گلی رایج

نام های جایگزین: گلی رایج

گلی رایج آنلاین - سبک افراد بازی چند نفره فوق العاده postapokalipsticheskoy تیرانداز. این پروژه به عنوان یک علاوه بر آماتور Dinnom سالن به بازی ARMA 2 ساخته شده است. با این حال، در پایان ما یک موتور بازی به طور کامل مستقل و با استفاده از رئال مجاز 3 است. گیم پلی واقعی بسیار واقع گرایانه است. شما می خواهند خوش با کیفیت از گرافیک و پویایی در اطراف حوادث شگفت زده کرد. شما باید برای رفتن به آینده و تجربه در پوست خود چه می تواند زندگی پس از تحولات ناگهانی و عمده. شما خودتان را Chernarus - دولت شوروی سابق. پیش از نبرد برای حق زندگی می کنند. شما احساس آنچه به این معنی گرسنگی، یخ، رنج می برند بدون آب آشامیدنی، و هیچ پایانی برای صدمه زدن به ویروس ناشناخته است. باید یاد بگیریم که برای غلبه بر تمام این "فریبندگی"، از شما رایج گلی بازی در زمان. اما این همه نیست. شما توسط زامبی خصمانه احاطه شده است. و از آن شناخته شده است بدون هیچ گونه اصول و درک وجود داشته باشد. آنها قادر به کشتن برای هیچ چیز، و مردم این جهان بی رحمانه فقط باید دفاع کند. و این به معنای - کشتن زامبی - کار روزانه خود را. مراقب باشید! پس از مرگ بازی - یک فرآیند برگشت ناپذیر. اگر کشته، باید دوباره شروع بازی را بازی گلی رایج، بدون حفظ دستاوردهای گذشته است.

در آینده ای تاریک و دلگیر، شما ثبت نام گلی رایج است. شما فقط نیاز به پر کردن وب سایت رسمی فرم مناسب. گلی رایج اجازه می دهد برای بازی های رایگان را امتحان کنید. اما من می خواهم به هشدار می دهند که یک حساب کاربری رایگان است برخی از محدودیت. اگر شما می خواهید بازی در قدرت کامل، شما باید یک کلید است که دائمی و ارزش نه آنقدر خرید، در اصل،.

در طول گیم پلی را مجبور به استفاده از بسیاری از افراد متفاوت است. انواع تجهیزات، تعداد زیادی از سلاح، لباس برای قهرمان، لوازم گاز، حمل و نقل - بدون نمی تواند این کار را انجام. به هر حال، این سلاح را می توان تغییر یافتهاست. و فراموش نکنید که این سلاح می پوشد. و به عنوان هوا شما نیاز به دارو. پس از همه، خطر در اینجا به اوج از امراض مانند حصبه، اسهال خونی، هپاتیت A، B، C، لپتوسپیروز، سل، مننژیت، سرماخوردگی و آنفلوآنزا. داکسی سیکلین، تتراسیکلین، آمپیسیلین، سیپروفلوکساسین، پنی سیلین، ریفامپیسین و واکسن: شما آنتی بیوتیک های زیر را ببینید. چه چیز دیگری شما باید در نظر؟ خوب، شخصیت خود را دارد نیازهای فیزیولوژیکی، بنابراین باید به فکر می کنم که چگونه آنها را برآورده سازد. جالب توجه است، ظاهر شخصیت را می توان تغییر داد. این همه در سبک بازی شما بستگی دارد. به عنوان مثال، لباس کثیف، ته ریش در چهره اش به نظر می رسد، بدن زخم می شود.

به آن را آسان تر برای نگهداری در، بازی گلی رایج را فراهم می کند برای ایجاد قبیله. در گروهی از بازیکنان احساس اعتماد به نفس، و، به ترتیب، و قادر به شاهکارهای قابل توجه است. در نهایت می خواهم به یاد داشته باشید ویژگی های زیر از این بازی، به عنوان یک تغییر در چشم انداز در اطراف شما به شما به عنوان حرکت به جلو، و تاثیر شرایط آب و هوایی در آنچه اتفاق می افتد. کسانی که سعی می کنید به بازی، هرگز می گویند که گیم پلی بد طراحی شده و یا این که آن را خسته کننده بود. شما می توانید برای خود دید که چگونه این سرگرمی فوق العاده، طراحی شده برای اوقات فراغت مشغول است. موفق باشید!

 

بازی همچنین