ﻞﺗﺎﻗ ﻥﺎﻄﯿﺷ

نام های جایگزین: ﻞﺗﺎﻗ ﺎﻫﺩﮊﺍ ،Sleer ﻮﯾﺩ ،Sleer ﻥﺎﻄﯿﺷ

بازی شیطان قاتل بازی RPG صالح است. آن را به بزرگ بزرگ خانواده Atlus 'Megami Tensei از بازی به آن تعلق دارد، اما بیش از مناسب و معقول، آن را یک کلون از بازی اژدها تلاش نیست. شما شخصیت خود را کنترل کنید در بازی شیطان قاتل برای نجات جهان از هیولا و مسائل. در طول جستجو، شما نیاز به انتخاب کنید تا یک زن و شوهر از متحدان و به عنوان شما ممکن است از یک بازی Megami Tensei انتظار می رود، شما قادر خواهید بود به استخدام هر تعداد از هیولا شیطان قاتل آنلاین ، به پشتیبان برای گروه خود را.

قبل از بازی شیطان قاتل، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB. تاریخ در بازی شیطان قاتل خواهد زمان زیادی را ندارد و آسان:

1. در صفحه اصلی، گزینه "بازی" را انتخاب کنید.

2. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

3. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید.

5. انتخاب "را وارد کنید"، و ثبت نام شیطان قاتل شده است.

اگر شما از طرفداران RPG هستند، بدون شک شما خواهد بازی شیطان قاتل دوست دارم. وظیفه شما این است برای نجات جهان در رابطه با جستجو برای یک پشته از هیولا، شهرستان، تجهیزات، و غیره غیره

بزرگ به علاوه بسیاری از بازی های Megami Tensei در حال جمع آوری توابع برای هیولا. نه تنها شما قادر به متحد با خدایان و شیاطین تقریبا از هر مذهب در تاریخ سیاره ما شیطان قاتل آنلاین ، اما شما باید یک انگیزه واقعی برای متقاعد کردن و دادن رشوه آنها به شما کمک کند برنده - آن را تنها راه برای زنده ماندن است. نگاهی به SMT:، شبانه، به عنوان مثال، که در آن شخصیت خود را به تنهایی مبارزه می کند. بدون گرفتن متحدان هیولا، شما به سرعت قدرت خود را در بازی شیطان قاتل حیف و میل. در اینجا آن وقت زیادی را نخواهد، و به زودی به شما امکان گرفتن برخی از متحدان برای دیگران. هیولا اخبار بیش از یک ضرورت است، نه لزوما استفاده از کمک های خود را به انجام هر کاری را در بازی شیطان قاتل آنلاین .

اگر شما به طور مداوم جذب هیولا جدید نیست و ترکیب آنها را برای بهتر کردن اوضاع، واقعا یک بازی Megami Tensei نیست. شما باید برای رفتن به شهرستان به ارتقاء تجهیزات خود را، و پس از آن به زندان را به وجود کشتن همه چیز. این یک فرمول ساده و موثر است، اما برای این که شما نیاز به برخی از تاکتیک در این بازی شیطان قاتل.

شیطان قاتل متفاوت است RPG گیم پلی شیطان قاتل آنلاین ، آن است که بسیار شبیه به [_3_ ] اژدها تلاش . شما نمی توانید شخصیت خود را در جنگ تنها عواقب حملات خود را ببینید. ویژگی منحصر به فرد این بازی توانایی شیطان قاتل "مذاکره" با دشمنان خود را، و با آنها مبارزه نمی باشد. بسته به سطح و سطح دشمنان خود، آنها فقط می تواند به شما حمله کند، و یا شما بله مبهم و بدون بپرسید. اگر شما به آنها پاسخ صحیح، آنها را به تیم خود ملحق شوند.

به عنوان مثال، اگر شما عنکبوتی مبارزه، شما می توانید "گفتگو" با تیم خود را انتخاب کنید. عنکبوتی برای اولین بار از شما می پرسد اگر شما می خواهید او را برای شما در شیطان قاتل آنلاین بپیوندید. بر این اساس، او از شما می پرسد که آیا واقعا باید به شما احترام بگذارند اگر شما درد خود را درک کنند، و به همین ترتیب و اگر پاسخ شما به او قابل قبول است، پس از آن به شما ملحق شوند. آیا محدودیتی در تیم خود را در شیطان قاتل آنلاین مجموعه ای وجود دارد، اما شما می توانید نوع در قابل ملاحظه ای هیولا بسیاری از شما می خواهم.

شما شیطان قاتل بازی کنید و ببینید که به نبرد خواهد بود نسبتا ساده است، در ارتباط با حملات، جادوها، حفاظت، اشیاء و حتی امکان نبرد خودکار برای سرعت بخشیدن به روند. شیطان قاتل بازی این بازی شخصیت به عنوان ساده، هر چند شما می توانید شخصیت خود را سفارشی به انجام حملات فیزیکی بر اساس سحر و جادو.

یک چیز سرگرم کننده شما می توانید با وضع هیولا انجام - است که آنها را ترکیب با هم به شکل یک هیولا ظاهرا قوی تر. این سطح دیگری از بازی عمق شیطان قاتل است که با سادگی، سهولت نصب و گیم پلی بازی مشخص ایجاد می کند.

 

بازی همچنین