Goalunited

نام های جایگزین: Goalunited
در ژانر شبیه ساز فوتبال بازی چند نفره بین المللی -

G oalunited آنلاین.

بازی آنلاین goalunited مرورگر، است که به آن بازی، شما را مجبور به نصب نرم افزار اضافی بر روی کامپیوتر شما. او همچنین آیا قرار نیست به جلو یک مجموعه کامل از نیازهای خاص کامپیوتر پخش، شما باید:

هر مرورگر اینترنت آخرین تغییر

فلش پلیر 10

تاریخ در بازی goalunited سریع و شامل چند مرحله است. در ابتدا شما نیاز به پر کردن یک فرم ساده:

نام کاربری سرب - تحت این نام شناخته خواهد شد در این بازی، از بازی های بین المللی است، بهتر است به آمده تا با نام یک انگلیسی زبان، سیریلیک، شما حتی قادر به وارد می شود.

را انتخاب کنید یک رمز عبور

ارائه یک آدرس ایمیل،

به پذیرفتن توافقنامه کاربر.

مرحله دوم - این نامه ای است که شما به حساب ایمیل ثبت شده خود را دریافت کنید، در این نامه به شما دستور العمل های بیشتر و یک لینک به این بازی دریافت خواهید کرد. ثبت نام goalunited تکمیل شده و شما می توانید شروع به آموزش تیم خود استفاده کنید.

Goalunited بازی محبوب آنلاین در جهان - از آن است که بازی بیش از دو میلیون نفر. این بازی دارای رابط در 15 زبان است، بنابراین اگر شما تصمیم به بازی goalunited، به شما این فرصت را به مبارزه با مدیران فوتبال در بسیاری از کشورها است.

در این بازی شما - مدیر تیم فوتبال، و کار خود را به تیم خود را به بالای خط مسابقات. این بازی تا به خود زمان بازی خاص آن است. بنابراین، در زندگی واقعی می گیرد در سال، و در بازی - چهار، به ترتیب، میزبان چهار فصل فوتبال و بازیکنان خود را به خوبی به مدت چهار سال سن خواهد کرد.

هنگامی که شما شروع به بازی بازی goalunited آنلاین، شما دستور داده شده است. هر مدیر فوتبال داده شده است یک تیم خاص، بنابراین وظیفه اولیه خود را برای تشخیص نقاط قوت و ضعف تیم خود را. برای این کار شما به یک دوره آموزش که در طی آن شما با تمام مهارت های بازی آشنا و پشتکار انجام وظایف آموزشی، شما می توانید از پاداش های کسب درآمد. دقت خواندن اطلاعات در آن هر بازیکن، به دلیل برخی از آنها استعداد ویژه ای است که می تواند به شما کمک کند برنده مسابقات!

Goalunited بازی آنلاین بازی فوتبال معمول که در آن شما فقط می توانید بازیکنان و بازی خرید بازی بی پایان را دوست ندارد. نه، این یک بازی با عناصر استراتژی است. شما نیاز دارید:

وانت بازیکن خود را در

اما همچنین استخدام کارکنان، خواندن رزومه کاری خود را، [_3_ ]

برای انتخاب رژیم آموزش های خود، به این دلیل که بازیکنان خسته به خواب خواهد شد درست است و نه آموزش دیده نشان می دهد نه همه که قادر به.

فراموش نکنید که برای ایجاد انواع مختلفی از آرایش بازیکنان در زمین - به عنوان یک استاندارد، در برابر همه مخالفان موثر، و فرد، با توجه به ویژگی ها و توانایی های هر بازیکن.

همچنین، زمانی که شما بازی goalunited، پس از آن شما می خواهید برای حامیان مالی برای تیم خود نگاه کنید، امضای قرارداد با آنها و مبارزه با رقبا نه تنها در میدان برای این نیمه، اما برای پول و کاربران. شما همچنین نیاز به توسعه ورزشگاه خود را، به دلیل آنچه که او است، طرفداران بیشتر می توانید بازی شرکت کنند. آیا در مورد پارکینگ را فراموش نکنید همچنین!

بازی بازی آنلاین goalunited شما خواهد شد، شامل در یکی از لیگ های. اگر شما بالای جدول رده بندی باقی بماند، فصل بعدی به شما یک مرحله در لیگ را، در غیر این صورت - خروج برای تقسیم پایین تر است. همچنین شما می خواهد از این فرصت برای شرکت در قرعه کشی جام حذفی لیگ برتر داشته باشد.

این بازی دارای دو حالت بازی - رایگان و حق بیمه. در حالت حق بیمه، شما باید انعطاف پذیری بسیار بیشتری را برای توسعه تیم خود و تمام آمار.

G oalunited ثبت نام آنلاین شما را با فرصت منحصر به فرد برای نشان دادن جهان مدیر تیم فوتبال توانایی های خود را ارائه می کنند.

 

بازی همچنین