امپراتوری در شعله های آتش

نام های جایگزین: امپراتوری در شعله های آتش

امپراتوری بازی در شعله های آتش - شبیه ساز رایگان است که شما را در طول بزرگ ناپلئون بناپارت به ارمغان بیاورد.

شما به امپراتوری در شعله های آتش آنلاین به عنوان فرمانده ارتش بزرگ و ارتش سلطنتی بریتانیا در جنگ نیاز به ساخت سایت خود می شود و در آن است. آینده اروپا را در این بازی در دست شما!

در امپراتوری در ثبت نام شعله فقط طول می کشد زمان بسیار طولانی است. برای ثبت نام شما نیاز به وارد کردن اطلاعات لازم در مورد خود را به مدیر سایت. و به این ترتیب شما نیاز به ارسال به شرح زیر است:

1. را انتخاب کنید از سه گزینه است که سرویس دهنده که در آن شما می خواهید بازی.

2. ارسال نام کاربری خود را. شما یک فرصت برای آمد تا با نام بازی داده شده است.

3. مطمئن شوید که رمز عبور خود را در سلول بعدی است که تمام نیازهای ایمنی دیدار خواهد کرد.

4. سپس آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

5. اگر شما علاقه مند در اطلاعات است که در زیر ارائه شده است، قرار دادن یک علامت در سلولهای این.

6. در را کلیک کنید « Anmelden kostenlos spielen » .

حالا شما با خیال راحت می توانید شروع به امپراتوری بازی در شعله های آتش.

امپراتوری بازی در شعله های آتش شما می توانید با استفاده از مرورگر وب، به طوری که بدون نیاز به کامپیوتر اضافه ای برای این بازی نامزد دریافت جایزه نمی شود.

چه کسی پیروز خواهد شد در بازی استراتژی در پایان، البته، تصمیم به [_29_ نمی ] حقایق تاریخی و مهارت بازیکنان در این بازی مرورگر .

در امپراتوری در شعله های آتش بازی شما باید مانند هر دیگر استراتژی برای این منظور برای اولین بار شما را موقعیت ثابت و آن را به امن . در امپراتوری در شعله های آتش شما نیاز به ساخت شهرستان.

فکر کنید چگونه ساخت واحد های مختلف پیاده نظام hussars [_18_ ] Grenadiers و دیگران و چگونه شما می توانید برای مقابله با این. فقط به قوی تر شما نیاز به توسعه مهارت stroitelskoe استراتژیک است. اگر اینکار را نکنید، سپس توسعه از وقایع در امپراتوری در شعله های آتش آنلاین به آرامی ایجاد می شود.

، شما انواع وظایف و ماموریت به منظور دستیابی به موفقیت در امپراتوری بازی در شعله های آتش انجام.

آیا برای این بازی صبر کنید و سپس، در حالی که شما این حق را به اشغال سرزمین و استفاده از اسلحه داشته باشد. برای این بازی مبتنی بر مرورگر شما این فرصت را به راحتی بازی آنلاین و عنوان بسته اند نه الکترونیکی بدون نیاز به دانلود هر چیزی اضافی بوده است.

همچنین امپراتوری در شعله های آتش بازی مرورگر رایگان است.

در این بازی شما نه تنها می تواند تکامل و پیشرفت است، اما همچنین شما قادر خواهید بود برای دخالت در درگیری های انگلیس.

چه کسی دوست دارد با استراتژی که امپراتوری در شعله های آتش احترام می گذارد آنلاین، به دلیل آن را به شما به عنوان آنجا که ممکن است به جنگ دنیای واقعی بزرگ به طور کلی ناپلئون را. در اینجا قدرت واقعی از سلاح شما احساس راحتی کنید.

یاد داشته باشید، هیچ جای تعجب است که نام بازی به عنوان امپراطوری در آتش ترجمه شده، چرا که در این زمان است که همه رخ داده است، شواهدی از یک قطعه زندگی از اعمال ناپلئون وجود دارد.

نگاهی به در حالی که با امپراتوری در شعله های آتش، احساس می کنم که هر کس قادر نخواهد بود تا شما کتاب را بگویید. کشف این جهان!

 

بازی همچنین