Estsilon

نام های جایگزین: Escilon

Estsilon آنلاین - منحصر به فرد بازی مبتنی بر مرورگر، مخاطبان قابل دسترس از کاربران به صورت رایگان. این MMORPG اصلی (سبک تاریخی) بازی است. پروژه کیفی متفاوت از بازی های آنلاین در حال حاضر است، به عنوان سازندگان کار کرده اند برای از بین بردن موانع مختلف. پارسه عزیز در Estsilone نه تنها جذب افسانه جالب است، اما از ویژگی های کلیدی را شگفت زده خواهد شد و لذت شما. از وارد شدن به دنیای انسان غارنشین، به شما این فرصت برای رشد و حرکت به قلمرو های جدید، که در آن بزرگ، چشم انداز جذاب باز مربوطه دریافت کنید. بنابراین، چگونه می خواهد خود را دنبال کنید از گذشته به آینده، احساس خود را به لذت و پیچیدگی های زندگی در دوره های مختلف.

سیستم مورد نیاز کم است. کامپیوتر شما باید نصب شود ویندوز (XP، ویستا و یا ویندوز 7). همچنین برای بازی کارت صدا، صفحه کلید و موس نیاز دارید. هنگامی که به اینترنت متصل است، شما می توانید شروع به ثبت نام و بازی بازی آنلاین Estsilon.

Estsilon آنلاین ثبت نام به شما یک ساکن عصر حجر را. آیا برای دانلود نرم افزار سرویس گیرنده نیاز ندارد. ثبت نام Estsilon - روند ساده و سریع است. شما فقط نیاز به ثبت نام یک شخصیت جدید، مشخص کردن اطلاعات زیر:

1) شما نیاز به وارد کنید ورود خود را - فکر می کنم نام اصلی برای شخصیت

2) تعیین جنسیت (مرد یا زن)

3) نوشتن آدرس ایمیل - اما تنها واقعی خود!

4) کلمه عبور را وارد کنید - سعی کنید به آمده تا با اطمینان بیشتر

5) تعیین تاریخ تولد

پس از تکمیل فرم ثبت نام، سمت چپ کلیک کنید ورود Estsilon بازی آنلاین در دسترس شما می شود. حقیقت را می دانم و درک حقیقت بی رحمانه سخاوتمندانه. این خواهد بود که مناسب تر برای طبیعت خود را؟ بازی آنلاین Estsilon کمک شکل آن را.

برای درک چگونه به بازی Estsilon برای شروع به از طریق یک دوره آموزشی در معرض خطر بروید. گذراندن موفقیت آمیز این تلاش، کسب درآمد افزایش نقطه نظر عملکرد، به علاوه برخی از چیزهای مفید. هنگامی که در ساز و بازی به پایان رسید، قادر به بازدید از همه از مکان های در دسترس خواهد بود. Estsilon بازی آنلاین شامل هر دو منطقه در بالای سطح زمین و زیر زمین است.

هوایی - قاره، جزیره و دریا و آب های زیرزمینی - پیچ و خم. در همه جا، خواهد انواع حیوانات ملاقات، که به صورت دوره ای قرار می گیرند منابع که باید انتخاب شود. از آنجا که همه چیز را در بازی شما باید خود را ایجاد، منابع رسوب خود را برای ایجاد پماد مفید، و لباس و سلاح. اما نگاهی دقیقتر به آن است.

بنابراین، ما فهمیدیم که در آن عمل بازی. زیستگاه اصلی روستای غار وحشی است. اینجا محل های زیر می باشد:

- اتش بازی

- رهبر rideable غار

- غار ارواح

- کارشناسی ارشد غار

- بازی

- زیستن Antistesa

- خرید محراب

- معبد Opifeksa

- غار یخ.

علاوه بر این مکان، شما دسترسی به یک روستای ماهیگیری که در آن شما می توانید یک قایق خرید و به کار تلاش داشته باشد.

بازی Estsilon باید انتخاب کنید که چگونه شما می خواهم به شخصیت او. در بازی Estsilon رزمندگان حال و ماگس. آنها دارای ویژگی ها و مهارت های متمایز.

پارامتر اصلی برای جنگجو - بدن. شما همچنین باید در مورد افزایش خشم و مهارت مراقبت.

ماگس تاکید بر عقلانیت. همچنین این اطمینان خواهد داد که با افزایش سطوح می تواند چیزهای جادویی مورد نظر قرار داده است.

همانطور که قبلا ذکر شد، چیزهایی را که لازم است برای خودتان ایجاد کنید. Estsilon - مبارزه مداوم برای زنده ماندن و البته شما نمی خواهد در این جهان با دست برهنه خود را زندگی می کنند. منابع فقط تعیین می کنند، اما با هر چیزی گرفتار، به ذهن آورد، قبل از آن، کاری مفید است. در این بازی آنلاین ارائه منابع زیر: انواع گیاهان، قارچ ها، ریشه، سنگ، شاخه، و همچنین کسانی که از حیوانات کاهش یافته است. شما می توانید آنها را تنها پس از شناسایی از غار ارواح استفاده کنید. پس از شناسایی می توانند برای مثال، به پماد (اگر شما می دانید دستور)، تبادل منابع آن را برای چیزی لازم تر و یا فقط آن را بخورم و بهبود این ویژگی.

این بازی دارای هم ارز - حلزون صدف دار. اما شما می توانید پول را با کمک از تجارت تمام منابع یکسان و یا تسلط حرفه ای را. اگر دوست دارید کار صلح آمیز، تبدیل شدن به یک شمن یا جادوگر. در این مورد، خدمات خود را به خوبی پرداخت خواهد شد.

با این حال، سازندگان مراقبت از سیستم مبارزه گرفته اند. شرکت در جنگ گروه با بازیکنان دیگر و با حیوانات، و همچنین فقط در دوئل. شما به عنوان یک سنگ سلاح، چاقو، تبر، چوب، cudgels خدمت می کنند. که در آن مبارزه شما نمی آیند، وجود دارد همیشه برای برنده شدن! مطمئنا به شهرت افزایش و کسب تجربه، بنابراین برای ادامه این راه لازم است.

بازی در واقع آنلاین شامل انجام کارهای تلاش. با این همه اولین اتش بازی تلاش به دست آمده از VIRTUS شروع می شود. کار بعدی خواهد بود را به پیرمرد Antistesa. بازی دیگر، از quests است. با هر سطح آنها در حال تبدیل شدن جالب تر و متنوع است.

در سطح بازی بازی آنلاین Estsilon می تواند از یک دوره به دیگری عبور. و هر سطح دارای مزایا و ویژگی های خود را دارد. به عنوان مثال، برای رسیدن به سطح ماگس بستگی به میزان مانا در هر واحد از معقول بودن. رزمندگان به سطح 5 می تواند در آموزش میدان جنگ و استادان شوک یا حیله ونیرنگ شود. از ویژگی های سطح 4 است فرصت به منظور افزایش مهارت های حرفه ای بر روی آن در نظر گرفته شده. برو از طریق و ارزیابی تمام این سطح فوق العاده ای، لذت بردن از فضای جهان باستان، یک سفر شگفت انگیز را از طریق سنین - این همه و بازی آنلاین بیشتر به شما ارائه می دهد Estsilon.

تاریخ در بازی Estsilon دسترس برای همه. این جهان مرموز آماده به شما خوش آمد است! به فضاهای مجازی هیجان انگیز خوش آمدید! اجازه دهید این بازی قطعا شما را به مقدار زیادی از سرگرم کننده را!

 

بازی همچنین