Elsword

نام های جایگزین: Elsvords

Elsword آنلاین - در این RPG faytingovy بازی آنلاین رایگان با گرافیک دو بعدی در سبک انیمه. بازی آنلاین Elsword دارای پشتیبانی از گیم پد، که شده است، شما می توانید آن را با یک جوی استیک بازی. در این بازی شما می تواند تبدیل به یک افسانه، به دست آوردن پیروزی بر حریف!

به منظور شروع بازی این بازی، شما نیاز به ثبت نام Elsword. برای شروع، شما نیاز به رفتن به سایت بازی، مشتری بازی را از طریق پاندو دانلود منیجر دانلود کنید.

سیستم لازم می باشند.

سیستم عامل: ویندوز 2000/XP.

CPU: 800HZ P3 و P4 2. 7GHZ.

حافظه: RAM 256M و یا RAM 512M

هارد دیسک: 1.3 GB - 2 گیگابایت فضای رایگان یا بیشتر؛

ویدئو: جیفورس MX400 (32M) و یا جیفورس FX5700/ATI کارت گرافیک Radeon 9600 (128M)؛

با DirectX: 9. 0C 2006 اوت یا بالاتر. دات نت فریم ورک 2. 0 و 9. 0C 2006 اوت یا بالاتر. دات نت فریم ورک 2.

نصب مشتری بازی، دستورالعمل های نصب (جزئیات نصب و راه اندازی در صفحه اصلی در "بازی" رنگ) را دنبال کنید. پس از اتمام نصب و راه اندازی و ورود به بازی، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. ثبت نام در این واقعیت در بازی Elsword به پایان می رسد و شما می توانید بازی را شروع کنید!

Elsword بازی آنلاین ارائه می دهد سه شخصیت های قابل پخش: Elsword، عایشه و رنا.

Elsword - استاد شمشیر و دعوا عالی در غوغا است. واکنش سریع خود را، اما حفاظت ضعیف در برابر حملات جادویی. از بازی کردن با کلاس پایه Elsword شوالیه و رسیدن به 15 سطح، او می تواند بین کلاس شمشیر شوالیه و سحر و جادو شوالیه را انتخاب کنید. اما این از حد مجاز است، آن را ادامه خواهد داد به تکامل به سطوح بالاتر ...

عایشه - جادوگر. او در مبارزه در محدوده زمانی متخصص و هدف های متعدد در یک بار رسید. همه توانایی های او از عناصر تساوی. شروع به بازی بازی آنلاین Elsword پایه کلاس شعبده باز و رسیدن به 15 سطح، او می تواند در میان کلاس و تاریکی Mage را بالا Mage را انتخاب کنید. علاوه بر این، آن را نیز به تکامل خود به سطوح بالاتر ...

رنا - این یک نشانه گیر که تیر و کمان ترجیح است. داشتن یک رابطه نزدیک با نیروهای طبیعت، آن است که ظرفیت به منظور افزایش حملات سحر و جادو. شروع به بازی بازی کلاس پایه Elsword آنلاین رنجر و رسیدن به 15 سطح، او می تواند بین یک طبقه و مبارزه با تکاور تیراندازی رنجر را انتخاب کنید. بعدی، و همچنین Elsword، عایشه، آن را همچنان به تکامل به سطوح بالاتر ...

بازی آنلاین Elsword یک فرصت برای هر یک از شخصیت به منظور توسعه مهارت ها و کلاس های خود است. در اینجا مهارت های سیستم درخت. برای هر یک سطح جدید می دهد 2 نقطه مهارت، و داشتن امتیاز 5 مهارت، شخصیت خود را می توانید دسترسی به یک مجموعه جدید از مهارت های ارائه. آسیب های ناشی از مهارت به دست آورد، از سطح به سطح به طور قابل توجهی افزایش می دهد.

این بازی را در آرسنال، لباس، دنده و لوازم جانبی لوازم آرایشی و بهداشتی است که می تواند قهرمانان استفاده کنید.

Elsword آنلاین است بسیاری از ماموریت های جالب و هیجان انگیز است که در عمیق ترین سیاه چال می باشد. علاوه بر ماموریت های قهرمان خود را در هیجان انگیز PvP است، جنگ و تلاش انجام کارهای است که تا آنجا که توسعه شخصیت باز می کنند. با این حال، یک پیش بینی احتیاطی، برخی از مکان ها در بازی وجود دارد، شما نیاز به تصویب چندین بار. این ساخته شده است به طور خاص برای آن بازیکن در عین حال که انجام همه وظایف در یک محل نمی تواند به دیگری بروید. اما پاداش برای تکمیل ماموریت در اینجا به اندازه کافی بخشنده هستید.

قهرمان شما می توانید هر محل مراجعه، اما برای عبور مأموریت های ویژه او باید به یک سطح معینی برسد. پیچیدگی کار بستگی دارد چه مرحله از قهرمان خود را در گذر است. ماموریت های پیچیده تر تنها پس از عبور ساده را صادر کرد.

لازم به ذکر است که به خوبی اجرا شده نه تنها اثرات واقعی صدا وجود دارد، اما همچنین جلوه های بصری. در Elsword زیبا بازی خواهد کرد!

در پایان این بررسی، من می خواهم برای اضافه کردن: بازی تولید به اندازه کافی به لطف تصور خوب به درخشش آن است. آیا می خواهید چک کنید؟ ثبت نام Elsword این فرصت را به من بدهید.

 

بازی همچنین