خشم خدایان

نام های جایگزین: Gnev Bogov

خشم خدایان آنلاین - چند نفره نقش بازی بازی که ترکیبی از فانتزی و cyberpunk سبک، از اولین دقیقه، غوطه ور شما را به بازی واقعیت ناشناخته است. سفر از طریق دنیای بازی، شما چهره به چهره با انواع مخالفان و شکست دادن همه آنها آمده است.

برای اینکه یک قدم به سوی ناشناخته ها، شما باید برای ثبت نام در بازی. اما اول اجازه دهید با الزامات سیستم رسیدگی کند. خشم بازی آنلاین از خدایان به این شرایط خاص برای بازیکن کامپیوتر تحمیل نمی کند.

شما نیاز دارید:

• کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

• CPU باید اینتل پنتیوم III است 1 گیگاهرتز و یا بهتر

• 512 مگابایت RAM

• 64 کارت MB ویدیو

• ادوبی فلش پلیر نسخه 9 و یا. 0

علاوه بر این، به شما یک مرورگر اینترنت و اتصال به اینترنت نیاز دارید.

اگر کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز، تحت فشار قرار دادند این بازی، شما فقط باید ثبت نام کنید.

تاریخ در بازی خشم خدایان ممکن است لازم باشد اگر شما می خواهید به بازی گرفتن با استفاده از حساب کاربری خود در سایت های شبکه های اجتماعی مانند:

• همکلاسی

• Vkonktakte

• ایمیل. انگشت های دست فاصله

• فیس بوک

اگر شما نمی خواهید به حساب خود را در شبکه با بازی، شما فقط می توانید ثبت نام کنید، و خشم ثبت نام از خدایان به زمان زیادی نمی کنند، و همچنین به نظر می رسد بسیار جالب است.

شما باید وارد نام شخصیت، مشخص طبقه، و پس از آن ظاهر آن را انتخاب کنید. رنگ مو، چشم، مو، ریش و دیگر نشانه های ظاهری شخصیت انتخاب شده فقط به شما بستگی دارد. اگر به هر دلیلی نمی خواهید برای این کار، شما می توانید انتخاب کامپیوتر خارجی واگذار. مرحله نهایی از خشم خدایان آنلاین ثبت نام - مقدمه آدرس ایمیل، رمز عبور و کد را از تصویر. کلیک کنید "پایان" و شما در حال حاضر در بازی.

خشم خدایان بازی آنلاین فرو به جهان، که قبلا به سه بخش تقسیم می شود:

• جهانی از سنگ

• آهن جهان

• جهانی خورشید

با این حال، مردم در این جهان در مورد خدایان خود را فراموش کرده، و آنها تصمیم گرفتند تا انسان را نابود. اما خدا مردم کوروس در یک وضعیت نا امید کننده را ترک نمی کند و همه چیز ممکن بود به طوری که مردم می توانند در شرایط مساوی در برابر خدایان مبارزه کنند.

خشم خدایان بازی آنلاین - یک جهان منحصر به فرد، که متشکل از چندین کاملا متفاوت به دنیای دیگر با مناظر رنگارنگ شگفت انگیز است. در طول جنگ می تواند یکی از هزاران تن از سلاح ها و تجهیزات، اغلب منحصر به فرد و استفاده از فقط برای خود ایجاد کرده است. مهمات مناسب را انتخاب می توانید قدرت خود را چند بار افزایش می دهد!

در بازی، سه نوع از هنر جادویی وجود دارد:

• تخریب، در غیر این صورت - راه قرمز از توسعه

بازیکنانی که این تخصص را انتخاب کنید رزمندگان با بیشترین نیروی تاثیر و مقدار آسیب می رساند.

• دانش - کلاس آبی

این کلاس یک راز است، و در تمام مدت به دنبال بهترین تعادل و توزیع مهارت.

• هارمونی - سبز کلاس درس

برخی از این بهترین پزشکان داشتن حتی قدرت شفا توده. شخصیت های این معمولا بیمار و مهربان

اعتبار -

شخصیت، در حالی که چگونه شما این بازی را بازی خشم آنلاین خدایان، یک پارامتر مهم است.

کسب شهرت می تواند در طول مأموریت اعتبار ویژه ای است.

اعتبار قدرت می دهد تا روح خود را، که در آن بستگی دارد نیروی اعتصاب حیاتی در مبارزه با.

وقتی که شما این بازی را بازی خشم خدایان آنلاین را به شما انتظار دعوا متحرک با تصویر با کیفیت از اعمال هر یک از مدعی. همچنین می توانید با دوستان متحد برای مبارزه با هم در برابر هیولا سطح بالا.

هنگامی که شما شروع به بازی بازی خشم آنلاین خدایان، شما یک تجربه مبارزه با اولیه می تواند در عرصه بود، استخدام برای که مربی تیم ویژه - بنده کوروس. بعد از آن شما می توانید به انجام انواع ماموریت بروید - وظایف خاص که دستاوردهای شخصیت عملکرد تجربه، پول و غنائم. از ویژگی های این بازی این است که هر تلاش منحصر به فرد است، و تنها در تصمیم گیری انتخاب شخصی شما بستگی دارد پاداش. در سناریوی تلاش املای چند پایان مختلف، فقط به عنوان در طرح به طور کلی از این بازی است که غیر خطی و بستگی دارد به طور کامل در اقدامات بازیکنان.

برای عضویت در یک قبیله، به بازی خشم خدایان بیشتر سرگرم کننده است. عرصه می تواند در جنگ قبیله و پیروزی خود را و بالا بردن امتیاز قبیله. علاوه بر این، قبیله و با هم می رود به شکار هیولا ویژه ای است که آوردن غنائم گران است.

تصمیم گیری برای بازی در خشم خدایان، شما هم سرگرم کننده در دنیای رنگارنگ و منحصر به فرد صرف.

بازی آنلاین Gnev Bogov جالب و برای همه قابل دسترس!

 

بازی همچنین