور نکردنی در Darksiders 2!

 

بازی همچنین