Deepolis - عکسبرداری در زیر آب

نام های جایگزین: Dipolis

آنلاین Dipolis بازی - رایگان مرورگر مبتنی بر بازی استراتژی با گرافیک سه بعدی است. شرکت BigPoint توسعه پروژه اصلی از نوع خود است که دارای مزایای قابل توجهی در بازی های آنلاین در حال حاضر. بازی شیرجه Deepolis'll به اعماق فضای زیر آب. که چگونه جهان از آینده پس از گرم شدن کره زمین است. تبدیل به صاحب زیر دریایی و رفتن به آن را برد وسعت اقیانوس Deepolis آنلاین ثبت نام کمک خواهد کرد.

سیستم مورد نیاز برای بازی کم است:

• پردازشگر پنتیوم 3، با سرعت 1GHz

کارت گرافیک • 16MB

• حداقل 128 MB RAM

• سیستم عامل - XP / ویستا / ویندوز 7

• دسترسی به اینترنت

• مرورگر - اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و یا اپرا

ثبت نام Deepolis روند بدون عارضه. این خواهد زمان زیادی را ندارد، از دانلود و نصب بازی لازم نیست. تاریخ در Deepolis بازی شما نیاز به وارد کنید داده های زیر:

1) نام کاربری - یک نام که تحت آن شما بازی را تشکیل می دهند.

2) استفاده از یک رمز عبور است که باید برای اطمینان در خط بعدی تکرار شود.

3) آدرس ایمیل - برای بازخورد

4) سرور بازی انتخاب (ارائه Europe1، سرور تست Europe2، Amerika1)

5) تاریخ تولد.

6) موافقت خود را به شرایط و ضوابط از بازی ها.

پس از تکمیل فرم ثبت نام، بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید و Dipolis آنلاین به شما ساکن منحصر به فرد از جهان زیر آب را. غوطه ور به عمق، شما می توانید یکی از سه طبقه، که در حال مبارزه نه تنها برای زنده ماندن، بلکه قدرت را به فضای دریا را انتخاب کنید.

ارائه بازی آنلاین Deepolis تصمیم بگیرند چه بیشتر به شهوت و میل از بازیگران زیر است:

• Nauta (Nauten)

• Siona (قلمه)

• Dzhafnary (Jafnhar)

Nauta - بازیگران بی طرف، برخورد با تجارت و پژوهش. آنها فرزندان از دانشمندانی که موفق به زنده ماندن هستند. جناح صلح آمیز است که دارای قایق متعادل بسیاری از آنها اجازه انجام معامله بر روی هر ایستگاه دشمن کاست.

در صهیون قوی ترین سیستم دفاعی. این ساکنان با فرهنگ پادشاهی در زیر آب مجهز به قایق های خود را محافظت می شود. آنها می توانند نزدیک به ایستگاه Nauta شنا و همکاری با آنها را. اما قلمرو آنها dzhafnarov بهتر است به روش نیست، به عنوان دومی را آتش بدون هشدار باز کردن.

Dzhafnary تهاجمی و نظامی پیکربندی شده است. قایق کلی آنها می توانید تعداد زیادی از تجهیزات خود جای دهد. فن آوری هسته ای علاقه اصلی آنها است. همچنین به توسعه نفت معتاد شده. این طبقه موجود برای تجارت با پیدا کردن است، اما از صهیون خصمانه بهتر است به دور بماند.

Dipolis بازی دارای یک سیستم اقتصادی به خوبی توسعه یافته. شما در حال رفتن به شنا کردن در منابع آب، که پس از آن می تواند به فروش می رسد. برای انجام معاملات موفق نیاز به بررسی روند نوسانات قیمت در کالاها. هنوز در به در این بازی است که چنین چیزی به عنوان یک یدکی وجود دارد، برای کمک به Deepolis بازی بسیار جالب تر.

سیستم PVP (پخش سیستم مقابله) کاملا ساده است. Deepolis آرسنال آنلاین شامل:

• اسلحه های صوتی

• اژدر

• بمب

انتخاب هدف شکست، بهترین کار خود را به او شلیک کنید. پیروزی به ارمغان می آورد نقاط جنگی، که به شما اختصاص رتبه. رقبا تنها مردم نیست، اما هیولا که در فضای زیر آب زندگی می کنند.

بازی بازی Deepolis آنلاین ممکن است با استفاده از این حالت های مبارزه با:

• طبقات نبرد و قبیله

• headhunting

• حالت های اطلاعاتی

مراقب باشید، خطر کمین در اطراف هر گوشه و در هر لحظه می تواند رخ دهد که شما باید به خودتان دفاع. پس از مسیر اجرا می شود از طریق استحکامات دشمن و قلعه. به یاد داشته باشید، بیشتر قبیله خود احساس امن تر است، اما با جنگ همان است که در آن وارد بلند پروازانه تر.

Deepolis بازی آنلاین تطبیق وظایف تلاش های مختلف که عملکرد منابع، پول بازی و حتی ماژول برای کشتی تعلق. وظایف سازمان یافته به طوری که شما درخواست برای انجام ماموریت های اقتصادی، تحقیق و نظامی است.

بازی های آنلاین ارز Deepolis به تقسیم:

• در زمان

• مارپیچ

روستاها شیوع، آن را نیز در خدمت به خرید کالا. مارپیچ یک ارز حق بیمه، کسب درآمد که بسیار سخت تر.

بازی بازی آنلاین Deepolis احتمالا به سطوح در حال حرکت تقریبا به طور نامحدود. بعضی از بازیکنان حتی بروید تا سطح 100 است، اما کلیسای کوچک نیست. تازه می تواند مشکل باشد به حل و فصل و یا به هر انتخاب. فرض کنید تصمیم گیری در وابستگی به گروه. اما در این مهم نیست. در این مسائل، بازی وفادار است و در حال حاضر در سطح 5 است، این فرصت را به حرکت به قبیله دیگر وجود دارد. با هر سطح قوی تر و عاقل تر می شوند. چه در ابتدا ضعیف بود، از جمله به عنوان سلاح استفاده می شود، آن را می شود کامل است. بنابراین آن را بی خطر به جلو در تلاش، و، شاید، به شما در تنظیم یک رکورد جدید!

تاریخ ساکنان جهان زیر آب و لذت بردن از بازی های گیم پلی رنگارنگ، سفر در سه بعد، انواع اقدامات انجام! ایده منحصر به فرد از بازی مطمئن شوید که برای تحت تاثیر قرار دادن است! اجازه دهید شانس یار وفادارش باقی مانده است!

 

بازی همچنین