Dragonica

نام های جایگزین: Dragonica

بازی Dragonica آنلاین - یک بازی نقش بازی رایگان، که در میان بازی های دیگر ویژگی های فراوانی از طنز و تقلید مسخره امیز از فیلم ها و کتاب.

به منظور دانلود و بازی بازی آنلاین Dragonica، شما نیاز به سیستم های زیر مورد نیاز:

حداقل:

• سیستم عامل: ویندوز ویستا / XP

• پردازشگر: پنتیوم 4 1. 6GHz، AMD XP 2500 +، پردازنده AMD Athlon64 2800 +

• هارد دیسک: 2GB

• حافظه: 512 مگابایت

• کارت گرافیکی: جیفورس FX5200 و یا کارت گرافیک Radeon 9600 SE

• Airconditioner: DSL / کابل

برای شروع بازی بازی Dragonica آنلاین باید ثبت نام. ثبت نام Dragonica به شرح زیر است:

1. ایمیل خود را وارد کنید.

2. سپس ورود خود را وارد کنید.

3. آمده تا با یک رمز عبور.

4. طبقه خود را انتخاب کنید.

5. موافقت با توافقنامه کاربر و کلیک بر روی پنجره "بازی."

6. پس از ثبت نام بیش از Dragonica، به طور خودکار شروع به دانلود بازی. پس از نصب کامل است برای ورود به بازی با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود را در هنگام ثبت نام.

بازی Dragonica آنلاین - آن را به یک سرگرمی لذت بخش است.

بازی Dragonica فوق العاده جالب و واقع بینانه. تمامی مدل ها و مناظر جهان که در آن شما خواهد مسافرت و ساخته شده در 3D. اشباع و رنگ های روشن ایجاد یک احساس است که شما را در صفحات کتاب به زیبایی نشان داده شده است از افسانه ها می باشد.

پس، جادوگر به نام فارس تصمیم گرفت اژدها از جادوها خود و زنجیر محدود. آزاد کردن اژدها شر، او وضعیت الهی به دست آورد. شما باید برای شکست دادن ارتش و Elga فارس - اژدها آزاد، که از طریق بسیاری از ماجراهای هیجان انگیز گذشت.

بازی Dragonica آنلاین دارای چهار کلاس:

• جنگجو - نایت، پهلوان، پهلوان از جان گذشته، اسپارتان

• آرچر - آرچر، شکارچی، تکاور، تک تیرانداز

• مگه - کشیش بنده، Archmage، جادوگر

• دزد - دلقک، نوعی سگ کوچک خالدار، آدمکش، نینجا

با تشکر از رزمندگان لباس خوب می تواند فشار از خود را. رزمندگان در مهارت های مانند آموزش دیده: "رقص با شمشیر" ضربه، فوق العاده ضربه، ضربه های چکش، در حول و راه اندازی مجدد به اصطلاح

کمانداران - کارشناسی ارشد از حمله در محدوده زمانی معین. همچنین تیراندازی مهارت عالی، آنها یک دام، حیوانات، و نیز معروف برای بسیاری از استعدادهای دیگر. کمانداران چنین مهارت: moonwalk، یک شات قدرتمند، شات هدف، دفاع هوایی.

ماگس استفاده از طلسمهای جادویی، حمله به مخالفان. مگی جادوها خود را می تواند به صدمه به دشمنان متعدد در یک بار وارد خواهد آورد. علاوه بر این، در قدرت خود را برای بهبود توانایی از همکاران و متحدان را تحت تاثیر قرار دولت است. مگی بهبود مهارت های زیر است: درمان کند، جریان مانا - افزایش حمله به سحر و جادو، ترکیبی از هوا و ناوشکن - شوک الکتریکی.

دزد از این توانایی به راحتی حمله گول زدن و حرکت به سرعت. آنها تحمیل بازدید انتقادی نیز قادر به بالا بردن روحیه همکاران می باشد. مهارت های ذاتی به دزد: در حول، خشم هوا، فوق العاده ضربه و حمله موشکی.

بازی Dragonica آنلاین پر از ماجراجویی. در سطح چهل و پنجمین شخصیت خود را برای اولین بار برای دیدار با سیاه چال جنگل سبز. از آنجا که حملات شیطان چوب Poda Bernauna که در قبیله کاج هیلز میکا از دست رفته زمانی که جنگل سبز به طور کامل تابع تبدیل سحر و جادو تاریک زندگی می کند. آرچر Zangoru توضیح در جزئیات بیشتر چه کار شما انجام خواهد شد.

شما می خواهم به بازی Dragonica، چرا که در اینجا در هر نوبت شما انتظار می رود ماجراهای جدید. در سطح پنجاه و دوم شخصیت خود را شمن Mutishey مسحور و مفتون Riviusom اژدها دیدار خواهد کرد. هنگامی که شخصیت و شمن اژدها برنده، او بخشی از مجموعه زره و لباس های دیگر دریافت خواهید کرد، و کسب سفارش های جدید و به دست آوردن دستاوردهای جدید.

برای پیروزی و انجام تکالیف تلاش بازی آنلاین Dragonica فراهم می کند پاداش شخصیت خود را در فرم از نقطه تجربه می کنند. رسیدن به سطح بعدی، او می تواند جدیدی یاد بگیرند و بهبود مهارت های موجود. آموزش های بیشتری - از جنگجو در شوالیه شوالیه پولادین و در تا غیره - رخ می دهد پس از سطح بیستم و چهلم.

Dragonica آنلاین - شگفت انگیز دنیای بازی طنز آمیز. مدت زمان صرف شده بر روی این بازی، پرواز تعداد زیادی از سرگرم کننده است. تاریخ در بازی Dragonica شما در انتظار!

 

بازی همچنین