حکایت: فصل را فراموش کرده اید

نام های جایگزین: حکایت: فصل را فراموش کرده اید

بحث در مورد تمام فضائل از مجموعه بازی افسانه فقط معنی ندارد، چرا که پارسه را از سراسر جهان به خوبی از آنها آگاه هستند. به طور جداگانه، چند کلمه من می خواهم به همه همان است که حکایت بازی: فصل را فراموش کرده اید. این یک کنسول بازی فوق العاده، ساخته شده در سبک RPG (خوب، که موفق به فتنه است؟ ). این پروژه برای مدت طولانی باقی مانده است یک بازی برای XBOX، و برای کامپیوتر فقط مدتها بعد از دنیا رسمی ارائه خود را اقتباس شده است. اما جدا از نسخه مدتها در انتظار از بازیکنان کامپیوتر منتظر تعجب بسیار شیرین و لذت بخش - به روز رسانی و گرافیک بهبود یافته است. شما باید افسانه: The Lost Chapters هم دانلود کنید فقط به این دلیل از گرافیک: اینجا همه کاملا متوجه شدم، سایه های پویا، با بهره گیری از محبوبیت در بازی های مدرن محو اثر، shader های. شما می توانید سایه هر درخت و یا بوش نگاه کنید، و پیاده روی در بازی جنگل فقط سرپیچی توضیحات - تنها نیاز به دیدن با چشم خودم.

شما باید برای انجام در Fable: فصل مأموریت را فراموش کرده اید، که، به هر حال، کاملا بسیاری وجود دارد. این بخشی از بازی - آن را به یک جهان فوق العاده ای که در آن هر عمل خود باعث تغییر در مسیر از حوادث باعث شده است. هر کار جدید بدون در نظر گرفتن خواسته های خود را به شما تغییر خواهد کرد. بسته به اعمال شما، شما می توانید تبدیل یا یک سرباز شجاع و جسور، ایستاده بصورتی پایدار و محکم در سمت عدالت، و یا در شیطان، کمک به گسترش شر در سراسر محیط های بازی جهان است.

داستان افسانه موزون آشکار به شرح زیر است: شخصیت اصلی است که تمام اعضای خانواده پس از دزدان قتل عام با تمام ساکنان روستای مادری خود را از دست داد. بعد از این فاجعه، از پسر می آید به قهرمان معروف به نام ماز، که باعث می شود او یک پیشنهاد برای به اصطلاح قهرمانان تیم ملحق شوند. با اتخاذ این پیشنهاد، پسر سقوط به سری از تمرینات و آموزش، که در طی آن او در جنگ شمشیر افسانه ای حکایت تجربه: فصل را فراموش کرده اید و یک قهرمان واقعی، قادر به شاهکارهای و انتقام می شود.

من می خواهم به استرس توجه بر روی سیستم به روز شده و بهبود یافته از quests. در حال حاضر قهرمان باید تمام تکالیف خود در محل مبارزه از قهرمانان در مأموریت های کارت ویژه دریافت کنید. علاوه بر ماموریت ها و وظایف جدی و مسئول شخصیت بازی کوچک و ویژگی های اضافی مانند ماهیگیری یا شکار گنج در دسترس خواهد بود. شخصیت شما در حال حاضر قادر به کراوات گره با یک دختر او را دوست داشت و یک زندگی خانوادگی آرام خواهد بود. جذابیت ویژه می دهد یک فرصت برای "لاف زدن" - شما می توانید با هر یک از شرکت کنندگان که انجام یک کار خاص شرط بندی، تنها با استفاده از برخی از خاص در Fable: سلاح های فصل را فراموش کرده اید.

اجرای مبارزه و دوئل در این بازی بسیار واقع بینانه و به سادگی نفس گیر است. با این حال، جدیت در اینجا به طور دائم با طنز و سهولت در هم تنیده. برخی از مشاغل ممکن است پنهان حقه های کثیف و جوک های عملی - مراقب باشید. و تصور کنید آنچه که قرار بود، برای Fable نگاه: فصل را فراموش کرده اید تریلر فیلم!

 

بازی همچنین