بحث و تبادل نظر کهکشان

نام های جایگزین: کهکشان

بازی بحث و تبادل نظر کهکشان - مرورگر رایگان استراتژی چند نفره است. این یک شبیه سازی فضا است، که از طریق آن شما را تبدیل به فرمانده ایستگاه جدید فضای مجازی. ثبت نام بحث و تبادل نظر کهکشان شما طول می کشد تا آنجا را به فضای بیرونی، که در آن شما می توانید تجسم رویاهای دوران کودکی خود را احساس می کنند، زیرا در حال حاضر شما یک فضانورد واقعی هستند! اما مدیریت ایستگاه خود را - این همه که هیجان انگیز نیست ارائه می دهد کهکشان بازی فوق العاده است. اگر شما موفق به ایجاد یک پایه محکم، با گذشت زمان شما قادر خواهید بود به تسخیر کهکشان و احساس در اینجا به یک استاد کامل!

برای اینکه قادر به بازی در کهکشان، شما فقط نیاز به یک کامپیوتر با یک فرمت از تنظیمات متوسط ​​صفحه نمایش 800 × 600 پیکسل، دسترسی به اینترنت و یک مرورگر مدرن است. تاریخ در بازی کهکشان طول می کشد زمان بسیار کم است. شما باید یک آدرس ایمیل را وارد کنید، ایجاد یک رمز عبور کلیک کنید و "بازی به صورت رایگان". با ایجاد یک حساب کاربری، بدین وسیله شرایط مورد شرایط. بازی کهکشان در حال حاضر در دسترس شما!

در آغاز، شما یک دستیار شخصی ملاقات، که خواهد شد بگویید که در آن آغاز خواهد شد. اولین بار در پایگاه خود را در آن تنظیم شده است، بنابراین شما به راحتی می توانند بدون ترس از حمله به رشد می کنند. شما داده می شود یک زمان خاص برای ساخت یک واحد مسکونی، و که در آن شما می توانید از جمعیت قرار دهید. باز کردن "ساخت و ساز" شما به راحتی می توانید یک واحد مسکونی را در جای مناسب. در حال حاضر به خانم کوچولو است که برای جمع آوری مردم. پس از همه، شما خودتان قادر نخواهد بود به انجام عملیات های مختلف و موفقیت در فتح آینده است. بعد از آن شما ساخت یک راکتور هسته ای. انرژی خود را به اجرا مهم توابع پشتیبانی از حیات در سراسر اموال خود مورد نیاز است. حالا که شما پایه و اساس این ایستگاه فضایی، زمانی را صرف ساخت یک مرکز تحقیقات گذاشته ام. از آنجا که در این روش شما می خواهد دستاوردهای جدید علم و فناوری را باز کند. و در حال حاضر می آید زمان برای کشف فن آوری مربوط به اینده. چرا شروع نشد، به عنوان مثال، با یک سطح برای اولین بار از تفنگ های لیزری؟ پس برو و تفنگ پلاسما، و امیتر EMP و railgun اسلحه و یون beamer. همه این ها باعث افزایش آسیب پذیری از پایگاه داده خود را، و به شما احساس اعتماد به نفس.

از آنجا که بحث و تبادل نظر کهکشان بازی را از طریق سطوح به شما خواهد شد، در طول زمان، امکانات گسترده تر از آنچه در ابتدا می باشد. رسیدن به سطح سوم، شما در حال حاضر می تواند یک کارخانه برای تولید کشتی ها، که پس از آن در حمله استفاده خواهد ساخت. کشتی ساخت به خودتان می شود. و بهتر باید سخت کوش - این بستگی دارد بسیار در! هنگامی که کشتی آماده می کند، شما سر از ناوگان او حمله خواهد کرد. این جایی است که سرگرم کننده آغاز می شود! باز کردن نقشه بخش و حمله به پایگاه دشمن اول است. حداقل Goroksov. چرا آنها را در میان chickie آورد؟

لازم به ذکر است که در طول اجرای هر یک از ماموریت متکی پاداش خاص. انجام یک کار، شما را از موقعیت و دوباره شروع یک کار جدید. با ایجاد پایگاه خود را از و گسترش آن را از منابع از کهکشان، شما می توانید فکر می کنم در مورد به دست آوردن رفقای خوب است. متحدان در دسترس بودن به طور قابل توجهی تقویت موقعیت خود را در جهان از بحث و تبادل نظر کهکشان آنلاین. با هم که مطمئنا شما قادر به اجرای برنامه های خود و حکومت بر کهکشان خواهد بود!

همانطور که شما بازی بازی کهکشان، شرکت در نبرد، شما یک فرصت بزرگ به نمایش گذاشتن تاکتیک های خود را داشته باشد. چه با دقت برنامه ریزی حرکت خود را خواهد کرد، تاثیرپذیر و احساساتی تر خواهد شد. برو برای آن! همه چیز در دستان شما است!

پرماجرا، رنگارنگ، غنی، پروژه پویا عزیز بحث و تبادل نظر کهکشان مدت طولانی تجربه لذت بخش ترین! سعی کنید آن را در تجربه خود را! اجازه دهید موفقیت همراه تمام تعهدات خود را! لذت بردن از! لذت بردن از!

 

بازی همچنین