2 ﻦﯾﻼﻧﺁ ﻥﺎﺸﮑﻬﮐ ﻦﯾﻼﻧﺁ ﻥﺎﺸﮑﻬﮐ

نام های جایگزین: 2 ﻦﯾﻼﻧﺁ ﻥﺎﺸﮑﻬﮐ ﻦﯾﻼﻧﺁ ﻥﺎﺸﮑﻬﮐ

کهکشان آنلاین - یک داستان جالب در مورد آینده، هر دو در جنگ فضای جهانی از بین کهکشان ها را شکست. آیا فرصت بسیار خوبی برای شروع بازی کهکشان آنلاین ΙΙ و کمک به این حماسه فضای شما داشته باشد. تبدیل شدن به یک شخصیت را در جنگ های بزرگ از استراتژی و مشتری های پیشرفته برکت این فرمانروای توانا. را انتخاب کنید از 5000 نوع از وسایل نقلیه و سازماندهی پیچ و تاب خود را در این سیاره. امپراتوری ایجاد شده توسط شما قادر به شرکت در مبارزه و پیروزی در فضای سرد جدید خواهد بود.

به طوری که شما می توانید بازی کهکشان آنلاین ΙΙ بازی، کامپیوتر باید پارامترهای خاصی ملاقات:

• سیستم عامل ویندوز 98SE، ME، 2000، XP

• پنتیوم پردازنده 3 پردازنده 800MHz

• جیفورس ویدئو 32MB

• هارد دیسک RAM ویدئو جیفورس 32MB و 1GB

• اینترنت DSL / کابل

مطمئن شوید که همه چیز در نظم، شما می توانید با خیال راحت به ماجراجویی سرمایه گذاری. این کمک خواهد کرد را به ثبت نام در بازی کهکشان آنلاین ΙΙ. برای بارگذاری یک بازی، لطفا فرم زمینه های زیر فرم ثبت نام:

1. نام کاربری

2. رمز عبور

3. آدرس پست الکترونیک

4. وزوز کد

سپس کلیک کنید «آینده»، البته، اگر شما بیش از 13 سال سن دارند. ثبت نام کهکشان آنلاین ΙΙ حق ورود به بازی در هر لحظه به شما می دهد. شما می توانید آن را انجام دهد، و از طریق فیس بوک، گوگل و یا ایمیل.

تبدیل شدن به یک استاد کامل از کره زمین، به شما مورد نیاز 50 $ ارائه شده کهکشان آنلاین 2 تازه کار و شرکت در درجه اول در ساخت و ساز. ساخت تمام ساختمان لازم را در خانه احساس کنم. در حال توسعه منابع را در طول زمان شما مطمئن باشید که اتصالات مخالفان پوست سرشان رد می دهد. توان در حالت آماده باش، وسعت کیهانی رفت و آمد کشتی های دزدان دریایی که همیشه آماده برای حمله به یک نقطه آسیب پذیر است. فراموش نکنید که برای بررسی از گزارشات از جنگ است. مجازات کسانی که سعی به شما صدمه دیده است. سازماندهی ضد حمله. اگر شما چشم انداز نابودی کل را دوست ندارد، همه چیز ممکن است به منظور جلوگیری از مشکل. فقط در خودتان بستگی دارد، خواهد امپراتوری خود را موفق و یا تبدیل شدن به یک حالت تخیلی به جایی است.

قادر کهکشان آنلاین ΙΙ بازی بدون مصرف منابع. یاد بگیرید چگونه به استفاده از رزرو سیاره سخاوتمندانه خود را. به طور منظم به آزاد کردن فضا در انبارها (پر طور خودکار)، به طوری که آنها شلوغ است. آیا نمی شود تنبل برای بررسی سایت از دوستان خود، به این دلیل وجود دارد که شما می توانید انتخاب کنید تا مقدار زیادی از ارزش است. شما طلا بیشتر نیاز دارید، که شما می توانید توسط مالیات شهروندان خود دریافت کنید. اجازه دهید هر روز شما دوباره پر کردن خزانه.

آیا یک حزب از دوستان خود نیست. به یاد داشته باشید که لحظات بحرانی وجود دارد، بدون کمک از کد به سادگی نمی تواند انجام دهد. بنابراین انجام نمی شود تنبل به خدمات کوچک شان، مانند کمک در تعمیر ایستگاه فضایی یا مشارکت در ساخت و ساز خود را.

شکی نیست که جوهر از این بازی است که به خصومت. با این حال، بازی کهکشان آنلاین ΙΙ انواع مشاغل آماده برای شما. بسیاری از مشاغل تحت نام های مختلف انتظار

• نیاز به سرعت

• برداشت فضایی

• آیا منقار کلیک کنید

• دست کمک

• ذخیره سازی

کوپن • فراموش نشدنی

• کمک های مالی

اگر شما یک بازیکن اجرایی که او را در بازدید از هر سیاره روز می باشد، شما می توانید از این فرصت به نوبه خود چرخ از ثروت را تجربه کنند. شما می توانید از این پس از 01:00 انجام هر روز.

کهکشان 2 بازی دارای تعداد زیادی از کاربران ثبت نام شده. این بازی در حدود 7 میلیون بازیکن، در میان است که شما می توانید اصحاب به عنوان وفادار، و مخالفان ارزشمند است. تاریخ جامعه آنلاین در حال حاضر، بر جایگاه راستین خود را در صفوف رزمندگان فضا. این را بدانید که شما نمی خواهد که به نا امید! یک پرواز خوب!

 

بازی همچنین