FIFA 14

نام های جایگزین: FIFA 14

بازی FIFA 14 - فوتبال شبیه ساز ورزشی مرتبط، نیاز به استفاده از تاکتیک های. پروژه از خالق یک سری از بازی ها - از EA کانادا. در مقایسه با بازی قبلی فیفا 14 تا به تعدادی از مزایای متمایز. تمرکز از بازی در کار تیمی، و استفاده از تاکتیک های است. مزایای استفاده از پروژه فیزیک عالی توپ و سکته مغزی واقعی، سرعت دریبل و تکنیک های مختلف دریبل، بیش از حد، فرصت انجام تاب عبور می کند، کنترل صحت کامل از وضعیت در طول بازی، توسعه سریع از نظر رشد حرفه ای. مخالفان خود را هوش، پس از جنگ واقعا جالب و غنی است. در طول دکل فشار عاطفی است و از هر پیروزی است و حتی شیرین تر. همچنین، بخشی از FIFA 14 لیگ، شما می توانید تجربه با همان فوتبال دیوانه نیک بحث، به تعامل با همسالان، اظهار نظر خود را در هر ماده. حضور یک جزء اجتماعی باعث می شود گیم پلی بسیار سرگرم کننده است، چرا که شما احساس نمی قطع از جهان است، اما بر عکس - احساس است که شما در میان داغترین حوادث می باشد. اگر دوست دارید بازی های مشابه، شما قطعا باید دانلود FIFA 14، سقوط در جو از یک ورزش بزرگ، در نتیجه روشن شب طولانی از فعالیت های جالب.

مورد نیاز پایین سیستم اجازه می دهد تا به شما دانلود فیفا 14 همه comers. پس از نصب این بازی بر روی PC خود را، بلافاصله می تواند به کسب و کار. شما باید تلاش برای ایجاد شغل، و این منجر به هر پیروزی جدید. بدان معنی است که این بازی ها بیشتر باشد، شانس شما بهتر است. فقط می خواهم بگویم که FIFA 14 در دسترس برای بازی در حالت های مختلف است. تازه تنها کسی است. این فصل بازی با هم. ایده این است که شما به تلاش های خود را با یک دوست و مبارزه با مخالفان همان دو ترکیب. حالت های دیگر شما باید با بازی های قبلی آشنا باشد. را انتخاب کنید هر که خواهد شد مانند: فصل آنلاین، مسابقات سریع با AI، مربی تیم حرفه ای آنلاین و دوستانه بازیکن. علاوه بر شرکت در بازی ها می آیند خسته کننده است، اما در تمرین جالب خود را دارد. آن را در طول آموزش شما مهارت های جدید را افزایش می دهند. بدون این نه تنها انجام خواهد داد. و یکی دیگر از لحظه ای خوب. نصب FIFA 14 بر روی کامپیوتر، شما می توانید توسعه و بهبود شبکه خود را از پیشاهنگان. پیشنهاد وسوسه انگیز است، نه؟

و با این حال، قبل از اینکه شما در نیروی کامل شروع به بازی فیفا 14، شما باید برخی از عناصر را درک کنید. شما باید از توانایی های خود آگاه باشند. با توجه به این واقعیت است که توسعه دهندگان را در تعدادی از پیشرفت کار، FIFA 14 کامپیوتر اجازه می دهد به شرح زیر است: "حلقه" پیچش یا حلقه زنی توپ، ضربه زدن از راه دور، یک توپ کم پرواز است که دچار سردرگمی ضربات دروازه بان همچنین شما می توانید بازی ترکیبی استفاده و با موفقیت در مسابقه جلو افتادن موقعیت مخالفان. از آنجا که بازیکنان هم اکنون می توانید از عرض زمین تغییر و زاویه برخورد توپ را انتخاب کنید، بازی می شود واقعا از واقعی ثروت باد اورده. فکر می کنم بیش از هر مرحله، دانستن اینکه مسیر تحریف توپ نمی خواهد در اینجا شکست چرا که آن را به فیزیک واقعی از پرواز مطابقت دارد. بیا به سرعت در فیفا 14 تیم و لذت بردن از گیم پلی. موفق باشید!

 

بازی همچنین