سرنوشت آنلاین

نام های جایگزین: سرنوشت زنده

سرنوشت آنلاین - چند نفره آنلاین رایگان بازی مبتنی بر مرورگر، ساخته شده در ژانر MMORPG. به نظر می رسد که بیشتر شما می توانید در این igroproma صنعت فکر می کنم، اما توسعه دهندگان تنظیم مناظر در این ارتفاع، و بدون اغراق است. سرنوشت بازی آنلاین در تقابل فرشتگان و شیاطین است.

ثبت نام در بازی سرنوشت برای هر کاربر ساده و قابل فهم است. پس از وارد کردن نام بازی، رمز عبور و آدرس ایمیل، شما نیاز به تایید فعال شدن حساب بازی خود را و انتخاب شخصیت خواهد شد که سرنوشت چک تکمیل شده را علامت. سرنوشت بازی آنلاین است که در آن خسته نخواهند شد.

با تشکر از موتور فلش بازی که در تصویر به نظر می رسد بسیار واضح و چشم نواز متحرک امکانات مختلف و به طور کلی باعث می شود نگاه از نزدیک به هر یک از شی با دقت. چه می توان گفت - طراحان بهترین خود را انجام داد.

یکی از انتخاب های دشوار است که در مقابل شما در ابتدای بازی ظاهر خواهد شد - که می شود همان بازی تحت الحمایه خود را - فرشته سفید بالدار یا شیطان وحشی. قدرت الهی از ارتش هرج و مرج و یا - به توافق برسند، بسیار سنگین است، اما آنها انتخاب جالب menie نیست.

بزرگ، اگر چه یک سیستم طبقه چرخش کمی دارای شخصیت ما بازی سرنوشت آنلاین. خوشبختانه، انجمن ها در بازی است که همه کلاس ها کاملا دقت شرح داده شده است، اجازه می دهد هر بازیکن از همان ابتدا برای تعیین سبک خود را از بازی و توسعه شخصیت خود را دقیقا همانطور که توسط تخصص مورد نیاز است.

سیستم وظیفه اجرا در این بازی، برای اولین بار به عنوان دستیار در بازی، به لطف تازه کار خود را به سرعت و به راحتی به روند بازی کشیده می شود، و در سطوح بالا، از اتمام ماموریت، شما به راحتی می توانید کسب تجربه و مواد پاداش در قالب آثار مختلف. بازی سرنوشت آنلاین به ارزش بیش به دلیل آن را متوجه یک حرکت جالب در رابطه با سیستم نبرد.

تعجب دلپذیر برای بسیاری خواهد بود که تمام جنگ را در سیستم زمان واقعی، که به نوعی بازی مبتنی بر مرورگر است. تعداد زره، سلاح ها و لوازم جانبی است که می تواند شخصیت خود را حمل می کنند - بدون کلمات برای توصیف. این واقعا چیزی است که توسعه دهندگان دست مغرور تنگ خود قرار داده و چه یاطاقان ¬ های خود را در وهله اول. البته، ما باید بازی تخفیف نیست به اندازه کافی، استفاده از مهارت های مختلف است که منحصر به فرد برای هر طبقه می باشد، تبدیل مبارزه به اهداف استراتژیک و تاکتیکی جدی است. بازی آنلاین سرنوشت است بسیار جالب تر اگر شانه به شانه با شما مبارزه با دوستان واقعی خود را.

جنگ ها در بازی به انواع مختلفی تقسیم می شوند: گروه مبارزه در عرصه، شکار برای انواع مختلف هیولا، دوئل و رویارویی نژادی. شروع به بازی سرنوشت، برای هر یک از جنگ ها، بسته به جرم، پیچیدگی و سطح دشمن خود، شخصیت خود را به تعداد معینی از نقاط تجربه دریافت.

لازم به ذکر است که سیستم قبیله در بازی بهترین کار: شما می توانید یک تیم موجود بپیوندند و یا خود را ایجاد کنید، زیر پرچم خود جمع بهترین بازیکنان و شروع به جنگ با گروه های دیگر. دانلود - یک کلمه خالی نیست، علاوه بر در اختیار داشتن ارتباطات، شما می توانید به پاداش های مختلف قبیله استفاده کنید، و البته کمک به رفقای در موقعیت های نادرست است.

این بازی برای بسیاری از تحسین کنندگان آنلاین RPG تجدید نظر شود، زیرا حاوی همه چیز که شما را برای سرگرمی های بزرگ باید در بازی بازی سرنوشت جهان است که در آن شما را برای مدت زمان طولانی خسته نیست. و اگر شما در یک دفتر می باشد شلوغ و احساس ناراحت کننده از ماجراجویی هنوز هم شما لطمه می زند - شروع پخش و به همه ثابت کند که شما قوی هستند!

 

بازی همچنین