Firefall

نام های جایگزین: Faerfoll

Firefall - بازی چند نفره از شخص اول و سوم. بازی Firefall در ژانر علمی تخیلی و آن را بدون هیچ گزینه است. زمین در صلح و هماهنگی وجود داشته است تا زمانی که آن را در نزدیکی شهاب سنگ به پرواز در آمد. و ساده نیست، و آتش. و آن را به مانند قطعه ای از اثرات کشور منجر شده است. Nonhumans سلطنت بر روی زمین، و در شباهت از مردان مناسب ربات. بازی بازی Firefall بسیار هیجان انگیز است.

همانطور که در هر گیم پلی بازی شما باید به جای شخصیت خود را در بازی. ثبت نام Firefall کاملا استاندارد است و تنها به اندازه کافی

  • ارائه یک آدرس ایمیل.
  • ایجاد یک رمز عبور.

و شما آماده برای جنگ و سفر فوق العاده است. طبق معمول، برای مبتدیان، تمام آن را با ایجاد و انتخاب قهرمان شروع می شود. همه آنها خیلی مشابه، متمایز آنها را تنها به یکی از آن کلاس تعلق دارند:

  • مهندس
  • حمله
  • زیست فناوری.
  • پیشآهنگی.
  • لباس بارانی.

مهندس - قوی در هر موقعیتی به دلیل آن است یک دستگاه خوب و مکانیزم.

حمله - مانند یک فرد عادی برای پیاده نظام، سریع و قوی است.

زیست فناوری - طراحی شده برای پشتیبانی از مبارزه، همیشه با بیوتکنولوژی، در حالی که مبارزه می کنند.

پیشآهنگی - خوب در این زمینه خود را، به دور از آماده شکستن دشمن.

لباس بارانی - به انواع آزمون های مقاوم در برابر، همیشه با یک مسلسل، که دشمن را از بین ببرد.

صحنه و لباس -

این تابع ممکن است در طول بازی تغییر battlfreymov را تغییر دهید، اما نه.

این بازی تنها قادر به بازی استراتژیست واقعی Firefall خواهد بود و هنرمند مدیریت از جمله ماشین آلات، مانند روبات. شما برای باقی مانده تمدن نرمال مبارزه، چرا که همه آن را هنوز هم بود نمی آمده است.

به نظر شما در سیاره شما زنده ماندن به طور مداوم در یک مورد مانند کریستی عرضه می شود. اما شما نگران بودند که عرضه می تواند به توقف تصمیم گرفته اند را به خود را دارند. اما در دومی ایجاد شده کشتی و فروپاشی آن منجر به نقض در سیستم زمین، و آغاز جهش دیگری.

جهان همیشه پر از دشمنان، اما در اینجا، تمام موجودات زنده، پرخاشگری، خشونت آمیز تبدیل شد. آنها به ظاهر سفارشی، آماده برای دفاع و حمله. در عوض، حتی فقط برای حمله به.

عنوان بازی Firefall آنلاین، آن را به یک پایه فن نه تنها دروغ گفتن به ما کشور و نزدیک به هم متصل، بلکه بیشتر از راه دور. شما همچنین می توانید آمپول خود را فانتزی خود تماس بگیرید و خوش و خرم است. تاریخ یک تیم و آماده برای کمک به یکدیگر باشد.

بازی Firefall گرافیکی با کیفیت بازیکنان آن لطفا. این بسیار روشن و رنگی است. هیولا، تا اگر به ویژه نگاه روشن تر و بلافاصله آشکار است. آیا به دور بماند. به خصوص در گیم پلی هیچ همراهی موسیقی وجود دارد. شاید که بهتر خواهد بود به شنیده می شود مخالفان تنفس، و صدای تیراندازی در پاسخ شما. اما شما با خیال راحت می توانید به موسیقی خود گوش دهید.

بازی Firefall رایگان فراهم می کند فرصتی نه تنها برای بازی بلکه در روند انجام این ویژگی چیزی بازی و تغییر، که یا و یا preobretat.

به طور کلی، پس از آن، شما از قبل می دانستند که آنها آماده برای شروع بازی بود. اقدام به ثبت نام، اجازه ندهید که آنها را برنده شوید. موفقیت شما بازی!

 

بازی همچنین