ﺱﺮﺗ

نام های جایگزین: ﺱﺮﺗ

بازی F . E . A . R - واقعی و باور نکردنی تیرانداز اول شخص با جنگ و شگفت انگیز داستان هیجان. پروژه ایجاد یکپارچه محصولات و
[کار کرده _21_] روز 1 استودیو . در نتیجه، کاربران بازی اصلی در سبک یک فیلم اکشن که تا به بسیاری از ویژگی های مثبت دریافت کرده اند. این تخیل شگفت انگیز و جلوه های ویژه سینمایی و حوادث غیر مترقبه است که در آن شما خودتان را بارها و بارها در طول گیم پلی، و توانایی استفاده از آخرین فن آوری، و همچنین به عنوان سلاح های قدرتمند برای کشتن دشمنان. دشمنان خود را بی رحمانه است. بعد از این مردم غیر معمول، و نیروهای آخرت. هنگامی که پلیس، نیروهای ویژه و ارتش ناتوان می شوند، به نجات از بچه ها F. آمده R - واحد پاسخ فدرال و فعالیت است. آنها در ماوراء الطبیعه تخصص، علاوه بر آنها با آخرین و مهندسی اختراعات مسلح. شروع F. R بازی، شما با ارواح مبارزه خواهد کرد، اما آنچه که عجیب و غریب ترین، اغلب هدف خود را تبدیل. بنابراین به یاد داشته باشید، شما در پرسه زدن نیست، و ارزش فکر کردن در مورد چگونه زنده بمانند. فراتر از ترس و تنش های اعصاب - است که هر کس که وارد جهان F. تست R آنلاین.

برای تبدیل شدن به یک عضو از تیم ملی، شما باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. F. ساده ثبت نام R را به شما حزب یک رویداد به یاد ماندنی. چگونه آن همه آغاز خواهد شد؟ هنگامی که یک مرکز نظامی سری در دست تروریست ها، مقامات نیروهای ویژه با هدف نجات گروگان ها را به خود جلب کرده اند. با این حال، به زودی تماس با مبارزان و دوربین نظارت داخلی از طریق دولت از دست داده یک عکس تکان دهنده را می بیند. نیروی ناشناخته از مردم را می کشد، به معنای واقعی کلمه پاره شدن بدن آنها را به قطعات کوچک. زمان به مرحله F. می آید R. در حال عضو یک تیم خاص، که تنها شما نمی خواهد تجربه! دشمنان موذی و غیر قابل انعطاف، آنها همیشه سعی کنید برای جلوگیری از راه فرار خود را در لحظه های غیر منتظره ترین به نظر می رسد. اما هنگامی که شما تبدیل به یک کارمند واحد مخفی جدید، شما باید آماده مبارزه به شدت با شر عرفانی باشد.

F. R رایگان لحظات هیجان اوقات فراغت خود را پر کنید. شما نه تنها آدرنالین در افزایش خون احساس راحتی کنید. شما این فرصت سعی کنید از حالت های مختلف است: Deathmatch و SloMo Deathmatch، Deathmatch تیم و SloMo TDM، تسخیر پرچم و SloMo CTF، فاتح ( سه نقطه کنترل) و فاتح همه (پنج نقطه کنترل). شما می توانید مانند یک ویژگی جالب به عنوان زمان کاهش استفاده کنید. چنین دولتی با سرنگ ویژه ای است که گاهی اوقات پیدا خواهد کرد افزایش یافته است. در اختیار شما خواهد بود از سلاح های مختلف به عنوان سلاح گرم (AT-14 تپانچه، تفنگ دستی، RPL، G2A2 تفنگ حمله، تفنگ ساچمهای مبارزه با VK-12، نمونه اولیه-7 اسلحه خودکار MP-50 راکت انداز MOD-3، و غیره ) و پرتاب (نارنجک، معادن و فلزات، رادیو کنترل معادن). آیا شما فرصت است، اما فراموش نکنید که دشمنان می توانید مراحل مشابه شما انجام، یعنی حمله، حمله، ضربه و یا پرتاب آتش به تو. مراقب باشید در حالی که سرگردان در اطراف راهروها از این بازی خونین. شما را به حرکت از یک اتاق به دیگری، و اگر شما می تواند بعد از زنده ماندن تا حد زیادی بر مهارت و چابکی شما بستگی دارد.

شما عشق را به بازی بازی F. R، چرا که آن را مملو از بسیاری از شگفتی است! رو به جلو - صاف با پدیده های اخروی و احساس از ادویه جات ترشی جات در این مورد. موفق باشید!


 

بازی همچنین