دیو حافظ

نام های جایگزین: دیو حافظ

جن حافظ بازی آنلاین - رایگان های تحت مرورگر بازی فوق العاده با عناصر استراتژی. از وارد شدن به جهان ساکنان توسط بسیاری از موجودات عجیب و غریب، شما امپراطوری خود را ساخت و تبدیل شدن به حاکم همهی گروهها از اجنه، اورک ها، ogres، جادوگران. همه این موجودات یکی از نوع آوردن رعب و وحشت خود را، و در دست راست و رسیدن به اوج قدرت خود و کشنده است. بازی جن دروازهبان مناسب برای کسانی که جاه طلبی از لبه است. پس از همه، هر صاحب به دنبال گسترش غم انگیز سرزمین های موضوع های زندان را در نهایت سلطه بر جهان!

بازی جن دروازهبان می تواند هر کسی. و این لزوما یک کامپیوتر با پارامتر شیب دار. پس از سیستم مورد نیاز بازی متفاوت فروتنی. آیا شما نیاز به ثبت نام دیو دروازهبان، که در را به روی دنیای مجازی اسرار آمیز باز خواهد شد. در مدت چند دقیقه شما می توانید شکل مورد نظر را با نوشتن اطلاعات مانند آدرس ایمیل و رمز عبور را پر کنید، و سپس پذیرش خود را از قوانین از پروژه تایید - که شما و تمام مشخصات بازی جن دروازه.

در حال حاضر، زمانی که شما یک کاربر پر شد باید آستین ها را بالا و شروع به تحقق بخشیدن به رویاهای خود. در مورد شما پایانی ندارد! اول از همه، شما نیاز به ساخت یک زندان، تجهیز آن را با همه چیز شما نیاز به مراقبت از حفاظت در برابر بازدیدکننده داشته است غیر قابل پیش بینی. به عنوان مثال، به جای تله پنهان است که به مخالفان، که به جرات به چوب را در اختیار شما تهیه خواهد کرد. تمام است که در داخل زندان را داشته باشد، شما در حال ایجاد در دست خود. حتی به اندازه و طرح از اتاق می تواند به طور مستقل انتخاب شده است. و به منظور ارائه مبلمان و اقامت راحت را به استفاده کارگاه آموزشی ویژه. دریافت زیردستان خود را به کار برای شما برای خوب است، عدم توجه به خشم خود را. علاوه بر این، شما را تضمین خواهد کرد که هیچ کس در آن اطراف به عنوان قلب پروردگار از کوه خراب، حق تحمیل مالیات بر مردم داشته باشد. اجازه دهید آنها زندگی می کند به عسل به نظر نمی رسد! باشید که استاد سخت است، اما در این نمایشگاه هم همان. انجام نشده قدرت مطلق خود، به تحریک مشکلات غیر ضروری نیست. بر این باورند که افراد خواهد شد موثر تر است، اگر شما می توانید احترام آنها را به دست آورند.

لازم به ذکر است که نکته مهم این فرآیند استخراج منابع است. بدون آنها، آن است که به سادگی غیر ممکن به بازی جن حافظ. با تشکر از در دسترس بودن منابع، شما می توانید همه چیز شما نیاز تولید کند. و اگر شما دریابید که چیزی است در بیش، تا به بازار سیاه و سفید بروید و به کسب درآمد برخی از پول است. لازم به ذکر است که به معدن می تواند نه تنها ساکنان امپراتوری خود را، اما حتی دوستانی که، به اندازه کافی عجیب، اما مجاز به جذب و استفاده به عنوان rabsily را. با این حال، گاهی اوقات بهتر است به شکل یک اتحاد و کمک گرفتن از همسایگان خود، به جای فشار همه آب از آنها را کنید و سعی کنید به سود با استفاده از خشونت.

با توجه به خصومت ها در جن دروازهبان آنلاین، شما می توانید به جنگ با دیگر بازیکنان از حمله به مالکیت خارجی منجر شود، غارت و نابود کردن الف ها خانه. اما آیا به خوشنودی از سقوط است. پس از همه، شما هدف کسی است. به اندازه کافی موفق به دفع حمله در صورت حمله دشمن. به احساس اعتماد به نفس، شما نیاز به تشکیل و آموزش ارتش. و چه برنامه ریزی هر صورت، بهتر اکتشاف مقدماتی را. توسعه تاکتیک های - یکی از مهم ترین جنبه های بازی. فقط فکر می کنم چقدر خوب خواهد بود را به نفع خود و تصمیم گیری سرنوشت دامنه های سر حریف رو در مقابل از شما! بخش اصلی از بین بردن آن موجودات که در حال مبارزه در کنار حریف و پس از آن، آنها می گویند، در یک میکنه!

اگر دوست دارید به تمام بهترین و آماده است تا به خاطر اجساد بروید، شما عشق را به بازی جن حافظ. در اینجا شما قادر خواهید بود به بی شرمانه سیاست از فتح، بدون تعهد به هر کسی خیلی چیزهای سهام! اجازه دهید به نوبه خود تمام برنامه های پیچیده خود را!

 

بازی همچنین