اروپا 1400

نام های جایگزین: اروپا 1400

اروپا 1400 آنلاین - یک بازی مبتنی بر مرورگر رایگان که در آن شما می توانید سلسله خود را ایجاد کنید. در اینجا شما می توانید یک تاجر روی حیله و تزویر و استاد محترم، یا تبه کار دمدمی ...

اروپا 1400 آنلاین در دسترس است در هر مرورگر و نصب مشتری بازی می کند باید نه به ذکر است!

برای ورود به بازی، شما باید ثبت نام اروپا 1400: زمینه ثبت نام در صفحه اصلی را انتخاب کنید سرور بازی، به نام سلسله آینده خود را (نام بازیکن) را وارد کنید، شما E-mail. آدرس پستی (ایمیل) و رمز عبور. سپس به شرایط بازی به توافق برسند، و در این ثبت نام در اروپا 1400 به پایان می رسد بازی، شما به یک صفحه جدید بروید، شما می توانید یک تصویر از قهرمان ایجاد کنید. در اینجا شما می توانید رابطه جنسی از شخصیت، نماد را انتخاب کنید و یک نام اختصاص دهید. استاد کارتریج، دانشمند و سرکش: با کلیک در برگه "استاد" می تواند برای نشان سلسله و اولین کارگاه خود را، در زمینه های زیر انتخاب کردن. حال اگر شما آماده برای شروع بازی می باشد، روی "شروع بازی" کلیک کنید و به منطقه بازی!

شخصیت شما دارای شش استعداد: کرافت، بلاغت، تاریکی، سحر و جادو دانش، جنگ و مذاکرات. بهبود این استعدادها می توانید شی ء استفاده کنید. حداکثر سطح حمل و نقل - 100.

علاوه بر استعداد، این امکان را در بازی این است که انتخاب یک کیمیاگر حرفه ای، کشاورز، دزد، کشیش، دزد، صاحب میخانه، آهنگر، نجار، و یا ویور.

آنلاین بازی Europa 1400 ارائه می دهد پنج محل در شهرستان، برگزار خواهد شد که در بازی اصلی را. آنها عبارتند از: استادان منطقه، میخانه محله منطقه گانگستر، زمین های جنگلی و دانشمندان منطقه. در این مکان شخصیت خود را می توانید ماموریت (کارهای خوب) است.

در ابتدا، شخصیت خود را باید به جمع آوری منابع و یا خرید آنها در بازار (منابع در بازی های مختلف، بسته به جهت استودیو). با توجه به منابع در کارگاه خود را شما می توانید محصولات، که پس از آن می تواند دوباره در بازار به فروش می رسد، و برای پول برای ساخت کارگاه های مختلفی تر (شما می توانید 4 کارگاه ساخت) تولید و توسعه کارکنان عامل.

مهم! اگر شما ناراضی استاد خود می باشد، می توان آن را از بین برد.

بازی آنلاین اروپا 1400 یک مرکز تجاری بزرگ برای همه انواع کالاها، این بازار است. در اینجا شما می توانید خرید، فروش، مدیریت، حمل و نقل و خواهش (اگر این نیاز وجود دارد). این بازی دارای پول خود را - طلا. علاوه بر طلا یاقوت، که می تواند برای فروش وجود دارد "واقعی است."

همراه با توسعه محل اقامت خود (اقامت می توانید از طریق توسعه و پیشرفت توسعه)، شخصیت خود را به استعدادها و انواع تجارت و طرح فتنه یاد بگیرند.

بازی بازی آنلاین اروپا 1400 می توانید، با جاسوسان خود را، که بازی به بازیکنان دیگر نظارت، و جمع آوری شواهد و مدارک بر علیه آنها.

اروپا 1400 بازی آنلاین است مانند یک ساختمان به عنوان سالن شهر. کتاب قانون وجود دارد بررسی دفاتر و دادگاه: این محل که در آن زندگی سیاسی این شهرستان است. در اینجا شما می توانید به عنوان خرید (آن را افزایش شهرت خود را، و برای موقعیت های خاص و الحاقات خوابگاه های مورد نیاز) و یا به آن یک درخواست برای ساختمان جدید.

بازی اروپا 1400 آنلاین شما ارائه می دهد امپراتوری اقتصادی ساخت با استفاده از صنایع دستی، تبدیل شدن به یک معامله گر ماهر و صعود به کوه المپ در مقدونیه سیاسی. داشتن یک کلبه ساده در این بازی می توان آن را به کاخ تبدیل شده است. همه چیز در تلاش شما بستگی دارد.

بازی بازی آنلاین اروپا 1400 امکان پذیر است، از طریق تجارت با بازیکنان دیگر به طور مستقیم، از طریق انبار. در این مورد شما هنوز هم از قیمت که مستقل از بازار بهره مند شوند.

رسیدن به نفوذ کافی و ثروت، شخصیت خود را می توانید یک کار سیاسی انجام دهد. وجود موقعیت های مختلف به او را از امتیازات و پاداش، اجازه می دهد برای تقویت تاثیر و سرکوب رقبای خود.

برای بازی در اروپا در سال 1400، شما می توانید تیم و یا با ایجاد خود بپیوندید. با کمک از انجمن، بازی با بازیکنان دیگر، شما می توانید در این بازی رسیدن به ...

این بازی دارای گرافیک سه بعدی، را در اروپا در سال 1400، کاملا به سادگی بازی خواهد کرد!

از آنجا که بازی بسیار زیادی از ویژگی های مختلف است که توصیف ارائه شده است. بهترین گزینه خواهد بود اروپا 1400 ثبت نام، به موجب آن قادر به دیدن همه چیز!

 

بازی همچنین