دو برج

نام های جایگزین: 2Towers

دو برج آنلاین - یک مرورگر بازی آنلاین (MMORPG) از نوع جدیدی است که در آن غالب تاکتیک های صحیح انتخاب و روح و روان تیم. است بازی تیم فقط هماهنگ وجود دارد و تاکتیک درستی انتخاب شده اجازه می دهد تا پیروزی در نبرد. بازی آنلاین دو برج از هر مرورگر قابل دسترسی است.

به منظور شروع به بازی بازی آنلاین دو برج، باید پیچیده تاریخ دو برج نیست: در صفحه اصلی با کلیک بر روی "ثبت نام" را فشار دهید یک صفحه جدید که در آن زمینه ثبت نام، نام و نام خانوادگی را وارد کنید باز (ورود به سایت) را انتخاب کنید به طبقه و Saugus با قوانین بازی. بعد، به صفحه بعدی بروید، طبقه 6 پیشنهادات را انتخاب کنید: کشاورزی، آرچر، مگه، کشیش، Ballista و بومی. اگر یک شخصیت آن چیزی است که شما در طول بازی را دوست ندارم، می توان آن را تغییر داد و در ادامه در بازی دو برج.

پس از انتخاب یک شخصیت، باز کردن منو استفاده کنید از "نمایش"، شما می توانید تمایل شخصیت را مشاهده کنید، همان را وارد کنید ایمیل، رمز عبور، و جنسیت آواتار خود را انتخاب کنید. خوب است که همه چیز را در بازی ثبت نام دو برج به اتمام است و در حال حاضر، بعد از تمام تنظیمات شما می توانید بازی بازی آنلاین دو برج اساسا.

در ابتدا، شخصیت خود را دعوت خواهد شد برای انجام اولین کار تلاش که برای او یک پاداش در بازی پول دریافت خواهید کرد. در این مرحله از قطعات کارهای تلاش -13.

بازی دو برج است که پول بازی آنلاین - طلا، نقره و گوهر است. مروارید می تواند برای پول واقعی، طلا و نقره به دست آورده در راه بازی خریداری شده است.

برای این ارز در فروشگاه تخصصی، شما می توانید سلاح و مهمات (هر یک از شخصیت خود)، معجون و رونز های مختلف خرید.

هر یک از شخصیت های شانس برای خرید این وضعیت (برای هزینه): استاد، فیلم شکارچی جایزه بگیر، آواتار ها، مغازه دار، پیشآهنگی، لباس مبدل، لوچ یخ، بانکدار و دلال حراج. علاوه بر این وضعیت، شخصیت هفت نوع ویژگی: حمله، دفاع، شانس، چابکی، پشتکار، حرص و عقل. و این توانایی: ضربه سحر و جادو Stoneskin، آهسته تر، برکت، آناتما، درمان، بازیگران قوی، دیوار سپر.

بازی آنلاین دو برج ارائه می دهد قابلیت دسته ای دیگر، بلکه همچنین برای مقدار معینی از ارز بازی: جنگسالاری، صاحب ملک و تجاری.

پس از تکمیل هر سطح در این بازی، شخصیت یک عینک رایگان از ویژگی های است که باید بین پارامترهای قهرمان توزیع شود دریافت کرد.

دو برج آنلاین ارائه می دهد انواع مختلفی از جنگ ها: میدان جنگ جنگ و مبارزه برای مبتدیان. و همچنین، این نوع مبارزه به عنوان "تهاجم" - آن را در برابر هیولا (3x7، 7x7)، که در آن پیروزی است سخاوتمندانه پاداش مبارزه می کند.

در دو برج، شما می توانید استفاده کنید به بازی Tyr در (در اینجا شما می توانید مهارت های مختلف اکتشاف، مبارزه با هیولا، سعی کنید مهمات مختلف و ایجاد برخی از پول).

برای کسانی که ترجیح می دهند از دستور و هماهنگ بازی، فرصتی است برای پیوستن به قبیله وجود دارد. و یا خود را ایجاد نمایید. بازی آنلاین دو برج انجمن تشکیل شده است، پس از آن قادر به مقابله با تمام مسائلی که در این دوره از بازی بوجود می آیند، با هم با دیگران است.

حرکت تا از نردبان شغلی در این بازی، شما می توانید عنوان بازی از عادی به مارشال را بهبود بخشد. اما این پایان نیست، اگر شما هر تلاش ممکن برای رسیدن به رتبه نگهبان قلعه، آن را تقریبا بالا از تکامل بازی است. اما هدف نهایی از هر بازیکن در بازی، آن است که در اختیار داشتن طلا و قلعه نیست، و خرید جزیره خود را (چهار نوع از جزایر وجود دارد: جزیره کوچک، جزیره کوچک، جزیره میانه و جزیره بزرگ)، و در نهایت به عنوان نگهبان از جزیره.

پس در نتیجه از این بررسی، من می خواهم برای اضافه کردن به شرح زیر است: در این بازی بسیاری از ویژگی های جالب وجود دارد، محل، ساختمان ها و تفاوت های ظریف در بازی، به عنوان دو برج بازی آنلاین "حجم" است و بسیاری از جزیره تشکیل شده است. بنابراین، به جای همه در یک بررسی کوتاه امکان پذیر نیست. بهترین گزینه برای کشف بازی، این بازی ها دو برج، که در دو برج مطالعه آن از داخل بازی خواهد کرد. آماده برای ماجراجویی؟ دو برج بررسی در انتظار شما!

 

بازی همچنین