F1 2013

نام های جایگزین: F1 2013

با وجود این واقعیت است که همه از F1 وارد زمین نمی تواند از داشتن هر گونه ویژگی های متمایز آشکار به رخ کشیدن، آنها هر سال موفق جلب توجه و جدید جدید تماشاگران بازی. F1 2013 - یک بازی است که تنها این نظریه را تایید کرد. به عنوان توسعه دهنده پروژه یک تیم شناخته شده از جوانان بود. تنها آنها می توانند به طور منظم تولید کاملا آن را به عنوان ممکن است در ابتدا نگاه ها یکسان است به کودک به نظر می رسد و اسیر کردن بازیکنان از هر بار قوی تر و قوی تر. شاید توسعه دهندگان، هم چیزی می دانم، نمی خواهم به شخصا که آیا صحت نظریه چک کنید؟

F1 2013 کامپیوتر - بسیار متفاوت از داستان پیشینیان و یا گیم پلی آن نیست، اما کیفیت آن بالا است، این رشوه با شکست مواجه پارسه. اگر تا به حال در فرمول 1 بازی، شما می توانید مطمئن باشید که در قسمت جدیدی از این بازی به مانند یک ماهی در آب احساس راحتی کنید. شما یک جلسه با یک حالت حرفه ای آشنا، هر چند که آن را به برخی از لباس تا چه حد به نظر می رسد، اما با این وجود انگیزه برای عمل به شدت به اندازه کافی داشته باشد. تغییر چندانی نمی کند، و فیزیک بازی. عناصر خاص، مانند همیشه قضاوت صادقانه و منصفانه نیست، توسعه دهندگان نیز تصمیم به ترک، باور، ظاهرا، که آن را می دهد که بازی جذابیت منحصر به فرد خود را دارد. آماده به مشکل کوچک با صرفه جویی که ممکن است در ابتدا به نظر می رسد کشنده و غیر قابل بازیابی است، با این حال در واقع "چيز جزئي وجود ندارد."

برای شروع گیم پلی، به شما دانلود قبل از F1 در سال 2013 نیاز دارید. امروز، اکثریت تورنت انتقالها، شما می توانید لینک دانلود تمام نسخه های موجود از این بازی پیدا کنید. بنابراین، تمامی مراحل نصب و راه اندازی از قدرت شما را در چند دقیقه (خوب، و بیشتر بسته به سرعت اینترنت، البته). هنگامی که شما به بازی گرفتن، و سپس با در حال حاضر از پروژه های قبلی آشنا محدوده به اندازه کافی شیرین همراهی موسیقی ملاقات، پیش از این جزئیات از رابط گزارش شده بود. فرمول 1 2013 - یک بازی است که در آن هر دو بازیکن با تجربه و مبتدی می تواند احساس "در خانه".

چه درست است، نمی توان در مورد آن در این زمان این پروژه برای طرفداران خود را چند شگفتی آماده صحبت کنید. کلاسیک، که اجازه خواهد داد که بازیکن را به در نهایت در جاده ها گرد و خاکی از 80-90S سوار بر اتومبیل oldovom و فوق العاده شیک - اول، آن را به یک حالت جدید بازی است! در چیزی شبیه به پارسه پرسید: چند وقت پیش، و در حال حاضر نماز خود را پاسخ داده شده است. دانلود فرمول ژانویه 2013 می تواند برای اتومبیل های نادر است که ایجاد یک فضای گرم جدید و بسیار لذت بخش به تنهایی - بدون محاسبات پر زحمت، توسط شخصیت قدرتمند جایگزین شد. مدیریت "مردان قدیمی" است آسان، اما بسیار دلپذیر است. اگر مسابقه ای لذت می برند، شما واقعا باید دست خود را در حالت کلاسیک امتحان کنید!

برای درک آنچه که ما صحبت می کردند در همه زمان ها، ما نشان می دهد شما را به تجدید F1 2013 فیلم تریلر، که در آن تمام مزایای استفاده در دقت به کوچکترین جزئیات شرح داده شده است.

 

بازی همچنین