تقسیم و تسخیر

نام های جایگزین: تقسیم و موفقیت، D و C

شما همه چیز را در ارتباط با جهان هستی می پرستمش؟ سپس تقسیم و تسخیر آنلاین ایجاد شده فقط برای شما! ستاره محلی است بیش از حد تلخ نیست و، علاوه بر این باشد، در دسترس نیست. از آنجا که، که در آن افرادی که صلح و آرامش انتظار نیست وجود دارد. و تقسیم و تسخیر بازی آنلاین ثابت می کند این منظور از چیزهایی که در حال حاضر یک نام.

بنابراین، سیستم مورد نیاز:

• سیستم عامل مدرن (XP، ویستا، Windows7)؛

• صفحه نمایش با وضوح 640 * 480، حداقل بهترین خواهد بود در عین حال، 768 * 1024.

• مرورگر وب مدرن (اپرا 8 ایده آل می باشد. 5، سافاری، IE5. 5، فایرفاکس، Camino از، موزیلا 1. 5)

• اتصال به اینترنت از طریق یک مودم و یا GPRS.

برای شروع کار بر روی طرح های بزرگ را به تصرف فضا، شما باید برای اولین بار، در وب سایت رسمی از بازی، عبور از مرحله تقسیم عضویت و موفقیت. وجود دارد نیاز به تکمیل فرم استاندارد:

• نام مشخص،

• رمز عبور،

• ایمیل معتبر.

• جنسیت و تاریخ تولد خود را.

پس از شروع تعیین نژاد. Fatas، TECHS، انسان جدید، واندررز، Grayers، تیره مراقب، سنگ خشم: ثبت نام در تفرقه و تسلط بر بازی این فرصت را به تبدیل شدن به یک عضو یکی از ملیت های زیر را فراهم می کند. شرح هر یک از آنها را می توان به راست در نقطه ای یافت می شود. برای شروع بهتر است برای انتخاب یک مسابقه استاندارد انسان - انسان جدید. پس از آن، شما می توانید آن را تبدیل (و هر یک از موارد بالا) که شما می خواهید، و در نتیجه خود، از مردم منحصر به فرد خود را دریافت کنید. از آنجا که تقسیم آنلاین بازی و تسخیر رسما اجازه می دهد تا برای ایجاد برای خود حساب های بی شماری خواهد بود قدرت تخیل خود، که در آن carousing. به هر حال، فقط در تقسیم و موفقیت آنلاین توصیه می شود که برای اولین بار از متحدان ایجاد - در صورت خود، پس به صحبت می کنند. در غیر این صورت، شما به سرعت می تواند حذف شود.

هنگامی که شما در تصمیم و راه اندازی نژاد، تقسیم خود را و تسخیر ثبت نام مرحله را می توان به طور کامل در نظر گرفته شود. گام بعدی - انتخاب "خانه" در جهان است. کسانی که می خواهند برای ایجاد امپراتوری خود، بهتر است در حاشیه حل و فصل. در هر صورت، در اختیار خود را از ابتدا فقط یک گروه کوچک از واحد: فرماندار، یک واحد از دفاع از خود، مستعمره نشینان، اکتشاف سه پروب و شاتل به پرواز. "شروع به بازی بازی تقسیم آنلاین و تسخیر" به معنی "پیدا کردن یک سیاره مناسب است." اول، استفاده از پروب، و تنها پس از آن به شاتل بارگذاری شده و به توسعه این سیاره است. در ضمن، این جستجو را می توان از بیش از یک روز انجام شده است. برای مبتدی گزینه عملی ترین خواهد بود که سیاره داشتن بزرگترین منطقه، که به معنی منابع بیشتر، مردم و پول است.

برای شروع بازی بازی تقسیم و موفقیت آنلاین توصیه می شود برای دریافت با ویژگی های اساسی و قوانین در همان محل گذاشته آشنا - وب سایت رسمی این استراتژی به نوبه خود مبتنی بر. در اینجا این است که شما را با جزئیات در مورد منابع متناسب (مواد معدنی، انرژی، مواد آلی)، پاداش بازی خاص و شرایط آب و هوایی از سیاره با مردم انتخاب خود را خواهد آموخت. سه بار در روز محاسبه شده است حرکت می کند. بنابراین دو بار در روز به تقسیم بازی و قانون آمده است کافی خواهد بود.

همانطور که در بالا ذکر شد، تقسیم بازی آنلاین و تسخیر بسیار نام توضیح می دهد که اولویت های بازیکنان باید در مجاورت روابط دیپلماتیک خود قرار داده است. طرفداران توطئه های سیاسی یک طیف گسترده ای از فعالیت های پوشش رابطه و "جنگ اتحادیه خنثی" و کشف "ارباب، رعیت."

مجموع: بازی تقسیم و موفقیت، قطعا شما علاقه مند خواهد بود، با وجود برخی از کاستی بی اهمیت، به این تصور را از یک یورش از توسعه دهندگان. اگر شما خیره فضاهای آسمانی شب، سعی کنید به بازی ارزش هر حال. یکی دیگر از مزیت مسلم: تقسیم و موفقیت بازی آنلاین کاملا رایگان! پس ... موفق باشید!

 

بازی همچنین